سفیر ایالات متحده به اسرائیل هشدار الحاق شهرک غرب بانک

(اورشلیم) — سفیر ایالات متحده به اسرائیل هشدار داد اسرائیل در برابر "اقدامات یک جانبه" در الحاق شهرک غرب بانک

توسط PATRIS-FUN در 20 بهمن 1398

(اورشلیم) — سفیر ایالات متحده به اسرائیل هشدار داد اسرائیل در برابر "اقدامات یک جانبه" در الحاق شهرک غرب بانک هشدار داد که چنین حرکتی می تواند به خطر اندازد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به تازگی پرده برداری از سرگرفته خواهد شد.

بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل تا به حال در ابتدا به دنبال به حرکت به سرعت به ضمیمه زیادی swathes از غرب بانک شامل شهرک های یهودی نشین پس از ایالات متحده برنامه اعلام شده در Jan. 28. نتانیاهو به نام برای کابینه خود را برای رای دادن در چنین اقدامی تنها به آن تماس بگیرید یک روز بعد. این حرکت را به خطر انداخته تحریک یک واکنش خشن از فلسطینی ها و جامعه بین المللی است.

سفیر ایالات متحده دیوید فریدمن نوشت: روز شنبه در توییتر که "استفاده از قانون اسرائیل به خاک که این طرح فراهم می کند به عنوان بخشی از اسرائیل منوط به تکمیل نقشه برداری فرایند مشترک اسرائیلی-آمریکایی کمیته."

"هر عمل یک طرفه پیش از اتمام این کمیته روند به خطر می اندازد طرح و امریکایی به رسمیت شناختن" او گفت:.

ماه گذشته ارشد تهمت دستیار Jared کوشنر گفت: روز پس از این طرح را اعلام کرده است که دولت نمی خواهد حمایت از اسرائیل در نظر گرفتن هر یک جانبه گام به ضمیمه بخش هایی از کرانه قبل از این کشور 2 مارس انتخابات پارلمانی است.

فلسطینی ها به دنبال کرانه غزه و شرق اورشلیم — مناطق گرفته شده توسط اسرائیل در سال 1967 خاورمیانه جنگ به صورت یک دولت مستقل.

بسیاری از جامعه بین المللی نمایش های اسرائیل در شرق اورشلیم و کرانه شهرک — در حال حاضر به برخی از 700,000 اسرائیل — به عنوان غیر قانونی است. فلسطینی ها در نظر آنها یک مانع عمده برای صلح است.

مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه اجازه می دهد اسرائیل برای ضمیمه همه از آن شهرک همراه با استراتژیک دره اردن. آن را به فلسطینی ها محدود استقلال در چند تکه از خاک با سرمایه در حومه بیت المقدس, اما تنها اگر آنها با شرایط سخت.

در حالی که نخست وزیر نتانیاهو استقبال از این طرح به عنوان یک "تاریخی ملی ماموریت" فلسطینی ها باید شدیدا آن را رد کرد.

در این صورت از آمریکا انتقاد نتانیاهو در راه برگشت به تماس های خود را به صورت فوری برای الحاق کرانه. پرداختن به هواداران در روز شنبه نتانیاهو گفت: نقشه برداری از منطقه جریان بود و رد انتقاد از خود را ناسیونالیست متحدان بیش از کشیدن پای خود را.

"ما شده اند در انتظار این پس '67 و مردم در حال ساخت یک معامله بزرگ بیش از چند هفته" نتانیاهو گفت.

وی که در یک کنفرانس در بیت المقدس روز یکشنبه فریدمن گفت که "رئیس جمهور قرار دادن یک برنامه برای چند صد سال آینده نه 30 روز آینده" اشاره به آینده انتخابات اسرائیل در ماه مارس 2.

نتانیاهو به دنبال چهارمین دوره متوالی در دفتر. این خواهد بود که اسرائیل سوم انتخابات پارلمانی در کمتر از یک سال پس از پایان خدمت برتر موفق به تشکیل یک دولت زیر آوریل و سپتامبر را آرا. او همچنین چهره های آزمایشی در یک سری از اتهام فساد مالی پس از اسرائیل دادستان کل متهم او را در ماه نوامبر. نتانیاهو با رد هر گونه خطا.

"من می خواهم همه را تشویق به برداشتن یک گام به عقب و یک نفس عمیق بکشید چرا که این چیزی است که اگر درست انجام شود می تواند اطمینان از امنیت اسرائیل و بزرگ به ارمغان بیاورد رفاه و عزت به فلسطینی ها" سفیر گفت.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب