سفیر ایالات متحده تایید آمریکایی در میان قربانیان انگلستان سلاح سرد داد و بیداد

(لندن) — یک مرد آمریکایی در میان قربانیان سه ضربه چاقو به مرگ در یک پارک در شهر خواندن است که درمان به عنوان یک حمله تروریستی به سفیر آمریکا در بریتانیا تایید دوشنبه.

سفیر وودی جانسون ارائه شده خود را “عمیق ترین تسلیت” به خانواده های کشته شدگان در این حمله در ژوئن 20. 25 سال است که اعتقاد بر این بود که تنها مهاجم در بازداشت است اما مقامات گفت: انگیزه برای قتل عام مشخص نیست.

“افکار ما هستند با تمام کسانی که تحت تاثیر” جانسون گفت. ضمن محکوم کردن این حمله کاملا و ارائه کمک های ما به اجرای قانون است.”

سه نفر کشته و سه نفر دیگر به طور جدی زخمی در حمله با چاقو شنبه شب در Forbury باغ پارک در خواندن یک شهر از 200 ، 000 نفر 40 مایل (64 کیلومتر) غرب لندن است.

The Philadelphia Inquirer نام آمریکایی قربانی به عنوان جو ریچی-بنت اچ جیمز فورلانگ یک معلم تاریخ به نام مدرسه خود را به عنوان یکی از قربانیان است.

Ritchie-Bennett بود 39 و تا به حال به انگلستان نقل مکان کرد از ایالات متحده حدود 15 سال پیش. پدرش رابرت ریچی گفت: پسر خود را مشغول به کار برای یک شرکت حقوقی در لندن قبل از گرفتن کار حدود 10 سال پیش در یک شرکت دارویی بود که بریتانیا آن ستاد در خواندن.

بریتانیا رسمی تهدید تروریسم در سطح باقی می ماند و در “قابل توجهی” پس از این حمله است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>