ایالات متحده آمازون و Instacart اعتصاب کارگران در اعتراض به COVID-19 خطرات در کار

برخی از Instacart و آمازون انبار کارگران در آمریکا راه می رفت خاموش شغل دوشنبه خواستار بیشتر پادمان در برابر coronavirus حتی به عنوان هر دو شرکت در حال سرعت-استخدام صدها هزار نفر از کارگران جدید برای رسیدگی به خروش در تحویل سفارشات.

یک روز اعتصاب کرده بود تاثیر کمی بر مصرف کنندگان اما ناآرامی به نام توجه به نصب نارضایتی در میان کارگران کم درآمد هستند که در خط مقدم از این بیماری همه گیر در خدمت نیازهای کسانی که می توانند در حفظ و امن کار از خانه. کل کارگران, کارگران گروه برای تمام غذاهای کارکنان خواستار یک کشور گسترده “مریض” در روز چهارشنبه.

CBC News شده است در تماس با یکی از سازمان دهندگان این اعتصاب در آمریکا که گفت او غافل از هر گونه برنامه ریزی برای اقدامات مشابه در کانادا است.

بسیاری از کارگران در تقاضای بالا هستند به صورت پاره وقت یا قراردادی کارکنان فاقد مزایای مانند پرداخت بیمار زمان خاموش و یا مراقبت های بهداشتی. در علاوه بر این به خواست برای حفاظت بیشتر در برابر coronavirus کارگران با استناد به دیرینه نارضایتی بیش از شیوه های که به خاطر دستمزد پایین و کارگران پاره وقت از ساعت بیشتر.

مواد غذایی آنلاین-ارائه خدمات Instacart و آمازون می گویند که آنها در حال کار برای تجهیز کارگران خود را با بهداشت دنده و اقدامات برای افزایش پرداخت و گسترش پرداخت بیمار زمان. Instacart روز یکشنبه گفت که آن را ضد عفونی کننده دست در دسترس کارگران آن بنا به درخواست و مشخص شده تغییرات در نوک آن سیستم اما اعتصاب کنندگان گفت: آن را بیش از حد کمی بیش از حد دیر است.

“آنها نیاز به ما خطر پرداخت در حال حاضر و آن را باید تضمین شده” گفت: Shanna فاستر یک مادر تنها که کار متوقف شد او Instacart فرفره دو هفته پیش از ترس از ابتلا به ویروس. “آن را به ارزش خطر است.”

اما عجله از استخدام است که به احتمال زیاد برای رقیق کردن هر گونه تلاش توسط موجود کارگران به سازماندهی پیاده روی-آف. بسیاری از مردم در حال درخواست برای شغل جدید به عنوان اخراج افزایش در رستوران, خرده فروشی و مهمان نوازی و فرودگاه ها و سایر صنایع که تعطیل. حدود 3.3 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته تقریبا پنج برابر رکورد قبلی مجموعه در سال 1982.

یک روز اعتصاب کرده بود تاثیر کمی بر مصرف کنندگان اما ناآرامی به نام توجه به نصب نارضایتی در میان کارگران کم درآمد هستند که در خط مقدم از این بیماری همه گیر در خدمت نیازهای کسانی که می توانند در حفظ و امن کار از خانه. (Jeenah ماه/فردا نیوز)

در حالی که بسیاری از Instacart کارگران گفت: آنها را متوقف خواهد کرد به گرفتن سفارشات دوشنبه, دیگر, جدیدتر کارگران تمایلی به رها کردن یک منبع درآمد در یک زمان از اخراج های دسته جمعی.

“من سپاسگزار به برخی از راه برای کسب درآمد” گفت: تابستان کوپر 39 که شروع به کار به عنوان یک Instacart خریداران در خلیج تمپا, فلوریدا منطقه به تازگی پس از از دست دادن موقعیت خود را به عنوان یک سرور در یک رستوران هتل.

سان فرانسیسکو-بر اساس Instacart گفته است که با نزدیک شدن به هدف خود از استخدام 300,000 بیشتر کارگران — بیش از دو برابر شدن نیروی کار خود را به انجام برسانند سفارشات آن می گوید: باید رسید با 150 درصد بیش از سال گذشته سطح در هفته گذشته است.

در هفته گذشته Instacart گفت: 250,000 نفر امضا کرده اند تا به کار به عنوان سرویس کامل خریداران — “فرفره” کارگران را که سفرهای متعدد یک روز به فروشگاه مواد غذایی به دریافت و تحویل مواد غذایی که سفارش مردم در آن برنامه است. این شرکت گفت: حدود 50000 نفر از این کارگران که در واقع شروع به خرید.

آن گفت که این اعتصاب تا به حال هیچ تاثیری بر عملیات خود را روز شنبه با 40 درصد بیشتر خریداران با استفاده از پلت فرم آن نسبت به همان روز هفته گذشته است.

خطر پرداخت 10% راهنمایی خواستار

Instacart کارگران خواستار $5 ما در خطر پرداخت هر سفارش و نوک به طور پیش فرض در این نرم افزار به حداقل 10 درصد است. این شرکت به جای یکشنبه اعلام کرد که آن را تغییر دهید نکته به طور پیش فرض به مقدار گذشته پرداخت شده توسط مشتری و گفت: کارگران در حال دیدن یک افزایش در راهنمایی میان همه گیر.

Instacart نیز به 14 روز از زمان پرداخت کردن برای هر کارگر که مبتلا به کروناویروس و یا دستور داده شده است که برای منزوی کردن یک سیاست آن را تمدید برای یک ماه دیگر در هفته گذشته. اعتصاب کنندگان می خواهند که سیاست های توسعه یافته به هر کارگر با یک توجه داشته باشید دکتر تایید یک بیماری زمینه ای آنها را آسیب پذیر به ویروس.

چندین آمازون کارگران در ضمن راه می رفت از آمازون انبار در جزیره استاتن n. y. روز دوشنبه خواستار تسهیلات بسته می شود و تمیز در طول زمان پرداخت کردن پس از یک همکار آزمایش مثبت برای ویروس. حدود 100 کارگران انتظار می رود برای حضور در این تجمع اما آمازون گفت: تعداد بسیار پایین تر بود.

آمازون گفت: آن گرفته تهاجمی مراحل را برای حفاظت از کارکنان خود را از ویروس ها از جمله افزایش نظافت و بهداشت اجتماعی و فاصله اجرای. در استاتن آیلند تسهیلات که در استخدام 4,500 مردم آمازون اجرا روزانه دما نمایش.

تمام مواد غذایی است که متعلق به شرکت آمازون نیز ارائه شده است موقت 2 دلار افزایش در دستمزد و دو هفته از زمان پرداخت کردن برای هر کسی که تست مثبت برای coronavirus و یا کسی که در قرنطینه.

استخدام هزاران نفر

اما کل کارگران گروه تماس برای اعتصاب سه شنبه گفت: آنها می خواهند خطر پرداخت فوری تعطیل از فروشگاه ها اگر یک کارگر تست مثبت و مزایای مراقبت های بهداشتی به صورت پاره وقت و فصلی کارگران است.

آمازون استخدام 100,000 کارگران ترکیبی از تمام وقت و پاره وقت موقعیت و شامل تحویل رانندگان و کارگران انبار. Walmart, دلار, به طور کلی و کلبه پیتزا و دیگر شرکت ها استخدام بیش از هزار, هر دو برای دیدار با افزایش تحویل سفارش و بیشتر در فروشگاه تقاضا برای اصول اولیه مانند تمیز کردن وسایل و کاغذ توالت.

اندرو چلنجر معاون ارشد رئیس جمهور از استخدام شرکت رقیب خاکستری و کریسمس گفت که او انتظار می رود مقدار زیادی از رقابت برای شغل جدید با وجود خطرات جدید از این بیماری همه گیر.

“وجود دارد یک سونامی از مردم بیکار که حقوق از دست رفته در دو هفته گذشته. بسیاری از افرادی که اجازه رفتن پایین دستمزد کارگران که در سمت چپ شبیه به آنهایی که نیاز به پر شود در حال حاضر” چلنجر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>