آمریکا و متحدان شکایت از آمریکا و تاکتیک در مسابقه برای لوازم پزشکی

از اروپا به آمریکای جنوبی و ایالات متحده و متحدان شکایت در مورد ابرقدرت را “غرب وحشی” تاکتیک در outbidding و یا مسدود کردن محموله به خریداران که در حال حاضر به امضا معاملات حیاتی برای تجهیزات پزشکی.

در فرانسه و آلمان و مقامات ارشد گفت: ایالات متحده پرداخت به مراتب بالاتر از قیمت بازار برای پزشکی درجه ماسک در مناسبت برنده شدن قرارداد از طریق مناقصه عالی حتی پس از اروپا خریداران معتقد بودند یک معامله انجام شد و برزیل, وزیر بهداشت گزارش یک حادثه مشابه.

“پول بی ربط است. آنها با پرداخت هر قیمت هستند چرا که آنها از جان گذشته” یکی از بالا در سطح رسمی در آلمان حاکم CDU/CSU گروه به رویترز گفت.

یک منبع دولتی گفت: “آمریکایی ها در حال حرکت, حمل مقدار زیادی از پول.”

سازمان دیده بان | برگ برنده مذاکرات در مورد آمریکا ذخایر حیاتی و تجهیزات پزشکی:

در یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 3M ساخت 180 میلیون N95 ماسک برای ایالات متحده است. 2:26

پس از این ویروس برای اولین بار ثبت شده در چین در اواخر سال گذشته این بیماری همه گیر در سراسر جهان گسترش یافته. دولت ها در اروپا و آمریکا و جاهای دیگر به شدت در تلاش برای ساخت تجهیزات برای پزشکان, خانه سالمندان کارکنان و عمومی است.

در حال حاضر با جهانی موارد بیش از یک میلیون و وقوع انفجار در ایالات متحده رقابت برای ارزش سهام است که به شدت بیشتر است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که دولت ایالات متحده در حال حاضر توصیه آمریکایی ها پوشیدن پارچه پوشش صورت به صورت داوطلبانه برای جلوگیری از گسترش ویروس اما هدایت از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه نمی پوشیدن پزشکی-درجه ماسک.

او همچنین گفت که او با امضای یک دستور به توقف صادرات N95 ماسک ماسک که ارائه حفاظت ضروری برای مراقبت از سلامت کارگران و دیگر ایالات متحده تجهیزات پزشکی.

ایالات متحده ذکر شده چند ملیتی 3M Co. روز جمعه گفت که کاخ سفید دستور داده بود آن را برای متوقف کردن تمام محموله را به کانادا و آمریکای لاتین از ماسک است که در آن تولید در ایالات متحده با وجود آنچه 3M به نام “مهم پیامدهای بشردوستانه.”

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو گفت: مسدود کردن جریان تجهیزات در سراسر مرز خواهد بود یک “اشتباه” است که می تواند نتیجه معکوس اشاره کرد که این کشور مراقبت های بهداشتی حرفه ای به کار در دیترویت در هر روز است.

در یک مورد دیگر منظور از 200,000 ماسک برای آلمان منحرف شد به ایالات متحده آمریکا, برلین, وزیر امور داخلی Andreas Geisel گفت خواستار آن است که یک “عمل مدرن دزدی دریایی.”

در بیانیه روز شنبه, Geisel گفت: این محموله بوده است “مصادره” در بانکوک و گفت: “حتی در زمان بحران جهانی شما باید با استفاده از Wild West روش.”

با این حال در شنبه دفتر ردیف عقب و گفت که هنوز در تلاش برای روشن شدن شرایط چگونه ماسک که دستور داده شد از یک عمده فروش و نه از تولید کننده ایالات متحده 3M شده بود منحرف شده است.

یک سخنگوی 3M به رویترز گفت این شرکت تا به حال هیچ شواهد محصولات خود شده بود کشف و ضبط.

پرسیده شده توسط ایسنا در مورد 200,000 ماسک در یک جلسه توجیهی روزانه شنبه تهمت گفت “شده است وجود دارد هیچ عمل می کنی.”

بالاتر از قیمت بازار

A U. s. Department of Homeland Security رسمی به رویترز گفت این هفته که شرکت های ایالات متحده و دولت پرداخت شده است بالاتر از قیمت بازار برای بسیاری از دنده های خریداری شده در خارج از کشور.

این مقام که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد این موضوع گفت: “ایالات متحده نمی خواهد به توقف خرید “تا زمانی که ما راه بیش از حد” و هنوز هم می تواند جستجوی دنده محافظ در خارج از کشور از طریق اوت.

“ما بدست ما دست روی هر بیت از آن است که ما می توانیم” این مقام گفت.

جعبه N95 ماسک برای استفاده در زمینه های پزشکی پرسنل دیده می شود در نیویورک عملیات اورژانس در حادثه مرکز فرماندهی در طول شیوع بیماری در نیو راشل, n. y., در مارس 17. (Mike Segar/عکس/فردا نیوز)

لی Crager یک سخنگوی سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) آژانس هماهنگ کننده جستجو برای تجهیزات پزشکی در خارج از کشور گفت: حوادث اغلب منجر به افزایش قیمت برخی کالاها.

“اگر آن را باعث می شود برخی از مرتب کردن بر اساس یک زنجیره تامین اختلال, شما در حال رفتن به افزایش هزینه های ضروری برای کالا” Crager گفت. “این فقط اتفاق می افتد.”

در برزیل, وزیر بهداشت Luiz Henrique Mandetta این هفته گفت که چین تا به حال رویگردانی برخی از برزیل تجهیزات سفارشات زمانی که دولت ایالات متحده فرستاده شده بیش از 20 یمن به این کشور برای خرید محصولات مشابه.

“ما خرید است که ما انتظار می رود برای تکمیل به منظور قادر به تامین بسیاری از آنها کاهش یافته است گفت:” وزیر در مصاحبه روز شنبه.

در روز پنج شنبه Mandetta گفت: برزیل بود و در نهایت موفق به قرار دادن یک 1.2 میلیارد reais ($319 میلیون دلار کانادا) جهت تجهیزات, اگر چه آن را تنها خواهد شد تحویل در 30 روز.

پول نقد در دست

دوم آلمانی منبع به کار گرفته شده توسط یک شرکت در حال حاضر کمک به مرکل دولت به منظور ماسک گفت: آخر هفته گذشته از ماه مارس تا به حال شده است یک نقطه عطف کشید و پیوند با ایالات متحده افزایش حضور در بازار است.

قرارداد دیگر تضمین شده و تحویل این منبع افزود: “تقاضا بسیار بیشتر از عرضه است.”

در فرانسه سه رهبران منطقه ای نقاشی یک تصویر مشابه. ژان Rottner گفت: این یک مبارزه ثابت برای اطمینان از ماسک دستورات وارد شده در Grand Est منطقه که در آن شیوع اولین بار در زمان نگه دارید و قبل از گسترش غرب به سمت پاریس.

او گفت: محموله تغییر شد و در آخرین لحظه.

سازمان دیده بان | چرا N95 ماسک بسیار مهم هستند:

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفتن یکی از تولید کنندگان پیشرو در جهان از N95 ماسک که باید آن را به توقف صادرات ماسک به کانادا و امریکا لاتین. 2:43

“در [فرودگاه] آسفالته آمریکایی ها دریافت پول خود و پرداخت سه یا چهار برابر آنچه ما باید ارائه” Rottner گفت: رادیو RTL فرانسه در روز چهارشنبه.

Rottner را همتای در بیشتر پاریس, منطقه, والری Pecresse گفت او شده بود مورد ضرب و شتم به سفارش توسط یک کشور با جیب عمیق, اگر چه او به نام ایالات متحده آمریکا

“ما در بر داشت منابع چند روز پیش اما موفق به خرید آنها پس از دیگران بیشتر توپ زدن ما” Pecresse گفت Franceinfo رادیو در روز جمعه. “آنها آماده به پرداخت سه برابر قیمت در بازار.”

از وزارت خارجه فرانسه گفت که بررسی این گزارش است. اما یک مقام شک است که می تواند گرفته شده است.

“آن را جوش پایین به نیروهای بازار” این مقام گفت. “کسی که می پردازد بیشتر می شود این جایزه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>