ایالات متحده عوامل به جلو و عقب در پورتلند اما باقی خواهد ماند و در حالت آماده به کار

(پرتلند سنگ.) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و اورگان رهبران اعلام پیروزی پس از آن اعلام شد که ایالات متحده عوا

توسط PATRIS-FUN در 9 مرداد 1399

(پرتلند سنگ.) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و اورگان رهبران اعلام پیروزی پس از آن اعلام شد که ایالات متحده عوامل حراست یک دادگاه فدرال در طول تظاهرات خشونت آمیز در پورتلند به عقب باز خواهد گشت اما روشن نیست که توافق را کاهش می دهد تنش که منجر به بیش از دو ماه از تظاهرات.

اورگان دولتی کیت براون گفت: روز شنبه ماموران با ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی و اداره مهاجرت و گمرک آغاز خواهد شد ترک این شهر مرکز در روز پنج شنبه اما وزیر برای وزارت امنیت داخلی چاد گرگ انرا مشخص کنید که در آن آنها خواهد رفت. او اصرار فدرال حضور خواهد ماند و در پورتلند تا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مطمئن بود توافق مشغول به کار بود و ایالتی اورگان پلیس بود به اندازه کافی حفاظت از اموال فدرال.

بسیاری از تظاهر کنندگان مسالمت آمیز اما اعداد کوچکتر انداخته اند, آتش بازی, شعله, سنگ ها و بلبرینگ در فدرال عوامل با استفاده از لیزر سبز برای نابینایان آنها و گسترش نقاشی های دیواری بر روی علامت O. هتفیلد فدرال دادگاه است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در اوایل این ماه فرستاده مقامات فدرال به عنوان اعتراض به نژادی و بی عدالتی به طور فزاینده ای هدف دولت آمریکا اموال از جمله با شکوه دادگاه در مرکز شهر پورتلند. اعزام به نظر میرسد که اثر مخالف reinvigorating تظاهرات با تمرکز جدید: خلاص شدن از شر federal حضور.

این deescalation برنامه تماس برای خدمات مارشال ایالات متحده فدرال و خدمات حفاظتی عوامل به باقی می ماند در داخل حصار راه اندازی در سراسر فدرال دادگاه همراه با برخی از دولت پلیس به معترضان ، پلیس ایالتی نیز در خارج از حصار به نگه داشتن معترضان به عقب.

"من می خواهم به روشنی در مورد این کل DHS اجرای قانون حضور در پورتلند باقی خواهد ماند در پورتلند که آیا آنها در حال اقامت در داخل دادگاه از درب و یا در یک محل" گرگ گفت: در تماس با خبرنگاران.

Oregon State Police سرپرست تراویس همپتون گفت: آژانس خواهد استقرار یک تیم عملیات ویژه و برخی از لباس سربازان به دادگاه برای دو هفته چرخش است. این سازمان امیدوار است تلاش های خود را اجازه خواهد داد به نرده های محافظ برداشته شود و "بازگرداندن ظاهر عادی در حالی که جلسه جامعه انتظارات و تعهدات ما برای حفاظت از اموال فدرال," همپتون گفت:, و اضافه کرد که سربازان بودند Oregonians.

تایلر اسمیت کار می کرد کوه در می رم همبرگر بعد از ظهر چهارشنبه در غرفه ای که به دور مواد غذایی به معترضان در پارک سراسر از دادگاه است. ایستاده بود تا زمانی که به تازگی شناخته شده به عنوان شورش دنده است اما در حال اجرا توسط داوطلبان پس از اختلاف بر سر پول های اهدایی.

"من فکر می کنم این یک ایده عالی است," او گفت: این توافق به جلو و عقب در ایالات متحده عوامل است.

"من شده فکر کردن این نیاز به کار گرفته شده توسط دولت و یا شهرستان برای برخی از زمان" اسمیت گفت:, و اضافه کرد که به دلیل ایالتی اورگان پلیس سربازان gray industries و آنها ممکن است یک نرمتر رویکرد با معترضان.

این توافق نامه همچنین خواستار دولت ایالات متحده برای پاک کردن نقاشی های دیواری از دادگاه است که اموال فدرال. پورتلند شهردار تد ویلر قبلا گفته دولت فدرال حاضر به پاک کردن دادگاه کمک به این تصور که کل شهر تحت محاصره است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام پیروزی در مدت کوتاهی پس از اعلام به tweeting که ماموران فدرال مانع پرتلند از "سوخته و ضرب و شتم به زمین است." درگیری بین معترضان و ماموران فدرال شده است محدود به حدود دو بلوک مربع در اطراف دادگاه و تحت تاثیر بقیه شهر است که بسیار بیشتر مقهور میان coronavirus بیماری همه گیر.

ویلر در ضمن همچنین مدعی پیروزی در توییتر ارسال.

"فدرال اشغال جامعه ما به ارمغان آورده است نوع جدیدی از ترس به خیابان های ما. ماموران فدرال نزدیک به کشته شدن یک تظاهرکننده و حضور آنها منجر به افزایش خشونت و خرابکاری در مرکز شهر هسته," او گفت:.

مانند بسیاری دیگر از تظاهرات در سراسر کشور لمس کردن با کشتن جورج فلوید در دست مینیاپولیس پلیس پورتلند تظاهرات به دنبال برجسته کردن و تماس برای پایان دادن به نژادی و بی عدالتی اما آنها تا به حال به طور فزاینده ای با تمرکز بر اموال فدرال حتی قبل از ایالات متحده عوامل وارد شده است.

قهوه ای شنبه هشدار داد که کاهش دید ماموران فدرال — و نهایی خود را خروج — نمی بلافاصله حل و فصل مناقشه در دادگاه.

"خشونت اموال تخریب که شامل سوزاندن سطل زباله و پرتاب سنگ است که باید متوقف شود" فرماندار آسوشیتدپرس گفت.

بسیاری از معترضان می خواهند پورتلند پلیس اداره defunded و عصبانی هستند که ماموران با استفاده از گاز اشک آور معترضان را چندین بار قبل از اینکه ماموران فدرال وارد است. براون گفت: خروج از ماموران فدرال شد یک فرصت برای آدرس که خشم و شروع به ایجاد پیشرفت در جامعه محور.

"این بود که یک تئاتر سیاسی برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را به فدرال نیروهای خود را به خیابان پورتلند. آن را در مورد برنده شدن امتیاز سیاسی با پایه خود را," او گفت:.

___

بالسامو گزارش از واشنگتن است. آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke میلر و کالین طولانی کمک از واشنگتن است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im