چهار نفر از اعضای ارتش چین متهم شده اند با شکستن به شبکه های Equifax اعتباری گزارش آژانس و سرقت اطلاعات شخصی ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها ، وزارت دادگستری آمریکا روز دوشنبه گفت: سرزنش پکن برای یکی از بزرگترین هک های تاریخ ،

در سال 2017 نقض تحت تاثیر قرار حدود 145 میلیون آمریکایی با هکرها با موفقیت سرقت نام و شماره امنیت اجتماعی و دیگر اطلاعات شخصی ذخیره شده در این شرکت پایگاه داده ها.

چهار عضو از افراد ارتش آزادی بخش (PLA) یک بازوی نظامی چینی — نیز متهم به سرقت شرکت تجارت اسرار اجرای قانون مقامات گفت. آنها شناسایی شده در انتشار اخبار به عنوان Wu Zhiyong وانگ کیان خو تو که و لیو لی.

مورد, می آید به عنوان برگ برنده دولت هشدار داده است در برابر آنچه آن را می بیند به عنوان رشد سیاسی و نفوذ اقتصادی چین و تلاش های پکن برای جمع آوری داده ها در آمریکا و سرقت تحقیقات علمی و نوآوری است.

متهم هکرها به اتهام سوء استفاده از یک آسیب پذیری نرم افزار برای به دست آوردن دسترسی به Equifax رایانه به دست آوردن ورود در اعتبار است که آنها استفاده می شود به حرکت به پایگاه داده و بررسی سوابق. این کیفرخواست همچنین جزئیات تلاش هکرها در زمان برای پوشش دادن آهنگ خود از جمله گفته پاک کردن فایل ورود به سیستم به صورت روزانه و مسیریابی ترافیک از طریق ده ها تن از سرورهای نزدیک به 20 کشور جهان است.

“مقیاس سرقت شد متناوب” دادستان کل ویلیام Barr روز دوشنبه گفت:. “این سرقت نه تنها موجب خسارت مالی به Equifax اما حمله به حریم خصوصی بسیاری از میلیون ها نفر از آمریکایی ها و تحمیل هزینه های قابل توجهی و بار آنها را به عنوان آنها را مجبور به اتخاذ اقدامات برای محافظت در برابر سرقت هویت.”

Equifax مستقر در آتلانتا و حفظ یک مخزن از اطلاعات مصرف کننده است که آن را به فروش می رساند برای کسب و کار به دنبال تایید هویت و یا ارزیابی اعتبار.

مدنی حل و فصل رسیده در آمریکا در سال گذشته

این مورد یکی از چندین وزارت دادگستری ایالات متحده به ارمغان آورده است در طول سال در برابر اعضای PLA. دولت اوباما در سال 2014 به اتهام پنج نظامی چینی هکرها با ورود به شبکه های عمده شرکت های آمریکایی به سیفون اسرار تجاری.

کیفرخواست که جزئیات تلاش هکرها در زمان برای پوشش دادن آهنگ خود شامل اتهام توطئه برای ارتکاب تقلب کامپیوتر توطئه برای ارتکاب جاسوسی اقتصادی و توطئه برای ارتکاب تقلب سیم.

این کیفرخواست همچنین مدعی است که هکرها “به دست آمده از اطلاعات شناسایی شخصی متعلق به نزدیک به یک میلیون نفر از شهروندان بریتانیا و کانادا است.” آن را ارائه نمی شکست اما هفته پس از نقض Equifax تخمین زده می شود تعداد زیادی از مشتریان را تحت تاثیر قرار در حدود 700 ، 000 در بریتانیا و نزدیک به 20 ، 000 در کانادا.

Equifax به دفتر مرکزی شرکت در آتلانتا نشان داده شده است در یک فایل عکس. این شرکت در آمد برای سنگین انتقاد از سیاستمداران ایالات متحده آمریکا و مقامات دولتی بیش از نرم رسوایی با مدیر عامل شرکت از کار اخراج شده به عنوان یک نتیجه. (Mike استوارت/آسوشیتد پرس)

Equifax انتقاد قرار گرفته بود به زودی پس از هک برای اقدام در اوایل هشدارهای آسیب پذیری و توجه به رسوخ برای هفته اما در روز دوشنبه با مقامات دولت اعتبار شرکت با کمک بررسی است.

Equifax گفته مقامات دولت ایالات متحده دفتر پاسخگویی که این شرکت ساخته شده است بسیاری از اشتباهات از جمله داشتن منسوخ لیست از کامپیوتر و سیستم های مدیران. زمانی که این شرکت منتشر شده توجه کنید برای نصب یک پچ برای نرم افزار آسیب پذیری کارکنان مسئول برای نصب پچ هرگز آن را کردم.

مدیر عامل شرکت در آن زمان ریچارد اسمیت جایگزین شد به عنوان یک نتیجه از شکست.

Equifax در سال گذشته به 700 میلیون دلار آمریکا حل و فصل بیش از نقض داده ها با بخش عمده ای از بودجه در نظر گرفته شده برای مصرف کنندگان تحت تاثیر آن است. اما از آنجا که بسیاری از مردم ساخته شده ادعا می کند در انتخابات گفت: برخی از مصرف کنندگان را دریافت کنید به مراتب کمتر از واجد شرایط مقدار به دلیل کلاه در حل و فصل ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im