سازمان ملل: آمریکا داده است هیچ مدرکی در ادعایی COVID-19 منبع

(ژنو) — سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس روز دوشنبه گفت که آن را دریافت کرده است هیچ مدرکی از دولت ا

توسط PATRIS-FUN در 16 اردیبهشت 1399

(ژنو) — سازمان بهداشت جهانی در شرایط اضطراری رئیس روز دوشنبه گفت که آن را دریافت کرده است هیچ مدرکی از دولت ایالات متحده به عقب اتهامات رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo که coronavirus می تواند سرچشمه گرفته و در یک آزمایشگاه در شهر ووهان.

"از نظر ما این می ماند نظری" دکتر مایکل رایان به خبرنگاران در ژنو است. "ما نمی دریافت هر گونه اطلاعات یا شواهد خاص از دولت آمریکا مربوط به ادعا منشاء ویروس."

او گفت که "بسیار مایل" برای دریافت هر گونه اطلاعات ایالات متحده است.

نظرات به عنوان برگ برنده دولت محکوم کرد چین و سازمان ملل و آژانس بهداشت به اتهام اشتباه در دست زدن به شیوع این بیماری که برای اولین بار پدید آمده در شهر ووهان است و در حال حاضر آلوده میلیون ها نفر کشته و حداقل 239 ٬ 000 دوبلکس مردم است. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که "مانند روابط عمومی سازمان برای چین است."

رایان تصریح کرد که شواهد و مشاوره است که سازمان ملل و آژانس بهداشت دریافت کرده است نشان می دهد که این رمان coronavirus است با منشاء طبیعی حتی اگر Pompeo و تهمت مدعی شده اند که مدارک آنها دیده می شود نشان می دهد, آن می تواند از ووهان موسسه ویروس شناسی آزمایشگاه.

"در صورتی که شواهد و داده ها در دسترس است و سپس از آن خواهد شد برای دولت ایالات متحده به تصمیم می گیرید که آیا و هنگامی که آن را می تواند به اشتراک گذاشته شود" رایان گفت. "اما آن را دشوار است برای کسانی که به کار در یک خلاء اطلاعات در آن توجه خاص."

روز یکشنبه Pompeo گفت: ABC "این هفته" برنامه ای است که وجود دارد "مقدار قابل توجهی از شواهد که این آمد که آزمایشگاه در ووهان."

رایان و ماریا ون Kerkhove فنی منجر شود که در شرایط اضطراری برنامه قرار داده و تمرکز خود را در شکار برای حیوانات میزبان است که به رله coronavirus از خفاش ها. چنین عزم و اراده می تواند کمک به درایو بهداشت عمومی سیاست های مانند ارائه مشاوره به مردم به دور از برخی از انواع حیات وحش و یا دام است.

آنها گفتند: دانشمندان چینی همچنان به همکاری با جهان در برابر این بیماری همه گیر و پیشنهاد چنین همکاری بسیار مهم باقی مانده است — و تلاش برای "بررسی" امکان خطا توسط مقامات چینی می تواند از خط خارج چنین همکاری های علمی.

"ما نیاز به درک که ما می توانند یاد بگیرند از دانشمندان چینی ما می توانیم از یکدیگر یاد بگیرند ما می توانیم تبادل دانش و ما می توانیم پیدا کردن پاسخ با هم" رایان گفت. "اگر این پیش بینی شده است به عنوان مهاجم تحقیق و تفحص از تخلف و سپس من باور دارم که بسیار مشکل تر برای مقابله با. که یک مسئله سیاسی است. که یک علم نیست, مسئله است."

"علم را پیدا خواهد کرد پاسخ," او اضافه شده است. "پیامدهای پاسخ آن می توان از یک سیاست و دیدگاه سیاسی."

که انباشته ستایش در چین از اوایل وقوع.

در Jan. 30, لحظاتی قبل اعلام کرد که coronavirus بود اورژانس بهداشت جهانی که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: چین شد "تعیین یک استاندارد جدید برای شیوع پاسخ." وی با تمجید از سرعت که با آن چین شناسایی شیوع توالی ژنوم و به اشتراک گذاشته شده است که اطلاعات با چه کسی است. او گفت: "تعهد به شفافیت" بود "فراتر از کلمات است."

مشترک تیم گفت: در آن زمان که آن را کاوش هر گونه اتهامات که چین ممکن است mishandled شیوع.

___

AP پزشکی نویسنده ماریا چنگ کمک از لندن است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب