U. N. کاهش به برچسب COVID-19 به عنوان یک بیماری همه گیر در حالی که شیوع بیماری ضرب

(لندن) — به عنوان موارد coronavirus افزایش, ایتالیا, ایران, کره جنوبی, آمریکا و جاهای دیگر بسیاری از دانشمندا

توسط PATRIS-FUN در 17 اسفند 1398

(لندن) — به عنوان موارد coronavirus افزایش, ایتالیا, ایران, کره جنوبی, آمریکا و جاهای دیگر بسیاری از دانشمندان می گویند این دشت که جهان در مقابله با یک بیماری همه گیر -- جدی global outbreak.

سازمان بهداشت جهانی تا کنون مقاومت توصیف بحران به عنوان مثل با گفتن کلمه "همه گیر" ممکن است روح جهان بیشتر منجر شود و برخی از کشورها برای از دست دادن امید حاوی ویروس است.

"مگر ما متقاعد شده آن را غیر قابل کنترل چرا (خواهد) ما آن را یک بیماری همه گیر?" که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در این هفته.

U. N. آژانس بهداشت قبلا توضیح داده شده یک بیماری همه گیر به عنوان یک وضعیت که در آن یک ویروس جدید است که باعث "پایدار در سطح جامعه شیوع" در حداقل دو مناطق جهان.

بسیاری از کارشناسان می گویند که در آستانه شده است ملاقات کرد: این ویروس که برای اولین بار شناسایی شده در چین است که در حال حاضر گسترش آزادانه در چهار منطقه آن رسیده است هر قاره اما قطب جنوب و پیشروی آن به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است. این بیماری موفق شده است برای به دست آوردن جای پا و ضرب به سرعت حتی در کشورهای نسبتا قوی بهداشت عمومی سیستم است.

روز جمعه ویروس به یک نقطه عطف جدید, آلوده کردن بیش از 100 ، 000 نفر در سراسر جهان به مراتب بیشتر از آن بیمار توسط آمريکا MERS یا ابولا در سال های اخیر است.

"من فکر می کنم خیلی روشن است ما در یک بیماری همه گیر و من نمی دانم چرا که مقاومت در برابر آن گفت:" مایکل Osterholm مدیر مرکز تحقیقات بیماری های عفونی و سیاست در دانشگاه مینه سوتا است.

کارشناسان اذعان دارند که اعلام یک بیماری همه گیر است و به لحاظ سیاسی مملو از آنجا که آن می تواند سر و صدا بازارهای منجر به شدید تر سفر و محدودیت های تجاری و لکه دار کردن مردم از مناطق آسیب دیده. که قبلا برای انتقاد از برچسب زدن 2009 شیوع آنفولانزای خوکی یک بیماری همه گیر. اما به گفته کارشناسان خواستار این بحران همه گیر نیز می تواند تحریک کشورها برای آماده شدن برای این ویروس احتمالی ورود.

نگه دارید تا تاریخ با ما روزانه coronavirus عضویت در خبرنامه اینجا را کلیک کنید.

که در حال حاضر اعلام کرد که ویروس "اورژانس بهداشت جهانی" در اواخر ماه ژانویه قرار دادن کشورها و سازمان های بشردوستانه در اطلاع و صدور یک مجموعه گسترده ای از توصیه ها برای جلوگیری از گسترش آن.

حتی در کشورهایی که سرعت نقل مکان کرد به خاموش کردن لینک های خود را به چین COVID-19 موفق به دزدکی حرکت کردن در. در عرض چند هفته و مقامات در, ایتالیا, ایران و کره جنوبی رفت از گزارش جدید تک موارد به صدها نفر.

"ما اولین کشور برای متوقف کردن پروازها به مقصد چین و ما کاملا شگفت زده شده توسط این بیماری گفت:" ماسیمو Galli های عفونی-بیماری های استاد در دانشگاه میلان. "این خطرناک برای کل جهان است که این ویروس قادر است به گسترش زیرزمینی شبیه به این."

با بیش از 3,800 موارد ایتالیا است مرکز اروپا شیوع و تعطیل مدارس بسته استادیوم ورزشی برای طرفداران و خواست افراد مسن به بیرون بروید مگر اینکه مطلقا لازم است. اما آن را هنوز صادر موارد این ویروس به حداقل 10 کشور از جمله اتریش ، جمهوری چک و اسپانیا و آفریقای جنوبی و نیجریه.

Devi Sridhar استاد جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ که co-ریاست یک بررسی که در پاسخ به 2014-16 شیوع ابولا در غرب آفریقا گفت: یک بیماری همه گیر اعلام بسیار دیر شده است.

"این شیوع با تمام این تعاریف به صورت یک بیماری همه گیر است که ما تا به حال قبل از coronavirus," او گفت:.

در یک کنفرانس خبری در ماه گذشته دکتر مایک رایان که در شرایط اضطراری رئیس گفت: یک بیماری همه گیر است که "یک وضعیت منحصر به فرد است که در آن ما بر این باوریم که همه شهروندان در این سیاره" به احتمال زیاد در معرض ویروس "در یک دوره مشخص از زمان."

چند تن از کارشناسان گفت که آنها تا به حال شنیده ام که تعریف. مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برای آن تعریف یک بیماری همه گیر به عنوان "یک بیماری همه گیر است که گسترش بیش از چندین کشور و یا قاره ها معمولا تحت تاثیر تعداد زیادی از مردم است."

___

این خبر مربوط به دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب