انگلستان فروشگاه های امید برای فریب پشت COVID خسته خریداران

دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در حال آماده فاصله اجتماعی نشانه گذاری در محل. پس از سه ماه تعطیلی تحت coron

توسط PATRIS-FUN در 26 خرداد 1399

دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه در حال آماده فاصله اجتماعی نشانه گذاری در محل. پس از سه ماه تعطیلی تحت coronavirus محدودیت, خیابان آکسفورد لندن آماده است تا به بهار بازگشت به زندگی — اما همه چیز کاملا نمی خواهد نگاه و یا احساس "عادی" برای پایتخت بریتانیا معروف ترین خیابان خرید.

"غیر ضروری" خرده فروشان — کسانی که مد فروش اسباب بازی و کتاب در میان دیگر موارد — در حال بازگشایی دوشنبه در سراسر انگلستان برای اولین بار از کشور رفت و به مستند در اواخر ماه مارس به تلاش برای متوقف کردن گسترش coronavirus.

در حالی که آن را یک لحظه بسیاری از صاحبان کسب و کار باید به جلو نگاه مشتاقانه به آنها نیست انتظار خریداران به عجله خود را به چه چیزی می تواند عجیب و غریب و استریل تجربه.

فروشگاه ها باید با بریتانیا COVID-19 دستورالعمل اطمینان حاصل شود که خریداران و کارگران می تواند به ایمن ماندن. در بسیاری از مغازه ها و مراکز که به معنی پوشش بالا را وارد کنید, با استفاده از دست عفونی در درب و زیر یک طرفه سیستم ترافیک داخل. پلاستیکی صفحه نمایش را محافظت کارگران از خریداران در پرداخت شمارنده و برخی از مغازه ها را تنها کارت نقدی نیست.

مرور راهرو خواهد بود یک تغییر خوشایند از پیمایش آنلاین, اما دست زدن به کالا ممکن است دلسرد و تغییر بسیاری از اتاق را خارج از محدوده.

مردم صف فشار وارد NikeTown فروشگاه در لندن است. (مت Dunham/آسوشیتد پرس)

در خیابان آکسفورد لندن است که به طور معمول پرتکاپو با خریداران شلوغ شانه به شانه کسب و کار باید نصب نمرات نشانه برای اطمینان اجتماعی فاصله. برخی از پیاده روها باید گسترده تر شده است و فوق العاده ایستگاه های دوچرخه قرار داده شد تا به منظور تشویق خریداران به سفر وجود دارد و بدون استفاده از شهر زیرزمینی مترو.

عملا با هیچ گردشگران در شهر لندن کل پایان غرب خرید و تئاتر منطقه است که انتظار می رود برای دیدن فقط 10 تا 15 درصد از مشتریان عادی این هفته است. چه آن را بیشتر از دست خود را بالا و هزینه های گردشگران بین المللی برای آنها در حال حاضر با یک 14 روز در قرنطینه به محض ورود در بریتانیا.

مد و کالاهای لوکس شده است آمار صنایع در این بیماری همه گیر به خصوص به عنوان یک رکود عمیق بافندگی برای هر دو بریتانیا و اقتصاد جهانی است.

آهسته گذار رود

لیندا Pilkington که صاحب یک high-end عطر بوتیک لندن باند خیابان که مشهور است برای آن طراح و مغازه های جواهرات, گفت: لذت بردن از رفتن به خرید برای بسیاری از مشتریان در حال رفتن به dulled چون رستوران ها, تئاتر و دیگر امکانات سرگرمی هنوز هم باقی می ماند بسته شده است. او انتظار دارد که بسیار آهسته انتقال به یک جدید طبیعی است.

"مردم مانند اجتماعی طرف از خرید. زمانی که شما آمار باند خیابان و تمام grand مغازه ها آن را یک رویداد هیجان انگیز," او گفت:. "تمام کسانی که مردم را از آمدن به لندن برای نشان دادن ساخت یک آخر هفته از آن که نمی خواهد وجود داشته باشد. آن را فقط نمی خواهید به همان خواهد بود."

Pilkington کوچک, فروشگاه Ormonde Jayne تنها اجازه خواهد داد که یک مشتری در یک زمان. خریداران را تشویق به بهداشتی کردن دست خود و کل فروشگاه نیاز به پاک کردن هر بار که یک خریدار برگ.

John Lewis, محبوب, انگلیسی, فروشگاه با رسانه ها در سراسر کشور می گوید که امیدوار به نوبه خود پایین تر خریدار اعداد به یک مزیت است.

"من امیدوار هستم که در حالی که فضای کلی احساس خواهد شد کمی متفاوت به آنها آنچه آنها در واقع پیدا کردن یک نوع سورپرایز شیرین و لذت بخش است که آن را آرام و آن را لذت بخش آن را به خوبی به دستور" گفت: اندرو مورفی مدیر عملیات. "اما آن را نیز هنوز مزیت واقعی از خرید فیزیکی تجربه و چیزهایی که شما نمی تواند انجام دهد آنلاین."

Lures برای خریداران

به فریب با احتیاط خریداران در پشت مجلل فروشگاه Selfridges دارای صف نوازندگان خیابانی برای سرگرم کردن کسی صف خارج در حالی که دی جی خواهد بود پخش موسیقی در داخل به زنده شدن تا چیز. Selfridges گفت: آخرین بار آن را تا به حال به بستن درهای خود بود و در طول جنگ جهانی دوم زمانی که آن را توسط یک بمب در سال 1941.

بازدید کنندگان تماشای یک پنگوئن در باغ وحش چستر در Cheshire, انگلستان آن را به عنوان بیش از حد بازگشایی به بازدید کنندگان است. (Peter Byrne/PA/آسوشیتد پرس)

تحلیلگران می گویند این بیماری همه گیر شتاب تغییر به خرید آنلاین نیست حداقل به این دلیل که بسیاری از کسب و کار نیاز به کاهش هزینه های اجاره برای زنده ماندن. پل مارتین انگلستان سر خرده فروشی در KPMG معتقد است که حتی به بیشتر فروشگاه های بازگشایی "مصرف کنندگان را تشکیل عادات جدید است که دیدن آنلاین کانال ادامه به برجسته تر رفتن به جلو.

صدایی توجه داشته باشید از خوش بینی یکشنبه نخست وزیر بوریس جانسون خواست انگلیسی ها برای بازگشت به آنچه در این کشور خواستار آن "بالا خیابان" — محلی خیابان اصلی خرید ولسوالی در هر جامعه است.

"مردم باید مغازه و فروشگاه با اعتماد به نفس" او گفت:.

رئیس خزانه داری Rishi Sunak تکرار که درخواست در یک بحث نشان می دهد.

"مغازه ها بالا و پایین کشور به خوش آمدید ما همه پشت," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب