انگلیس ستاره فوتبال می شود بوریس جانسون به ارتکاب به رایگان دانشجویی وعده های غذایی در طول COVID-19

نخست وزیر بوریس جانسون ساخته ناگهانی در مورد چهره جمعه و توافق به نگه داشتن بودجه وعده های غذایی برای دانش آموزان فقیر در طول تعطیلات تابستانی پس از جوان ستاره فوتبال مارکوس Rashford خواستار آن شدند که دولت او نکنید که نیازهای کودکان گرسنه.

از منچستر یونایتد به بازیکن تا به حال تحت فشار دولت برای جلوگیری از یک وعده غذایی کوپن برنامه در پایان دوره مدرسه در ماه جولای. 22 سال ذکر شده خود را در دوران کودکی تجربه با تکیه بر رایگان ناهار مدرسه و بانک های مواد غذایی.

Rashford کمپین جلب حمایت از مشاهیر سیاستمداران مخالف و حتی برخی از اعضای جانسون حاکم محافظه کاران است.

جانسون در ابتدا مقاومت, اما, دولت, داد, در روز شنبه و گفت: این امر در ادامه به ارائه کوپن مواد غذایی بیش از شش هفته تعطیلات تابستانی به 1.3 میلیون کودک در انگلستان از خانواده های کم درآمد که واجد شرایط برای وعده های غذایی مدرسه.

جانسون سخنگوی جیمز شل گفت: “نخست وزیر به طور کامل درک می کند که کودکان و پدر و مادر صورت کاملا وضعیت بی سابقه ای” به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و مستند در سراسر کشور.

جانسون دیده می شود در طول روز coronavirus جلسه سهشنبه توافق برای ادامه کمک های مالی وعده های غذایی برای دانش آموزان فقیر در طول تعطیلات تابستان. (Pippa Fowles/10 خیابان داونینگ/جزوه/فردا نیوز)

با استفاده از صدای خود و پلت فرم

پس از اعلام Rashford در توئیتر خود نوشت: “فقط نگاه در آنچه که ما می توانید انجام دهید زمانی که ما با هم آمده این است که انگلستان در سال 2020 است.”

ورزشکار نوشت, نامه ای سرگشاده به تمام بریتانیا با نمایندگان مجلس در روز یکشنبه توصیف چگونه به عنوان یکی از پنج فرزند یک سخت کوش مادر تنها “ما متکی صبحانه, باشگاه, مدرسه رایگان وعده های غذایی و نوع اقدامات همسایگان و مربیان است.”

“به عنوان یک مرد سیاه و سفید از یک خانواده کم درآمد در martin linkin Manchester من می توانستم فقط یک آمار,” او نوشت.

“در عوض با توجه به اقدامات فداکارانه از my mum, خانواده من, همسایه, و, مربیان, تنها آمار من در ارتباط با اهداف حضور و کلاه. من انجام می شود خودم خانواده و جامعه بی عدالتی اگر من امروز اینجا ایستاده با صدای من و من پلت فرم و به شما کمک بخواهید.”

هنگامی که مدارس تعطیل شد, در ماه مارس به عنوان بخشی از یک کشور coronavirus مستند مواد غذایی کوپن برنامه تنظیم شده برای کمک به اطمینان حاصل شود آنها نمی گرسنه. کوپن به ارزش 15 پوند (حدود 26 دلار کانادا) داده شد به صرف هر هفته در سوپر مارکت ها.

دولت در حال حاضر می گوید آن را ادامه خواهد داد کوپن برنامه در طول تابستان در انگلستان در هزینه 120 میلیون پوند ($206 میلیون). مقامات در اسکاتلند و ولز باید برنامه های مشابه.

دولت تحت فشار برای پاسخ

تا سه شنبه جانسون دولت محافظه کار در حال حاضر به تکان دادن و اشاره کرد که آن را جبران اضافی 63 میلیون پوند ($108 میلیون دلار) برای مقامات محلی برای حمایت از خانواده های آسیب پذیر.

اما Rashford کمپین به سرعت برداشت تا بخار حمایت مشاهیر سیاستمداران مخالف و برخی از قانونگذاران محافظه کار عصبی که دولت به ظاهر غیر قابل نفوذ به مبارزات مواجه توسط بسیاری از خانواده ها در طول یک بیماری همه گیر است که در آن میلیون ها نفر را از دست داده اند درآمد یا شغل.

محافظه کار قانونگذار رابرت Halfon که صندلی مجلس کمیته آموزش و پرورش گفت: پس از سه ماه از یک مستند است که دیده می شود به انگلیسی, اقتصاد کوچک با بیش از 20 درصد “بسیاری از مردم این کشور در حال مبارزه برای نگه داشتن یک سقف بالای سر خود و خانواده خود را تغذیه.”

دولت در حال حاضر مواجه شدید, انتقاد پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر. بریتانیا رسمی مرگ و میر تقریبا 42,000 است که بالاترین در اروپا و دولت متهم شده است از قرار دادن این کشور به مستند خیلی دیر هزینه هزاران نفر از زندگی و داشتن ناکافی سهام از تجهیزات حفاظتی.

سازمان دیده بان | چگونه بریتانیا است که دست زدن به آن بازگشایی:

انگلیس با احتیاط شروع به بازگشایی اما این تصمیم شده است ملاقات با بیم و هراس در خیابان های لندن. 2:02

جانسون — که در بیمارستان بستری شد با کروناویروس در آوریل انجام شده است یک سری از سیاست zigzags در طول شیوع بیماری است. ماه گذشته دولت گفت: این امر توقف شارژ خارجی پزشکان و کارکنان مراقبت به استفاده از سیستم بهداشت و درمان. و در روز سه شنبه منتشر شد یک گزارش در مورد عوامل پشت COVID-19 مخربی بر اقلیت های قومی و جوامع است که آن را قبلا نکردن.

ستایش برای قلب-حرکت’ علت

Rashford دستاورد در وادار به تغییر سیاست خود جلب کرد ستایش از کلمات از ورزش و سیاست است.

آن لنگفیلد انگلستان را کودکان کمیسر تشکر Rashford برای برجسته “سوختگی از تعطیلات گرسنگی است.”

منچستر یونایتد با تمجید Rashford به عنوان “یک قهرمان” در توییتر.

لیگ برتر اجرایی ریچارد کارشناسی ارشد ستایش Rashford پشتکار.

“این واقعا مهم است و قلب حرکت باعث بنابراین من پیشنهاد من تبریک می گویم به او” کارشناسی ارشد گفت.

در یک بیانیه Rashford تشکر قانونگذاران بریتانیا برای گوش دادن.

“این هرگز در مورد من و یا شما هرگز در مورد سیاست این بود که گریه کردن برای کمک از پدر و مادر آسیب پذیر در سراسر کشور و من به سادگی یک پلت فرم برای ارائه صدای آنها شنیده می شود,” او نوشت. “من افتخار امروز دانستن که ما گوش کرده اند و ما را از انجام آنچه درست است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>