انگلستان مبارزه با یونان بیش از مجسمه های باستانی آمریکا به مبارزه با تروریسم در اروپا تنش

طولانی در حال اجرا اختلاف بین بریتانیا و یونان بیش از گنجینه های باستانی ریخته به تنش بیش از Brexit پس از تقاضا برای بازگشت از سرقت آثار فرهنگی اضافه شد پیش نویس اتحادیه اروپا مذاکره قیمومیت.

موزه بریتانیا در لندن حاضر به بازگشت پارتنون تیله از 2500 سال مجسمه که دیپلمات انگلیسی لرد الگین حذف شده از آتن در اوایل قرن 19 زمانی که یونان داشت زیر ترکی عثمانی حکومت.

یک پیش نویس از اتحادیه اروپا 27 کشور در مذاکرات با بریتانیا در آینده خود رابطه آن دیده می شد رویترز روز سه شنبه به دنبال “بازگشت یا استرداد غیرقانونی برداشته فرهنگی اشیاء به کشور خود را از مبدا.”

در این سند مشخص نیست هر فرهنگی اشیاء.

با این حال یک دیپلمات اتحادیه اروپا گفت: این خط اضافه شد به درخواست یونان با پشتیبانی از ایتالیا.

یونان و وزیر فرهنگ و ارشاد گفت: در ماه گذشته که آتن خود را در مبارزه برای بازگشت پارتنون تیله از لندن و انتظار می رود را به نفع خود حمایت بیشتر از همسالان به عنوان مبارزه با تروریسم در اروپا کاهش می یابد بریتانیا را تحت تاثیر قرار.

هیچ نظر فوری از دفتر نخست وزیر بوریس جانسون که منجر انگلیس برای خروج از اتحادیه اروپا در ژانویه. 31 بیش از سه سال پس از بریتانیا رای دادند در یک همه پرسی به ترک.

شعارهای میان لندن و بروکسل بر روی نظر خود را در رابطه آینده رشد کرده است واضح تر در این ماه مذاکرات پیش رو با توجه به شروع در اوایل ماه مارس.

موزه بریتانیا می گوید تیله که تقریبا نیمی از 160 متری کتیبه که آراسته به قرن پنجم قبل از میلاد معبد پارتنون بودند به دست آورد الگین تحت یک قرارداد قانونی با امپراتوری عثمانی. یونان می گوید: آنها به سرقت رفته است.

اتحادیه اروپا منبع که کاهش یافته است به نام چون بحث در دستور محرمانه گفت که این مرجع به سرقت آثار گنجانده شده در پیش نویس این سند در اوایل هفته گذشته است.

این منبع گفت که آن را نیز تا به حال حمایت از قبرس و اسپانیا و یونان و نگرانی ها در مورد تیله کنار کشورهای اتحادیه اروپا بودند به طور گسترده تر در مورد تجارت غیر قانونی آثار از طریق لندن حراج خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>