انگلستان پلیس می گویند Dominic کامینگز ممکن است را ساخته اند ‘minor’ نقض مستند

پلیس بریتانیا گفت: نخست وزیر بوریس جانسون مشاور ارشد Dominic کامینگز ممکن است نقض coronavirus مستند قوانین رانندگی کمی بیش از 40 کیلومتر به قلعه با همسر و فرزند خود را اگر چه آنها گفتند که هیچ اقدام دیگری.

کامینگز این مبارز که کمک ارائه 2016 مبارزه با تروریسم در اروپا همه پرسی برنده و جانسون 2019 انتخابات لغزش شده است مبارزه برای شغل خود را پس از افشاگری در مورد یک سفر جاده ای طولانی در ارتفاع مستند باعث خشم در سراسر بریتانیا است.

کامینگز حاضر به عذر خواهی برای این سفر شامل 400 کیلومتر سفر برای پدر و مادر خود را’ ملک در شمال انگلستان و سفر دیگری به محلی قلعه که او گفت: او در زمان برای تست چشم خود را و توانایی رانندگی پس از سقوط بیمار است.

دورهام پلیس گفت: Cummings نمی ارتکاب یک جرم با محل خود را در پدرش ملک در دورهام اما این سفر به Barnard Castle با همسر و فرزند خود را ممکن است یک جزئی نقض قوانین و مقررات.

پلیس گفت که آنها تا به حال “به این نتیجه رسیدند که وجود دارد ممکن است یک جزئی نقض مقررات که باید موجه مداخله پلیس.”

آنها اضافه شده: “دورهام پاسبانان مشاهده این به عنوان جزئی از آنجا که وجود دارد هیچ آشکار نقض اجتماعی فاصله.”

اعضای خانواده صحبت در مراقبت در منزل مسکونی در Adderbury نزدیکی بنبوری غرب لندن در روز پنج شنبه. بستگان و دوستان شما قادر به دیدن سالمندان ساکن در Gracewell برای اولین بار پس از بیماری همه گیر کوروناویروس مستند آغاز شده و در اوایل ماه مارس. (Adrian Dennis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

پلیس گفت که تا به حال یک افسر متوقف کامینگز در آن درایو آنها را توصیه کرده اند که او را به بازگشت به خانه پدر و مادر خود.

جانسون و وزیر امور خارجه در دولت او بارها و بارها گفت که کامینگز هیچ کار اشتباهی انجام داد با سفر به پدرش ملک در حالی که نزدیک به 70 میلیون انگلیسی شهروندان پایبند به دولت توصیه به ماندن در خانه.

داستان سکسی سفر برای اولین بار منتشر شد با آینه و نگهبان روزنامه ها.

جانسون و خیابان داونینگ دفتر گفت: برخی از گزارش کامینگز شد نادرست است.

پلیس گفت آنها شواهد کافی برای پشتیبانی از گزارش های خبری که کامینگز در دورهام دوباره در مارس 19.

“دورهام پاسبانان را هیچ اقدام دیگری در این زمینه است و به اطلاع آقای کامینگز از این تصمیم.”

خیابان داونینگ گفت جانسون معتقد بودند این موضوع بسته شده است.

“نخست وزیر گفت که او معتقد است آقای کامینگز رفتار منطقی و قانونی با توجه به تمام شرایط و او با توجه به این موضوع به عنوان بسته” یک خیابان داونینگ سخنگوی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>