انگلستان هایش با سیل شدید و طوفان تلفات به 3

بریتانیا صادر شدید سیل هشدارهای دوشنبه مشاوره زندگی-تهدید خطر پس از طوفان دنیس ریخته هفته ارزش باران در برخی از نقاط. یک زن مرده پیدا شد پس از جاروب دور توسط سیلاب های طوفان سوم تایید قربانی.

به شرق دنیس باد نیروی باد نیز در سمت چپ نه نفر مجروح در آلمان به عنوان وسایل نقلیه خود را در تصادف شکسته درختان littering جاده ها و ریل قطار. جاری شدن سیل و قطع برق گزارش شد در جاهای دیگر در شمال اروپا.

توسط شنبه شب انگلیس آژانس محیط زیست صادر هفت شدید سیل هشدارهای در مرکز زبان انگلیسی شهرستانهای Herefordshire, Staffordshire و Worcestershire. یکی دیگر از 200 سطح پایین تر سیل هشدارهای نیز در محل این معنی است که جاری شدن سیل شد.

برخی از 480 سیل هشدار و هشدار صادر شده در سراسر انگلستان در روز دوشنبه به بالاترین تعداد ثبت آژانس گفت.

این طوفان تایید شمار تلفات افزایش یافت و به سه عنوان West Mercia Police گفت: یک بدن تا به حال یافت شده در جستجو برای یک 55 ساله که گم شده بود در نزدیکی Tenbury در Worcestershire از روز یکشنبه.

یک نمایش هوایی نشان می دهد جاری شدن سیل از راه رودخانه زیر طوفان دنیس روز دوشنبه در هرفورد (انگلستان), انگلستان است. (کریستوفر Furlong/گتی ایماژ)

یک مرد کشیده از آب در همان حادثه شد airlifted به بیمارستان جایی که او باقی مانده است در شرایط با ثبات پلیس گفت:.

آب و هوا و سیستم باد آورده بیش از 145 متر/ثانیه, و تا 150 millimetres باران به بریتانیا بیش از آخر هفته. و جنجال و هیاهو نیست ،

سیل هشدارهای سراسر انگلستان

“ما انتظار داریم که مخل آب و هوا به وسط این هفته در آوردن قابل توجهی خطر سیل برای West Midlands و با وجود سیل هشدارهای در محل در سراسر انگلستان گفت:” توبی Willison اجرایی, مدیر عملیات در بریتانیا آژانس محیط زیست.

گفت: پیش بینی سطح رودخانه در بخش هایی از شمال انگلستان بود و در عین حال خود را برای رسیدن به قله. در شمال انگلستان در شهر نیویورک مقامات ستون تا بیش از 4000 کیسه های شن به عنوان رودخانه Ouse در ادامه به افزایش است. این انتظار می رود به اوج خود در روز سه شنبه.

ساکنان دیگر در ولز غربی و انگلستان بودند تمیز کردن تا شنبه بعد از طوفان و آب گرفتگی جاده ها و راه آهن و خانه و کسب و کار و مختل سفر در سراسر بریتانیا است. برخی از داستان از فرار برای زندگی خود را.

پرسنل اورژانس نجات مردم در هرفورد (انگلستان), انگلستان در روز دوشنبه. (Phil شریف/فردا نیوز)

جانت Cox, 68 و دخترش راشل از خواب بیدار به صدای آب در خانه خود در ویلز روستای Nantgarw نزدیکی کاردیف حدود 4 صبح یکشنبه. کاکس گفت: تنها جسم که جان سالم به در طبقه پایین بود و روز عروسی اش عکس است که او تا به حال نگه داشته و در یک پنجره. شوهرش لایحه فوت ناشی از سرطان در سال 2009.

“این زمین سیاه و سفید,” او گفت:. “همه شما می تواند بشنود بود که آب در حال اجرا است. من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن. من بسیار وحشت زده است.”

آب گرفتگی خیابان دیده می شود در Tenbury چاه در بخش مرکزی انگلستان شهرستان Worcestershire در روز دوشنبه. (Phil شریف/فردا نیوز)

بریتانیا محیط زیست گفت: “تغییر آب و هوا بود و حوادث آب و هوایی شدید شایع تر است. اما نخست وزیر بوریس جانسون دولت محافظه کار آن را رد کرده بود آمادگی برای چنین طوفان.

“ما هرگز قادر به محافظت از هر خانواده فقط به دلیل ماهیت تغییر آب و هوا و واقعیت این است که این حوادث آب و هوایی در حال تبدیل شدن بیشتر شدید ولی ما همه چیز را انجام داده است که ما می توانیم با یک مبلغ قابل توجهی از پول” وزیر محیط زیست جورج Eustice گفت.

9 مجروح در آلمان

در آلمان حداقل نه نفر مجروح شدند و در آب و مربوط به حوادث رانندگی به عنوان بادهای آورده درختان را بر روی جاده ها و ریل قطار.

قطار رفت و آمد با 67 مسافران نیز سقوط کرد و به یک درخت افتاده در غرب آلمان در شهر دورتموند اما هیچ کس مجروح شد. و آلمان در شهر هامبورگ شهر معروف بازار ماهی آب گرفتگی شد برای دومین بار در این ماه است.

طوفان دنیس roared در سراسر بریتانیا با بادهای تند و باران های سنگین. (بن Birchall/PA طریق AP)

شمال بیشتر و قوی بادها و باران های سنگین ناشی از سیل و بسته شدن جاده ها و قطع برق در سراسر شمال اروپا و بالتیک مناطق و مجبور به لغو چندین کشتی بین دانمارک و نروژ است.

در دانمارک جنوب غربی شهر کولدینگ آب گرفتگی شد به باد نیروی باد و باران های سنگین داعش در منطقه است. در نزدیکی Horsens پلیس protectively تخلیه ساکنان در نزدیکی Bygholm دریاچه از ترس که یک levee خواهد سقوط.

در جنوب غربی نروژ بیش از نیمی از جاده ها و چند کوه عبور می کند بسته بودند در میان برف سنگین و بادهای تند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>