انگلستان دولت جدید ‘هشدار’ پیام برای بلند کردن اجسام coronavirus مستند

دولت انگلیس خود را به جای “ماندن در خانه” کوروناویروس با شعار جدید “هشدار”, پیام, افزایش نگرانی در مورد خطر بالقوه از مخلوط پیام رسانی پیش از سخنرانی روز شنبه که در آن نخست وزیر بوریس جانسون را دراز کردن مراحل برای بلند کردن این کشور مستند.

دولت دستور مستند آغاز شد که در مارس 23, کاهش انتقال ویروس روزانه مرگ و میر باقی مانده خونتان بالا است. انگلستان ثبت شده حدود 32,000 مرگ و میر, یکشنبه, ترین در اروپا و دومین کشور همه گیر و میر در سراسر جهان است.

جانسون که بازگشت به کار تنها دو هفته پیش پس از بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 انتظار می رود برای اعلام در یک ضبط تلویزیونی, آدرس تنها تغییرات جزئی به مستند نظر در انگلستان تفویض دولت ها در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی در حال حاضر به تمدید مستند برای یکی دیگر از سه هفته.

پیش از سخنرانی خود جانسون به دنبال گوشت معنای جدید “هشدار” به عنوان شعار گفتن به “ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است” به نگه داشتن دو متر از هم جدا “که در آن ممکن است” زمانی که بیرون رفتن و محدود کردن تماس ها با افراد دیگر.

خطر ‘مخاطره آمیز رفتار’

رهبران و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی گفت: آنها را حفظ “در خانه ماندن” پیام. تا به حال چهار مناطق انگلستان نقل مکان کرد و در قدم اهسته در ویروس مقررات.

اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon گفت که او نمی دانست چه جدید مشاوره به معنای آن است که او به خواسته دولت انگلیس به ترویج آنچه که او معتقد به یک “مبهم و مبهم” پیام در اسکاتلند است.

“همیشه وجود دارد خطر از مخلوط پیام” اولین وزیر گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “پیش فرض ماندن در خانه پیام باقی مانده است.”

کارشناسان بهداشت همچنین ابراز نگرانی کرد که این شعار جدید فاقد وضوح و ممکن است منجر به افزایش در “مخاطره آمیز رفتار” توسط مردم است که می تواند باعث عفونت به سرعت بخشیدن دوباره و تولید یک دوم اوج در coronavirus مربوط به مرگ و میر.

یک نگهبان پیاده روی را از طریق سنت جیمز پارک در لندن روز یکشنبه در سراسر کشور coronavirus مستند. کارشناسان و سیاستمداران نگران هستند Johnson جدید ‘هشدار’ پیام معرفی خواهد شد یک لایه جدید از سردرگمی برای مردم در مورد آنچه که مجاز به این همه گیری همچنان ادامه دارد. (فرانک Augstein/آسوشیتد پرس)

پروفسور تا وقتی که Wykes از موسسه روانپزشکی روانشناسی و علوم اعصاب در کالج کینگ لندن گفت: مردم باید “روشن و دقیق” پیام های در مورد آنچه به انجام در طول بیماری همه گیر.

“این یکی مختصر و تنها” او گفت:. “آن را فقط می تواند گیج کننده باشد باز به سوء تعبیر و به احتمال زیاد به افزایش مخاطره آمیز رفتار کنند.”

جوامع وزیر رابرت Jenrick گفت: نخست وزیر نیز, جزئیات جدید از ویروس سیستم هشدار که با استفاده از پنج سطح و مقیاس که در آن انگلستان در حال حاضر در چهار.

“آرمان ما به ارمغان می آورد که به عنوان به سرعت به عنوان ما می توانیم به سه” او گفت:. “و در هر مرحله در هر یک از این نقاط عطف ما می خواهد در یک موقعیت برای باز کردن و راه اندازی مجدد بیشتر جنبه های اقتصاد و زندگی ما است.”

ورزش باغبانی در افق

دیگر تغییرات جزئی به مستند انتظار می رود از جمله اجازه دادن به مردم برای ورزش بیش از یک بار در روز و باغ مراکز به بازگشایی شده است. جدید مشاوره در مورد پوشش صورت و افزایش جریمه برای کسانی که مستند نقض قوانین نیز پیش بینی شده است.

نگرانی این است که بیشتر چشمگیر کاهش مستند منجر به یک دوم افزایش عفونت و مرگ و میر — چیزی است که کارشناسان بهداشت و درمان پیش بینی رخ خواهد داد که ملل سهولت مستندات.

قهرمان سابق جهان kickboxer کریگ آلن کار می کند در خانه اش در استنلی, County Durham, در روز یکشنبه. برخی از مردم ترس از این که دور جدیدی از عفونت را به دنبال خواهد داشت جانسون اعلام. (Lee Smith/فردا نیوز)

جانسون دولت محافظه کار نیز مواجه انتقاد برای بودن بیش از حد آهسته به واکنش نشان می دهند به همه گیر و برای تهیه پزشکی کارگران به اندازه کافی با دنده محافظ.

جانسون همچنین انتظار می رود تا اعلام کند که هر کس پرواز به انگلستان را به قرنطینه برای 14 روز مگر اینکه آنها در حال آمدن از ایرلند. دولت انگلیس به قدرت در مرز مسائل بیش از تفویض دولت.

کارن دی مدیر اجرایی فرودگاه اپراتورهای انجمن گفت که او دریافت کرده است و نه هر گونه اطلاعات در مورد هر گونه پیشنهاد قرنطینه برنامه اما هشدار داد که آن را یک “تاثیر مخربی” در انگلستان صنعت حمل و نقل هوایی و همچنین اقتصاد گسترده تر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>