انگلستان دولت در دفاع بالا مشاور زیر آتش برای سفر در حالی که او مشکوک او COVID-19

(لندن) — دولت بریتانیا حفر شده در شنبه برای دفاع از نخست وزیر بوریس جانسون بالا مشاور دومینیک کامینگز برای سفر بیش از 250 مایل (400 کیلومتر) به خانه پدر و مادر خود در سراسر کشور مستند در زمانی که او مشکوک او coronavirus.

مخالفان خواستار کامینگز’ پس از استعفای نگهبان و آینه روزنامه ها نشان داد او رانده بود از لندن به اموال در دورهام شمال شرقی انگلستان با همسر و فرزند خود را در پایان ماه مارس. یک مستند آغاز شد که مارس 23 تصریح شده است که مردم باید باقی می ماند در محل اقامت اولیه خود را ترک تنها برای ضروری کارهای محلی و ورزش و بازدید از بستگان. هر کسی با علائم توصیه می شد گفت به طور کامل منزوی کردن خود است.

جانسون دفتر در بیانیه ای گفت که کامینگز ساخته شده است سفر به خاطر همسر خود را نشان coronavirus علائم او به درستی فکر کردم که او به احتمال زیاد به هم بیمار و بستگان به حال ارائه شده برای کمک به نگاه پس از زن و شوهر 4-ساله پسر. آن گفت: Cummings ماند در خانه “نزدیک اما جدا از” خانواده گسترده خود را.

“نخست وزیر آقای کامینگز پشتیبانی کامل خود گفت:” یک مشخصه ناراحت کننده وزیر حمل و نقل Grant Shapps بود که فلفلی با سوال در مورد کامینگز’ سفر در طول دولت روزانه coronavirus کنفرانس خبری.

Shapps گفت: Cummings تا به حال به دنبال مستند قوانین توسط “ماندن در محل با خانواده اش است که کار درست را انجام دهد.”

“این بود بازدید از یک خانه برای تعطیلات و یا رفتن به دیدار کسی,” او گفت:. “این بود که رفتن را به ماندن قرار داده و برای 14 روز باقی می ماند در انزوا.”

این دو روزنامه بعد از آن گزارش شده است که کامینگز کشف شد دوباره در منطقه دورهام در آوریل 19, پس از او تا به حال بهبود از ویروس و بازگشت به کار در لندن است.

منتقدان دولت ابراز خشم است که کامینگز شکسته بود دقیق قوانین است که برای دو ماه باید جلوگیری بریتانیا از بازدید از بستگان مسن, آرامش مرگ دوستان و یا حتی حضور در مجالس ترحیم از عزیزان.

مخالفان اصلی حزب کارگر در نامه ای به رئیس خدمات مدنی به صورت رسمی بررسی است.

“مردم بریتانیا ساخته شده اند مهم و دردناک فداکاری برای حمایت از تلاش ملی از جمله دوری از خانواده در زمان نیاز” کار مجلس راشل ریوز نوشت: در این نامه است. “بنابراین حیاتی است که دولت می تواند اطمینان مردم که اکثر آن سران شده اند پیوستن به همان قوانین به عنوان هر کس دیگری.”

دورهام پلیس گفت که ماموران به خانه رفت و در مارس 31 و توضیح داد: “به خانواده این دستورالعمل در اطراف خود انزوا و تصریح کرد مناسب مشاوره اطراف سفر ضروری است.” پلیس هم اشاره نمی کامینگز با نام.

در مورد سفر با خبرنگاران در خارج از خانه خود در لندن در روز شنبه کامینگز گفت: “من رفتار منطقی و قانونی است.”

“این یک سوال از انجام کار درست. آن را در مورد آنچه شما بچه ها فکر می کنم.” گفت: Cummings, که همچنین berated روزنامه نگاران برای عدم نگه داشتن 2 متر (6 1/2 فوت) از هم جدا در راستای اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

کامینگز is a self-styled سیاسی disruptor است که بیان تحقیر برای خدمات مدنی و خیلی از رسانه ها. او یکی از معماران این کمپین موفق به بریتانیا از اتحادیه اروپا و بعدها جانسون بالا aide.

او یکی از کشت و ارشد دولت بریتانیا ارقام به قرارداد COVID-19 از جمله نخست وزیر که صرف سه شب در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان لندن.

بریتانیا رسمی مرگ و میر در میان افراد مبتلا به کروناویروس می ایستد در 36,675 پس از 282 مرگ و میر بیشتر گزارش شد شنبه. که دومین کشور تایید کل در جهان پس از ایالات متحده است.

چندین ارشد دولت وزرای دفاع کامینگز ، دفتر هیئت دولت وزیر مایکل گوو در توئیتر خود نوشت: “مراقبت از خود و همسر و فرزند جرم نیست.” وزیر بهداشت مت, Hancock, که بیمار بود و برای یک هفته با کروناویروس گفت: “این کاملا مناسب برای Dom کامینگز برای پیدا کردن مهد کودک برای کودک نو پا خود را زمانی که او و همسرش گرفتن بیمار است.”

کامینگز, 48, یکی از چندین ارشد انگلیس با مقامات شده اند که متهم به نقض مستند قوانین است که آنها حمایت برای بقیه کشور است.

اپیدمیولوژی نیل فرگوسن استعفا به عنوان مشاور علمی دولت در اوایل این ماه پس از یک روزنامه فاش کرد که دوست دختر خود را در حال عبور لندن به ماندن با او در طول مستند. در مارس کاترین Calderwood اسکاتلند استعفا داد به عنوان افسر ارشد پزشکی پس از دو بار سفر از شیراز به خانه دوم.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر