انگلیس اقتصاد کاهش 20 درصد در یک ماه به عقب نشینی به سال 2002 سطح

اقتصاد بریتانیا دیده می شود نزدیک به دو دهه ارزش رشد محو به عنوان یک نتیجه از مستند اقدامات در جای خود قرار داده و در طول coronavirus بیماری همه گیر.

دفتر آمار ملی انگلیس روز جمعه گفت که رشد اقتصادی عظیم 20.4 درصد در اولین ماه کامل که کشور تحت مستند برای جلوگیری از گسترش ویروس. تمام مناطق از اقتصاد ضربه شد در طول سال به ویژه در میخانه, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و خرید و فروش ماشین.

ماهانه و کاهش بی سابقه ای در مقیاس و اضافه کردن بیشتر از متوسط — اما هنوز هم قابل توجه — 5.8 درصد کاهش در ماه مارس به معنی اقتصاد انگلستان در حدود 25 درصد کوچکتر از آن بود که در ماه فوریه است.

“این شگفت انگیز سقوط در فعالیت های طول می کشد خروجی در ماه آوریل به حدود سطح آن در ماه جولای سال 2002 گفت:” جیمز اسمیت مدیر تحقیق و پژوهش در این قطعنامه پایه و اساس است.

با اندازه اقتصاد هنوز mothballed در ماه مه و ژوئن, انگلستان به عنوان یکی از عمیق ترین رکود تا کنون — سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) هشدار داده است که این کشور قرار است به سخت ترین-آمار اقتصاد توسعه یافته در این سال است.

محدودیت های کاهش

مستند محدودیت های به آرامی در حال کاهش است که باید سوق دادن اقتصاد به شروع به انتخاب کنید تا. روز دوشنبه برای مثال غیرضروری مغازه ها مانند فروشگاه های بزرگ و خرده فروشان الکترونیک می تواند بازگشایی اگر آنها می توانند با رعایت فاصله فیزیکی مورد نیاز است.

اما امیدوار است که bounceback در اقتصاد خواهد بود به عنوان قوی به عنوان اسلاید باید فروکش توجه به این که بسیاری از محدودیت ها مانند تماس های اجتماعی را در مجموعه ای به در محل باقی می ماند تا زمانی که این بیماری همه گیر است که تهدیدی برای بهداشت عمومی است.

یک فروشنده باعث می شود قهوه در یک کافی شاپ در کامدن (آرکانزاس) در بازار لندن در ژوئن 1 به عنوان بازار بازگشایی شد و پس از کاستن از مستند محدودیت. اقتصاد انگلستان به عنوان یک رکود عمیق است. (دانیل Leal-Olivas/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

دولت تحت فشار است تا به آرامش جسمی فاصله دستورالعمل ها برای کمک به اقتصاد است. مردم در حال حاضر باقی می ماند دو متر از هم جدا است که بیش از نیاز در بسیاری از کشورها و بالاتر از سازمان بهداشت جهانی حداقل توصیه ماندن یک متر از هم جدا. دولت می گوید این است که زیر مشاوره علمی در مورد حاوی گسترش ویروس اما این فاصله مورد نیاز است به طور مداوم تحت بررسی است.

بازیابی نیز برگزار شد توسط این واقعیت است که بسیاری از کسب و کار فقط نمی خواهید به آن را از رکود و میلیون ها نفر از کارگران با بیکاری مواجه شوند. برخی از افراد نیز باقی می ماند و با احتیاط در مورد رفتن به مغازه ها و یا به رفت و آمد به طوری که این ویروس همچنان یک تهدید. عدم اطمینان و انگلستان رابطه تجاری با اتحادیه اروپا در آغاز سال 2021 عامل دیگری است که می تواند نگه داشتن درب ظرف را در تمایلات کسب و کار و بهبود.

فرانسیس o’grady, دبیر چتر معاملات اتحادیه کنگره گفت: هدف پشتیبانی از سخت ضربه بخش از اقتصاد مورد نیاز است و همچنین به عنوان یک شغل تضمین برای کمک به کسانی که از دست دادن کار.

“بیشتر مردم در کار سریع تر ما را کار ما راه خروج از رکود,” او گفت:.

شرکت ها را تا حد زیادی برگزار شد از برش شغل در طول این مستند به عنوان یک نتیجه از این کار حفظ و نگهداری طرح که بر اساس آن دولت می پردازد تا 80 درصد از حقوق کارگران حفظ تا 2500 پوند ($4,278 Cdn) در ماه است.

رئیس خزانه داری Rishi Sunak گفته است که از ماه اوت شرکت را مجبور به شروع به ساختن کمک به حقوق کارگران است که باقی می ماند اما کار نمی کند که این طرح را دو ماه بعد.

که نگرانی که بریتانیا را ببینید افزایش بیکاری ، در مجموع 8.9 میلیون شغل شده اند furloughed تحت این طرح با 1.1 میلیون کارفرمایان در هزینه به دولت 19.6 میلیارد پوند ($33.5 میلیون دلار کانادا). حتی اگر 10 درصد از آن از دست دادن شغل خود را افزایش خواهد داد و بیکاری قابل ملاحظه ای است. در ماه مارس حدود 1.35 میلیون نفر بیکار است.

“آن را به یک زمان بسیار طولانی و قابل توجهی پولی و محرک های مالی برای اقتصاد به صعود از این سوراخ بزرگ” گفت: Luke Bartholomew, سرمایه گذاری استراتژیست در آبردین استاندارد سرمایه گذاری است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>