انگلستان COVID-19 مرگ و میر پیشی 32,000 ساخت این مرگبارترین شیوع کروناویروس در اروپا

دلیر جنگ جهانی دوم veteran نزدیک شدن به خود را سده خم در خود واکر و راه پیمایی در سراسر باغ خود را 100 برابر و گاهی میلیون ها نفر در بریتانیا به محاصره خدمات بهداشت ملی (NHS).

بزرگتر-از-زندگی نخست وزیر بوریس جانسون می بالد از دست دادن با کروناویروس بیماران و بعد از آن می افتد به شدت بیمار به ویروس خود را بازیابی فقط در زمان به بعد با نامزدش برای تولد یک تندرست خیابان داونینگ عزیزم.

ملکه می سازد نادر آدرس به ملت ارائه راحتی و ترغیب مردم به ماندن در خانه و فراخوانی که در زمان جنگ می تواند روح را با یک قول می دهم که آسمان آبی را دوباره به این سرزمین است.

بنابراین براق و تقریبا افسانه مانند این رشته بریتانیا در برخورد با COVID-19 که آنها می تواند گاهی اوقات به نظر می رسد به تیرگی وحشت در قلب آن است. حتی اگر رشته خود محصول آن است.

رسانه های بریتانیا گزارش روز شنبه که بیش از 32,000 انگلیسی ها در حال حاضر از درگذشت این ویروس حدود یک سوم از آنها تصور می شود در دراز مدت مراقبت از خانه.

که تعدادی است که بر اساس داده های دفتر ملی آمار ملی سوابق اسکاتلند و ایرلند شمالی آمار و پژوهش سازمان و بیش رسمی وزارت بهداشت تلفات 28,734 به مراتب فراتر از آنچه دانشمندان دولت خود را به نام “بهترین سناریو” از 20,000 COVID-19 مرگ و میر.

بریتانیا در حال حاضر با داشتن پیشی گیرد و ایتالیا که در آن حدود 29,000 که مردم از COVID-19 کشور با مرگبارترین شیوع در اروپا جانسون دولت مواجه شدید نظارت بر اقدامات خود در روزهای اولیه از این بیماری همه گیر.

“آن را فقط پس از عمل گرفته و به عنوان یک به اندازه کافی جدی تهدید” گفت: Devi Sridhar صندلی جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ.

ویروس ‘بهره برداری از تاخیر’

Sridhar توصیف یک دولت هنوز هم بسیار مصرف با Brexit که در نهایت رخ داد و در ژانویه 31, یک پیروزی شخصی برای جانسون که تا به حال برنده لغزش پیروزی در انتخابات در ماه دسامبر در تعهد به “مبارزه با تروریسم در اروپا انجام می شود.”

جانسون گزارش شده است که از دست رفته پنج جلسات در coronavirus تهدید بریتانیا به ویژه کمیته امنیت در اوایل ماه فوریه و مارس و هشت تماس و یا ملاقات با سران اتحادیه اروپا در مورد آن.

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون بازگشت به کار در مارس 27, بیش از سه هفته پس از بستری با COVID-19 و گذراندن سه روز در بخش مراقبت های ویژه. (دانیل Leal-Olivas/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

Sridhar می گوید: بریتانیا حیف و میل در اسرع وقت به ایده تلاش برای توسعه “گله ایمنی است.”

“من فکر می کنم این تصمیم کاملا در اوایل مارس به تسلیم در مهار و به فرض که این ویروس غیر قابل کنترل بود و که هر کس آن را دریافت کنید.”

دولت مشاوره برای اکثریت قریب به اتفاق مردم بود برای رفتن در مورد کسب و کار خود را “به طور معمول” و در مارس 3 نخست وزیر داد در حال حاضر بدنام کنفرانس خبری مباهات است که او هنوز هم دست دادن و به تازگی انجام داده است تا با کروناویروس بیماران در بیمارستان است.

لحن خود را تغییر در مارس 12, یک روز پس از سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد coronavirus جهانی همه گیر. او آمده از خیابان داونینگ به هشدار می دهند که “بسیاری از خانواده ها در حال رفتن به از دست دادن عزیزان خود را قبل از زمان است.”

جانسون نمی تحمیل یک مستند برای یکی دیگر از 11 روز.

Sridhar می گوید که یک اشتباه بود. “آنچه ما می دانیم با ویروس ها است که بهره برداری از آنها تاخیر هر روز … آن را فقط در حال انتظار برای [این نوع از] فقدان رهبری قوی زیرا پس از آن فقط منفجر و آن را بسیار سخت برای دریافت یک دسته در آن دوباره.”

از روز شنبه بیش از 190,000 مردم در انگلیس در حال آزمایش مثبت برای ویروس.

‘قضاوت تماس’

دولت همواره حفظ آن دستور داد این مستند در زمان مناسب.

“اگر ما در عمل خیلی زود پس از آن شما باید مشکل از خرد کردن اقتصاد” دکتر لوک ایوانز یک نماینده محافظه کار مجلس که نشسته در مجلس انتخاب کمیته بهداشت و درمان گفت: در یک مصاحبه اسکایپ در آوریل 28.

“چه شما در حال تلاش برای جلوگیری از بیمه خدمات درمانی از تاخت و تاز کردن ذخیره به عنوان بسیاری از زندگی به عنوان احتمالا شما می توانید در حالی که در خرد کردن اقتصاد خود را. بنابراین سعی کنید و قضاوت تماس بگیرید و در این وسط یک بیماری همه گیر است که واقعا دشوار است.”

با وجود تضمین دولت قدمت آن به فوریه که این کشور آماده شد و بریتانیا همواره در تلاش برای دیدار با تقاضا برای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) خود را برای خط مقدم سلامت کارگران و به توضیح دهد که چرا.

دولت همه گیر شبیه سازی در سال 2016 به نام “ورزش ماکیان” برجسته کمبود PPE و هواکش. این گزارش که ورزش محرمانه باقی خواهند ماند اما بیمه خدمات درمانی به شناسایی کمبود میان همه گیر و ارائه مشاوره به کارکنان مراقبت های بهداشتی در کشش منابع است.

بیش از 100 کارکنان مراقبت های بهداشتی فوت کرده اند از این ویروس در بریتانیا

اضطراب و ترس

Amun Sandhu کانادایی است که به تحصیل پزشکی در انگلستان از یک دهه پیش و در آنجا ماند. او در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک مراقبت حاد دکتر در یک بیمارستان NHS در لندن است.

“آن سوی پایان ماه فوریه که ما شروع به دیدن [الگوی] در حال ظهور — مردم که ناخوشی با علائم شبه آنفولانزا اما که نه کاملا اتصالات آنفلوانزا تصویر,” او گفت:.

Sandhu توصیف غم و اندوه از تماشای مردم تسلیم شدن به این ویروس بدون عزیزان را در کنار خود و نگرانی او حمل با او نه تنها برای بیماران بلکه برای شوهر او در خانه و با توجه به تمام است که هنوز هم ناشناخته باقی مانده در مورد ویروس.

“من من مالش در درب و قرار دادن همه چیز را در یک کیسه زباله و سپس بشویید و فورا” او گفت:. “سپس مستقیم به حمام قبل از ما حتی سلام کردن به یکدیگر است.”

او می گوید او احساس اضطراب و ترس “تمام راه را از طریق” این بیماری همه گیر.

“در ابتدا من فکر می کنم بسیاری از ما احساس [عصبانی] و ما احساس می کنیم که امنیت ما بود به خطر بیافتد [اما] شما قرار داده است که در کنار شما حرکت می کند و شما در ادامه کار و تلاش به انجام بهترین شما می توانید برای بیماران” Sandhu گفت.

سازمان دیده بان | دکتر Amun Sandhu نشان می دهد بخشی از روال ورود به خانه پس از یک شیفت

دکتر Amun Sandhu نشان می دهد بخشی از روال زمانی که او به خانه از بیمارستان با هدف حفاظت از خانواده از COVID-19 2:09

توسط بسیاری از شمارش بیش از 100 کارکنان مراقبت های بهداشتی فوت کرده اند از این ویروس در بریتانیا

‘واقعی خوشنودی’

شده است وجود دارد گسترده سردرگمی بیش از انگلستان تصمیم به ثبت نام به اتحادیه اروپا تهیه طرح برخوردار بود برای پیوستن به.

در مارس آقا سیمون مک دونالد که سر و خدمات ملکی در وزارت امور خارجه گفت: نمایندگان مجلس آن را یک “تصمیم سیاسی” است که دلالت بر آن گرفته شد چون بریتانیا مجبور به ترک اتحادیه اروپا است.

انگلیسی, وزیر بهداشت مت Hancock خبرنگاران در مارس 21 که او شخصا موافقت کرده بود برای پیوستن به این طرح است. “آن قرار داده شد تا من به خواسته و ما پیوست. بنابراین ما در حال حاضر اعضای آن طرح. اما تا آنجا که من می دانم که طرح هنوز تحویل یک آیتم از PPE.”

هونگرفرد پل در نزدیکی لندن چشم به طور معمول خواهد بود پرتکاپو با مردم اما مانند سایر نقاط شهر خالی در طول مستند اقدامات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus. (استفانی Jenzer/CBC)

اما زمانی که تماس گرفته توسط CBC News نظر رسمی با کمیسیون اروپا در بروکسل گفت: “انگلیس “بود نه ابراز علاقه به پیوستن به هر یک از چهار [تدارکات] می نامد.”

Alastair Campbell یک بار چرخش دکتر و مشاور ویژه سابق بریتانیا حزب کارگر تونی بلر نخست وزیر می گوید: حتی کنار گذاشتن او “داخلی ذاتی تعصب” در برابر جانسون دولت محافظه کار او فکر وجود دارد “واقعی بود خوشنودی است.”

“من فکر می کنم وجود دارد یک حس انگلیسی, استثنایی,” کمپبل گفت:. “همه این نوع از جنگ بحث آغاز شده, شما می دانید: ‘ما از طریق جنگ ما را از این طریق دریافت کنید.’ و بسیار زیادی از جلسه را در برابر اروپایی ها به ویژه در [که] آنها وحشت و یا بیش از حد واکنش و غیره.”

کمپبل همچنین می گوید که جانسون سلامت خود گلایه او پس از قرارداد coronavirus در اواسط ماه آوریل در نهایت پیدا کردن خود را در بخش مراقبت های پریشان از افزایش تعداد مرده نه فقط در بيمارستان اما در خانه های سالمندان به خصوص در شایعات.

“من نمی گویم این یک داستان بزرگ به دلیل آن است — نخست وزیر در بیمارستان است. اما من فکر می کنم وجود آمد یک نقطه که در آن قطعات از رسانه ها از آن استفاده می شود به نوعی جلوگیری از تمرکز بر جای بزرگتر و مهم تر از همه چیز مانند این واقعیت است که شما می دانید ما سبقت اسپانیا و ایتالیا از نظر مرگ و میر.”

ویروس ‘رفتن به نگه داشتن پاهای’

هنگامی که جانسون پدید آمده از تجهیزات بازیابی وماسه هفته گذشته را در خیابان داونینگ جلسه توجیهی روزانه او به خبرنگاران گفت که در حالی که درس که یاد گرفتم هر روز “به طور کلی ما درست در زمان مناسب.”

Sridhar از دانشگاه ادینبورگ مخالف است و می گوید که این کشور هنوز هم برای پرداخت تصمیمات اتخاذ شده در آن در اوایل روز است.

یک نمای لندن افق از گل پامچال پارک هیل به عنوان برخی از کشش قوانین مستند اکنون وارد هفته هفت. (استفانی Jenzer/CBC)

“از آنجا که زمانی که شما در شیوع شرایط شما می دانید که هر روز زمان است که اساسا خود را به ارز مناسب است ؟ از آنجا که این ویروس در حال رفتن به نگه داشتن پاهای این که آیا آن یک آخر هفته که آیا شما در تعطیلات خود را هر چه که اتفاق می افتد.”

بریتانیا تا کنون موفق به حفظ سقف در آن مراقبت های ویژه ظرفیت. Sridhar می گوید انگلستان نیاز عظیم تست و ردیابی ظرفیت در جای خود باید قبل از در نظر گرفتن لغو مستند.

تعهد توسط وزیر بهداشت به تست 100,000 نفر در روز تا پایان مارس بود که در مورد 85,000 روز یکشنبه.

Sridhar می گوید او در حال دیدن نشانه هایی در جهت درست اما اضافه می کند که بیشتر باید انجام شده در طول هفته از مستند. “آن احساس می کند مانند موش خرمای کوهی امریکا روز در ذهن من جایی که آن را نگه می دارد تکرار — تاخیر” او گفت:. “هیچ کس به نظر می رسد به درک که در آن زمان ارز است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>