انگلستان به نظر می رسد در مسیر برای 1 از اروپا بدترین COVID-19 مرگ عوارض

بریتانیا است که در مسیر برای ضبط یکی از بدترین coronavirus مرگ عوارض در اروپا پس از اطلاعات منتشر شده در روز سه شنبه نشان داد مرگ و میر در صدر 24,000 نه روز پیش.

یک روز پس از نخست وزیر بوریس جانسون صحبت از موفقیت در مقابله با شیوع این آمار و ارقام جدید نشان داد این هفته پایان مارس 17 بود که بریتانیا پس از مرگبارترین قابل مقایسه سوابق در سال 1993 آغاز شد.

دفتر آمار ملی (ONS) گفت: 21,284 مردم مرده بود در انگلستان توسط مارس 17 با اشاره COVID-19 روز مرگ خود را گواهی. همراه با آمار و ارقام از اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی کل بریتانیا تلفات حداقل 24,000 به عنوان از آوریل 19.

“انگلستان در حال رفتن به سمت راست وجود دارد در میان ملل بدترین ضربه اولیه موج” گفت: لایحه Hanage دانشیار اپیدمیولوژی در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت عمومی.

“با خوش بینانه ترین دیدگاه ها از میزان ایمنی که ممکن است ایجاد شود این امر می تواند هنوز هم نمی توان به داشتن به اندازه کافی قادر به بازگشت به حالت عادی” او به رویترز گفت.

بر خلاف بیمارستان مرگ عوارض اعلام کرد روزانه توسط دولت تازه ارقام شامل مرگ و میر در جامعه تنظیمات مانند مراقبت از خانه که در آن به طور کلی مرگ و میر سه برابر شده اند در چند هفته.

به طور کلی سه شنبه ارقام برای COVID-19 مرگ و میر در انگلستان و ولز تا مارس 17 بودند بیش از 50 درصد بالاتر از روزانه تلفات مرگ و میر در بیمارستان ها در ابتدا اعلام شده توسط دولت است.

این آمار و ارقام تاکید مقیاس چالش مواجه جانسون به عنوان او را از بازگشت به کار پس از دوره نقاهت خود را از COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus و خطرات ناشی از آرامش بریتانیا مستند بیش از حد به زودی.

او روز دوشنبه هشدار داد که آن را هنوز هم بیش از حد خطرناک برای استراحت اقدامات سختگیرانه wreaking ویران در اقتصاد از ترس مرگبار دوم شیوع.

روز دوشنبه نخست وزیر بوریس جانسون هشدار داد این است که هنوز خیلی زود به آرامش اجتماعی فاصله گرفته است. جانسون بازگشت به خیابان داونینگ در این هفته پس از دوره نقاهت بعد از COVID-19 (استفان روسو/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در یک یادآوری است که هنوز هم ناشناخته در مورد این رمان coronavirus وزیر بهداشت مت, Hancock, به نظر می رسد که برخی از کودکان با هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی مرده بود از نادر بیماری التهابی مرتبط COVID-19. اما انگلیسی ها در وزارت بهداشت بعد توضیح داد که او تا به حال شده است صحبت کردن در مورد COVID-19 به طور کلی.

“ما آگاه هستند از هر گونه تایید موارد کودکان در حال مرگ از این سندرم” یک سخنگوی وزارت روز سه شنبه گفت. “وزیر نگفت که وجود دارد مورد تأیید کودکان در حال مرگ از این سندرم است.”

وزیر بهداشت مت, Hancock, به نظر می رسد که نادر سندرم التهابی مرتبط COVID-19 تا به حال منجر به مرگ و میر کودکان در انگلیس هر چند دفتر او بعدها گفت که چنین نیست. ایتالیایی و انگلیسی پزشکی و کارشناسان در حال بررسی این که آیا این سندرم این است که به هیچ وجه مربوط به رمان coronavirus. (Chris J. Ratcliffe/گتی ایماژ)

هنکاک بود گفت: این بیماری یک بیماری جدید در نظر گرفته شده که ناشی از کوروناویروس.

ایتالیایی و انگلیسی پزشکی و کارشناسان در حال بررسی ارتباط احتمالی بین COVID-19 همه گیر و خوشه های التهابی شدید بیماری در میان نوزادان که در حال ورود به بیمارستان با تب بالا و تورم عروق. در حالی که تحقیقات ادامه دارد junior, انگلیسی, وزیر کشور ویکتوریا اتکینز گفت: والدین باید مراقب باشند.

“این نشان می دهد که چگونه حرکت سریع این ویروس است و چه سابقه آن را در اثر خود” اتکینز گفت اخبار آسمان.

انگلیس بحران

این فایرفاکس پایگاه آمار و ارقام خود را در اشاره COVID-19 در گواهی مرگ از جمله موارد مشکوک به جای کسانی که در واقع آزمایش مثبت است.

اسکاتلند در هفته گذشته گزارش شده 1,616 مرگ و میر که ذکر COVID-19 در گواهی فوت به عنوان از آوریل 19. ایرلند شمالی ارسال شده 276 به عنوان از آوریل 17. یکی دیگر از 1,016 مرده بود در ولز.

انگلستان مرگ و میر بیش از 24,000 قرار می دهد و آن را در میان بدترین ضربه در اروپا بیش از فرانسه — که همچنین تعداد مرگ و میر در مراقبت از خانه — در حدود 5,000 که در آن زمان.

یک عضو از رفتن گذشته یک صفحه نمایش از نشانه های ساخته شده توسط هنرمندان محلی روز سه شنبه در لندن است. به عنوان اجتماعی-فاصله اقدامات ادامه داده نشان می دهد که بریتانیا مرگ و میر نزدیک به اسپانیا یا ایتالیا بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار در اروپا است. (دن Kitwood/گتی ایماژ)

بریتانیا واقعی تلفات ممکن است نزدیک به اسپانیا و یا حتی ایتالیا و اروپا را بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار اگر چه گزارش از مرگ و میر در خارج از بیمارستان تکه تکه است خیلی دقیق مقایسه آنها دشوار است.

آخرین روزانه آمار و ارقام منتشر شده توسط بریتانیا وزارت بهداشت برای COVID-19 مرگ و میر در بیمارستان ها ضربه 21,678 در روز سه شنبه.

از جمله تمام علل مرگ 22,351 نفر در انگلستان و ولز در 16 هفته از سال 2020 بزرگترین مجموع پس قابل مقایسه با پرونده آغاز شد و در سال 1993 فایرفاکس گفت.

این بود 11,854 بیش از به طور متوسط برای این هفته است. با توجه به این که تنها 8,758 موارد ذکر شده COVID-19 در گواهی مرگ ممکن است که حتی گوشیهای فایرفاکس داده undercounting واقعی تلفات.

هفته گذشته یک بار مالی تجزیه و تحلیل مبتنی بر شکاف بین افزایش قابل توجهی در همه مرگ و میر و کسانی که ذکر شده coronavirus قرار بریتانیا واقعی مرگ و میر در بیش از 40 ، 000.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>