دو شرکت کنندگان طرفدار اسرائیل غروب یک کنفرانس در واشنگتن دی سی تست مثبت برای Coronavirus

(واشنگتن) — دو نفر که با حضور آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته کنفرانس در واشنگتن در اوایل این هفته باید آزمایش مثبت برای coronavirus گروه توییتی جمعه. هزاران نفر از مردم با حضور در همایش سیاست, از جمله برخی از اعضای کنگره و مقامات دولت. معاون رئیس جمهور مایک پنس و وزیر خارجه مایک Pompeo در میان سخنرانان.

“ما تایید کرده اند که حداقل دو سیاست شرکت کنندگان در کنفرانس از نیویورک باید آزمایش مثبت برای coronavirus” AIPAC توییتی. آنها خواهد بود که برای اولین بار عفونت های مرتبط به پایتخت کشور است.

ادامه مطلب: ‘محکوم از شروع.’ کارشناسان می گویند برگ برنده دولت Coronavirus پاسخ هرگز رفتن به محل کار

AIPAC عمده pro-decoration:.

در مورد افشای در کاخ سفید جلسه دکتر Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت گفت: مقامات بهداشت خواهد بود مصاحبه با افراد به دیدن آنها ممکن است تا به حال در تماس با, و سعی کنید به تعیین که ممکن است در معرض.

AIPAC گفت: در آن صدای جیر جیر که آن را در تماس با مقامات بهداشتی در شهرستان Westchester, نیویورک و واشنگتن است. این خواست شرکت کنندگان به دنبال مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری دستورالعمل و به مشورت با پزشک خود اگر آنها احساس بد و یا سوالات پزشکی.

“اگر تست شما مثبت برای coronavirus ما مصرانه از شما برای اطلاع رسانی محلی خود مقامات بهداشتی به طوری که آنها می تواند به درستی هماهنگ کردن پاسخ خود را به این وضعیت مناسب, مقامات بهداشت و درمان” AIPAC گفت.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>