توییتر آزمون درخواست کاربران اگر آنها می خواهم به ‘تجدید نظر’ مضر زبان

سالمندان که نرمال مراسم فارغ التحصیلی تا به حال به نام این سال در طول coronavirus بحران در حال حاضر خواهد شد گرفتن مجازی شروع حوادث شامل رئیس جمهور سابق باراک اوباما و بانوی اول سابق میشل اوباما.

اوباما تنظیم شده است برای ارائه یک شروع پیام برای سالمندان دبیرستان در طول یک وبگاه ویژه در اواخر این ماه است که در چهار عمده پخش شبکه: ABC, CBS, Fox و NBC. به ویژه تحصیلات تکمیلی با هم: امریکا افتخارات دبیرستان کلاس از سال 2020 است به میزبانی XQ موسسه LeBron James Family Foundation, و صنعت سرگرمی پایه و اساس آن نیز از ویژگی های LeBron James, ملاله یوسف زی از برادران جوناس و مگان Rapinoe در میان دیگران. که همان روز اوباما را نیز به شرکت در یک رویداد برای فارغ التحصیلان HBCUs.

رئيس جمهور سابق و همچنین به عنوان بانوی اول سابق میشل اوباما, خواهد علاوه بر تحویل شروع آدرس طی مجازی فارغ التحصیلی رویداد در یوتیوب که همچنین ویژگی های مهمانان مانند لیدی گاگا و وزیر امور خارجه سابق Condoleezza Rice, انواع گزارش است. قبلا اپرا وینفری بود که اعلام کرد برای مجازی مراسم فارغ التحصیلی on Facebook.

“من همیشه دوست داشتم پیوستن به commencements — اوج سال از کار سخت و فداکاری” اوباما روز سه شنبه گفت. “حتی اگر ما نمی توانیم با هم در فرد این سال, میشل و من هیجان زده به جشن در سراسر کشور کلاس 2020 و تشخیص این نقطه عطف با شما و عزیزان شما.”

تلویزیونی ویژه برای سالمندان دبیرستان برای مارس 16 در حالی که یوتیوب رویداد قرار است در ماه ژوئن 6. برندان فردا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>