توییتر می گوید آسیب پذیری می تواند در معرض پیام های مستقیم برای کاربران آندروید

آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز (R) در چهار شنبه امضا فرمان اجرایی پایان دولت عمر رای گیری بان کی مون برای

توسط PATRIS-FUN در 16 مرداد 1399

آیووا رژیم صهیونیستی. کیم رینولدز (R) در چهار شنبه امضا فرمان اجرایی پایان دولت عمر رای گیری بان کی مون برای ساکنان که به جرم اعتقاد به آنها توانایی به رای آنها پس از تکمیل جملات خود را.

این حرکت در می آید و پس از فعالین صرف ماه اعتراض خارج از دولت کاپیتول. غیر انتفاعی صدور حکم پروژه تخمین زده می شود در سال 2016 است که در مورد 52,000 مردم آیووا نمایندگان شان نبودند قادر به رای دادن خود را به دلیل محکومیت جنایت با تقریبا 24,000 به پایان رسید با احکام کیفری.

"امروز ما یک گام مهم رو به جلو در با اذعان به اهمیت رستگاری شانس دوم و نیاز به آدرس نابرابری در سیستم قضایی ما," رینولدز در بیانیه ای گفت. "حق رای سنگ بنای جامعه و رایگان جمهوری است که در آن زندگی می کنیم. وقتی کسی در خدمت خود حکم آنها باید از حق خود برای رای دادن دوباره بازسازی شد به صورت خودکار."

رابرت Pate اجرا می شود نظارت و پشتیبانی در Des Moines به نام تصویر 4 زندگی می کند و به عنوان کسی که با یک جنایت اعتقاد او "خدا را شکر" به منظور اجرایی. "مردم را بیشتر احساس پذیرفته بیرون آمدن از زندان" Pate گفت: نگهبان. "مردم را بیشتر درگیر با رای گیری."

کسانی که به جرم قتل قتل نفس و سقط جنین پس از سه ماهه دوم است که در یک جنایت در دولت نمی خواهد رای خود را در حقوق به طور خودکار ترمیم نگهبان گزارش. به دلیل این است که یک فرمان اجرایی و نه متمم قانون اساسی تغییر می تواند لغو توسط یک آینده فرماندار اما رینولدز گفت که او را فشار جمهوریخواهان-چراغ قوه مقننه به تصویب اصلاحیه ساخت جدید سیاست دائمی است. کاترین گارسیاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب