توییتر مکان واقع بررسی و اطلاع رسانی در مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد ‘جعلی’ پست الکترونیکی-در برگه های رای

توییتر روز سه شنبه قرار می گیرد اطلاع رسانی واقعیت-چک کردن توییت های ارسال شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن این ادعا که پست الکترونیکی-در برگه های رای خواهد بود “قابل ملاحظه ای جعلی” و در نتیجه “تقلب در انتخابات”.

اطلاع رسانی است که صفحه نمایش آبی علامت تعجب در زیر توییت دهید خوانندگان به “دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای” و هدایت آنها را به یک صفحه با اخبار مقالات و اطلاعات از واقعیت چکرز رد کردن این ادعا است.

“واقعیت-چکرز می گویند هیچ مدرکی وجود ندارد که پست الکترونیکی-در برگه های رای که مربوط به رای دهندگان تقلب” صفحه بخوانید.

“مغلوب ساختن پیشی جستن به دروغ ادعا کرد که کالیفرنیا را ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به هر کسی زندگی در دولت, مهم نیست که آنها چه کسانی هستند و یا چگونه آنها وجود دارد.’ در واقع تنها ثبت نام رای دهندگان را دریافت برگه های رای.”

مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها آمده به عنوان رای گیری فعالان حقوق ثبت شده اند ده ها تن از پرونده های حقوقی در سراسر ایالات متحده به افزایش جهانی رای-با-ایمیل و دیگر رای دسترسی اقدامات است که دموکرات ها می گویند مورد نیاز برای کاهش صف های طولانی در مراکز رای دهی سایت های است که می تواند به افزایش گسترش COVID-19.

(realDonaldTrump/توییتر)

طرفداران گسترش رای گیری غایب ادعا نامتناسب اقلیت معلول و ضعف سيستم ايمنی افرادی که تمایل به رای دموکراتیک می تواند از حقوق خود محروم و انتخابات پرتاب به هرج و مرج مگر اینکه گام های فوری گرفته شده به آن را آسان تر و امن تر برای رای دادن.

متحده گسترده اند قدرت را به مجموعه قوانین خود را برای رای گیری و مطالعات متعدد بر داشت شواهد کمی از رای دهندگان تقلب متصل به رای گیری از طریق پست.

اما حزب جمهوری خواه به مقامات استدلال می کنند تقلب در انتخابات را افزایش می دهد اگر بیشتر رای دهندگان لازم نیست که به نظر می رسد در فرد به بازیگران در یک رای گیری.

مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته پیشنهاد او ممکن است خودداری فدرال کمک های مالی از برخی از ایالت ها مانند میشیگان و نوادا, برای, به دنبال گسترش رای گیری از طریق پست. اما او کاهش یافته است و این تهدید پس از بهمن انتقاد از دموکرات ها.

هر دو کشور در حال اساسی به پیشنهاد انتخاب مجدد خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>