توییتر نیز به حالت تعلیق در 70 Pro-بلومبرگ حساب برای نقض آن پلت فرم دستکاری سیاست

روز جمعه در توییتر شروع تعلیق 70 pro-بلومبرگ حساب برای نقض سیاست شرکت در محل قرار داده و در پاسخ به 2016 انتخابات با توجه به لس آنجلس تایمز.

در بیانیه ای به زمان توییتر تایید کرد که آن را “گرفته شده و اجرای اکشن روی یک گروه از حساب برای نقض قوانین ما در برابر پلت فرم دستکاری و دادن.” برخی از حساب های خواهد شد به طور دائم معلق و دیگران را مجبور به رفتن را از طریق مراحل به منظور بررسی صاحبان آنها.

به حالت تعلیق در حساب های اولین گزارش در این زمانمعمولا با استفاده از زبان یکسان و تصاویر در هر توییت و بسیاری از فقط چند ماه. هنگامی که بار خواسته توییتر در مورد حساب های توییتر مشخص شد که آنها خود را نقض کرده “پلت فرم دستکاری و دادن سیاست.”

غول فن آوری قوانین دولت است که “شما نمی توانید مصنوعی تقویت یا مختل مکالمات از طریق استفاده از چندین حساب.” این شامل ایجاد حساب های متعدد برای ارسال همان محتوا و “هماهنگی با یا جبران دیگران به شرکت در مصنوعی نامزدی یا تقویت حتی اگر افراد درگیر استفاده از تنها یک حساب.” توییتر قرار دادن قوانین در جای خود در سال 2019 در پاسخ به تلاش های روسیه حساب به تاثیر رای دهندگان آمریکایی در انتخابات 2016.

به بلومبرگ کمپین را راه اندازی کرده دیجیتال گسترده فشار سابق شهر نیویورک شهردار که رسما پیوست انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر. کمپین استخدام صدها “معاون دیجیتال سازمان” برای ترویج بلومبرگ به مخاطبین خود و در رسانه های اجتماعی با توجه به وال استریت ژورنال. این کارکنان گزارش را به 2500 دلار در ماه است. برخی از سازمان با استفاده از برنامه Outvote یک برنامه است که اجازه می دهد تا کاربران برای به اشتراک گذاشتن محتوا در شبکه خود و ارسال پیش-متن نوشته شده است.

در بیانیه ای به زمان ارشد ملی سخنگوی بلومبرگ کمپین سابرینا سینگ گفت: “ما می خواهیم که همه ما معاون زمینه, سازمان, شناسایی خود را به عنوان کار از طرف مایک بلومبرگ 2020 مبارزات انتخاباتی خود را در حساب های رسانه های اجتماعی. از طریق Outvote محتوای به اشتراک گذاشته شده توسط کارکنان و داوطلبان به شبکه خود را از دوستان و خانواده و در نظر گرفته نمی شد به هر کسی گمراه.”

در حالی که این “معاون دیجیتال سازمان” می تواند صاحبان برخی از حساب های معلق, the Times گزارش می دهد که برخی از حساب ها می تواند متعلق به مزد بلومبرگ داوطلبان و یا هواداران.

نوشتن به مدلین کارلایل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>