توییتر دوباره سیلی هشدار دهنده در مغلوب ساختن پیشی جستن او پس از تهدید را جدی زور علیه معترضان

توییتر در روز جمعه قرار داده شده یک هشدار در یک صدای جیر جیر توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید “جدی زور” علیه معترضان در پایتخت ایالات متحده بار دوم آن را با استفاده از این برچسب پس از آن شروع به چالش کشیدن تهمت توييتها است.

“وجود خواهد داشت هرگز یک “منطقه خودمختار’ در واشنگتن, دی سی, تا زمانی که من رئیس جمهور شما. اگر آنها سعی می کنند آنها خواهد شد با نیروی جدی!” رئيس جمهور گفت: در صدای جیر جیر خود را که در توییتر گفت: نقض سیاست خود را در برابر سوء رفتار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال پیام پس از ضد نژادپرستی تظاهرات روز دوشنبه اعلام کرد “خانه سیاه و سفید خودمختار منطقه” — مرجع یک منطقه سیاتل گرفته توسط فعالان شناخته شده به عنوان کاپیتول هیل سازماندهی اعتراض و یا کاپیتول هیل خودمختار منطقه در مقابل سنت جان اسقفی کلیسا در نزدیکی کاخ سفید است.

پلیس پاک در کاخ سفید منطقه در روز سه شنبه و مسدود شدن دسترسی به سایت است که در آن اجرای قانون تا به حال با استفاده از خشونت برای متفرق کردن معترضان در اوایل این ماه.

توییتر گفت: آن را مخفی مغلوب ساختن پیشی جستن جیر پشت آن “منافع عمومی” متوجه دلیل آن شامل یک تهدید از آسیب در برابر یک گروه مشخص. برچسب محدود توزیع توییتهایی توسط مقامات دولتی که توییتر نقض قوانین در حالی که ترک آنها را آنلاین اجازه می دهد تا برای بررسی دقیق.

افسران پلیس بازداشت یک فرد به عنوان آنها پاک کردن کل منطقه اطراف سیاه زندگی ماده پلازا در میان تظاهرات در واشنگتن در روز سه شنبه. (لی میلیس/فردا نیوز)

توییتر سخنگو گفت: تیم در این شرکت در بخش ایمنی و اطلاع اجرایی جک دورسی از این تصمیم قبل از استفاده از متوجه شوید.

Facebook, که, گرفته, یک دست بیشتر رویکرد به سخنرانی رهبران سیاسی چپ همان پست نخورده.

هشدار تشدید توییتر چالش به تهمت کسی است که با استفاده از پلت فرم آزادانه برای سال به, تجمع حامیان و تمسخر مخالفان.

پس از این شرکت در ماه گذشته شروع به استفاده از برچسب برای پیام های خود را مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد دارد به قراضه و یا تضعیف یک قانون است که محافظت شرکت های اینترنتی به منظور تنظیم سیستم عامل رسانه های اجتماعی به شدت بیشتر است.

توییتر برای اولین بار منافع عمومی توجه در برابر تهمت نیز درگیر یک تهدید به زور علیه معترضان شده اند که نشان دادن در برابر نژادی و بی عدالتی از مارس 25 مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست در بازداشت پلیس.

سازمان دیده بان | توییتر پرچم مغلوب ساختن پیشی جستن پست در مینیاپولیس به عنوان “ستایش خشونت’:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن لعنتی “کل فقدان رهبری” در مینیاپولیس. او توییتی در بخش “ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.” توییتر پرچم توییت کرد و گفت آن را نقض قوانین خود را در مورد “ستایش خشونت است.” 3:49

مغلوب ساختن پیشی جستن به حال با استفاده از عبارت “در هنگام غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” به تهدید نیروی مرگبار علیه معترضان در مینیاپولیس که در آن فلوید درگذشت.

توییتر گفت که پیام آن نقض قوانین برابر “ستایش خشونت است.”

آن نیز افزوده واقعیت-چک کردن و دستکاری رسانه های برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها در ماه گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>