ترکیه می خواهد جدید پناهنده معامله قبل از اجلاس مارس

اتحادیه اروپا باید تحویل در آزادسازی ویزا و تجارت برای حفظ پناهندگان معامله در محل امور خارجه ترکیه سخنان چاووش اوغلو گفته است. آنکارا به تازگی اعلام کرد آن را دیگر نمی خواهد متوقف پناهندگان از رفتن به یونان.

ترکیه آماده است تا برای “کار سازنده” به سوی یک مهاجر جدید مقابله با اتحادیه اروپا وزیر امور خارجه ترکیه Mevlut Cavusoglu گفت: در مصاحبه منتشر شده توسط آژانس خبرگزاری “آناتولی” روز سه شنبه.

سخنان خود را پس از رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان بازدید بروکسل برای دیدار با اتحادیه اروپا و ناتو رهبران. پس از دیدار با اردوغان در دوشنبه کمیسیون اروپا سر Ursula von der Leyen گفت: هر دو طرف متعهد شدند برای حفظ 2016 مهاجر معامله است. با این حال اردوغان در سمت چپ بروکسل در روز دوشنبه بدون صدور یک بیانیه مشترک یا ظاهر می شود برای برنامه ریزی کنفرانس خبری مشترک.

تنش در حال بالا به خصوص بین ترکیه و اتحادیه اروپا عضو یونان با توجه به ترکیه در ماه گذشته اعلام شد که در آن “دیگر قادر به نگهداری پناهندگان” عنوان در سراسر اتحادیه اروپا مرز.

قرارداد جدید در هفته ؟

در روز شنبه مصاحبه Cavusoglu گفت که اتحادیه اروپا نیاز به پیاده سازی از نظر 2016 معامله از جمله وعده آزادسازی ویزا برای اتباع ترکیه. بروکسل نیز باید ارتقا آن اتحادیه گمرکی با ترکیه و دیپلمات است.

Cavusoglu گفت: ترکیه “بود که پس از پول” اما اقدام در اصل به اتحادیه اروپا شد و بدون زرق و برق در نگه داشتن آن وعده.

ترکیه دریافت کرده است برخی از €6 میلیارد دلار ($6.8 میلیارد دلار) در کمک های مالی پس از معامله امضا شد کمتر از چهار سال پیش. برخی از 3.6 میلیون پناهنده بسیاری از آنها از کشورهای همسایه سوریه در حال حاضر واقع شده در ترکیه.

رئیس جمهور ترکیه اردوغان بارها سعی کردم به فشار اتحادیه اروپا با تهدید به “باز کردن دروازه” و قرار دادن مهاجران به سمت اروپا است.

در مصاحبه با خبرگزاری آناتولی Cavusoglu گفت که او امیدوار است برای یک معامله جدید قبل از پایان ماه.

“اگر ما در رسیدن به یک توافق در ماه مارس 26 هنگامی که وجود خواهد داشت یک کشور اتحادیه اروپا در نشست سران این مسئله خواهد آمد به دستور کار این جلسه گفت: وزیر.

dj/aw(ایسنا AFP dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>