ترکیه را تهدید می کند ‘قریب الوقوع’ حمله در سوریه پس از روسیه مذاکرات

رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان هشدار داده است که “قریب الوقوع” عملیات نظامی در ادلب میان مذاکرات آتش بس در حالی که مسکو خواسته است خویشتن داری. تهدید به شرح زیر اخیر منجر به مرگ کردند.

روسیه و ترکیه موفق به رسیدن به یک توافق در مذاکرات آتش بس در مسکو با هدف گام برداشتن به سهولت ناآرامی های خشونت آمیز در سوریه استان ادلب روسیه دیپلمات ارشد گفت: در روز چهارشنبه.

وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف گفت: نیروهای دولتی سوریه شده اند که در انجام یک حمله در ادلب بودند و رعایت موافقت نامه های قبلی در منطقه بلکه در واکنش به اقدامات تحریک آمیز. حملات شبه نظامیان در سوریه و نیروهای روسی در ادلب شد و در ادامه او گفت:.

روسیه و ترکیه برگشت طرف مخالف در جنگ داخلی سوریه که نزدیک نهمین سال خود با مسکو در حمایت از رئیس جمهور سوریه بشار اسد را نیروهای.

بیشتر بخوانید: سوریه, گاهشمار جنگ داخلی: خلاصه ای از وقایع مهم

عدم رسیدن به یک توافق آمده در میان افزایش تنش ها پس از درگیری در اوایل این ماه در سمت چپ 13 نیروهای ترکیه مرده در ادلب یک شمال غربی استان است که هم مرز ترکیه است.

“ما متاسفانه موفق به رسیدن به نتیجه مورد نظر در مذاکرات با روسیه است. اگر چه این مذاکرات ادامه خواهد داد درست است که ما
بسیار دور از نشست خواسته های ما در جدول گفت:” رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان ،

اردوغان را تهدید می کند ‘قریب الوقوع’ حمله

رهبر ترکیه روز چهارشنبه تهدید به راه اندازی یک عملیات نظامی در این استان تا پایان مارس به یک نیروی عقب نشینی اگر دمشق موفق به خروج نیروهای خود را ارسال شده در پشت ارتش ترکیه مواضع.

“یک عملیات در یمن قریب الوقوع است … ما در حال شمارش ما در حال ساخت ما هشدار نهایی” او گفت: به قانونگذاران در پارلمان.

اردوغان قبلا هشدار داد که ترکیه “اعتصاب در همه جا” اگر دمشق شکست خورده به جلو و عقب.

روسیه روز چهارشنبه هشدار داد آنکارا که پشت برخی از گروه های شورشی در برابر حمله به سوریه نیروهای. “اگر ما در حال صحبت کردن در مورد یک عملیات نظامی علیه مشروعیت مقامات سوریه جمهوری و نیروهای مسلح سوریه جمهوری این امر البته بدترین سناریو” سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت.

توافق امضا شد و در سال 2018 توسط ترکیه و روسیه برای ایجاد یک د-تشدید تنش در منطقه ادلب اجازه می دهد هر دو طرف به راه اندازی نظامی مشاهده پست. هر دو طرف را متهم به یکدیگر از sidestepping توافق.

بیشتر بخوانید: ایران — سوریه منطقه رها شده توسط جهان

بازگشایی فرودگاه حلب

مذاکرات در آمد از اسد را مورد حمایت دولت ساخت دستاوردهای قابل توجهی در شمال غرب کشور است. نیروهای خود را تثبیت کنترل خود بر شهر حلب در استان کشف و ضبط و آخرین بخش از استراتژیک بزرگراه M5 که لینک حلب به دمشق.

در یک پیام نمادین از اسد, دولت, یک, پرواز, حمل مقامات سوری و و روزنامه نگاران پرواز از دمشق به حلب مارک از سرگیری پروازهای داخلی و بین سوریه و دو تا از بزرگترین شهرستانها برای اولین بار پس از سال 2012 است.

نیروهای دولتی شده اند در حمله به پس گرفتن هر دو حلب و ادلب در شمال غرب, آخرین شورشی مناطق در کشور است.

هر روز DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای عضویت در خبرنامه اینجا.

lc/stb (ایسنا خبرگزاری AP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>