ترکیه شاخه های پایین سوریه هواپیماهای جنگی, کشته شدن صدها نفر از نیروهای دولتی

مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها و کنوانسیون ها (CDC) نبود اشتباه هفته گذشته که جدید COVID-19 coronavirus خواهد آمار ایالات متحده, جان الیور گفت: در روز یکشنبه بسیار موضعی در هفته گذشته امشب. وجود دارد در حال حاضر چند ده مورد تأیید و دو مرگ و میر در ایالات متحده “بازار سهام گرفته شده آن را یکی از بزرگترین-هفته شیرجه از سال 2008 و بسیاری از آمریکایی ها سوالی در مورد چگونه برای ایمن ماندن.”

الیور آغاز شده و با “اصول اولیه” مورد COVID-19 گونه جدید از coronavirus. “علائم شامل تب و سرفه و تنگی نفس و برآورد اولیه هستند که حدود 2 درصد مرگ و مير” خواهد بود که در حدود 20 برابر بالاتر از آنفولانزای فصلی. “خبر خوب این است که حدود 80 درصد از کسانی که به این ویروس علائم خفیف,” او گفت: “خبر بد این است که این بدان معناست که آنها به احتمال زیاد به گسترش آن حتی بدون تحقق. که یکی از چیزهایی که باعث می شود این بسیار خطرناک است و به همین دلیل حتی اگر آن میزان مرگ و میر بسیار پایین تر از سارس یا MERS این ویروس در حال حاضر به کشته شدن سه بار به عنوان بسیاری از مردم است.” یک تخمین است که تا 70 درصد از بشریت تبدیل خواهد شد آلوده به این ویروس در سال آینده.

“بنابراین اگر بازار سهام است تانک و مردم با توجه به غرغره سفید کننده ما فکر امشب ممکن است زمان خوبی برای صحبت در مورد کوروناویروس: ما چگونه به این نقطه چه در حال حاضر انجام می شود و چگونه این ویروس در معرض دولتی آسیب پذیری آن را به عنوان گسترش در سراسر جهان است” الیور گفت. اولین پاسخ این بود چین و پاسخ های مختلف مخلوط شده اند.

“اعتماد به نهادهای بسیار مهم است هنگامی که در تلاش برای شامل همه گیر ممکن است و متاسفانه به ارمغان می آورد که ما را به untied” الیور گفت: حفر به “ناهماهنگی” بین رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن آفتابی, اخبار و هشدارهای از “بسیاری از کارشناسان آموزش دیده که ما به اندازه کافی خوش شانس به کار در کشور ما بهداشت عمومی سازمان.” او در بر داشت معاون رئیس جمهور مایک پنس یک انتخاب ضعیف منجر به کروناویروس پاسخ اما گفت که مشکل بزرگتر این است که داشتن “یک رئیس جمهور که کل مانند شده است یک سری از کم ریسک نهفته است.”

پس چگونه ترس باید شما در واقع در مورد COVID-19? “کمی” الیور گفت. او به پایان رسید با پایه برخی از توصیه های عملی: “آیا ذخیره کردن ماسک” فراموش “بررسی CDC سایت برای به روز رسانی آینده” و از همه مهمتر “شستن دست خود را به طور منظم حداقل به مدت 20 ثانیه.” ویتنام می تواند کمک وجود دارد. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>