ترکیه به دنبال 16 سال زندان برای خبرنگار Deniz Yücel

Deniz Yücel, یک, آلمانی-ترکی روزنامه نگار می تواند به 16 سال حبس محکوم شد. ترکیه دادستان عمومی متهم کرده است او را از پ. ک. ک تبلیغ و تحریک نفرت اما فکر می کنم برخی از اتهامات “مضحک است.

ترکیه دادستان عمومی و انقلاب است که به دنبال یک از 16 سال حبس محکوم آلمانی-ترکی نگار Deniz Yücel گفت: وکیل خود در روز پنج شنبه.

Yücel است که متهم به تبلیغ برای کردستان حزب مردم (PKK) — یک گروه است که غیر قانونی در ترکیه — و از تحریک نفرت و خصومت.

ترکیه در سازمان “رسانه ها و قانون انجمن مطالعات” (MLSA) گفت: دادستان عمومی و انقلاب نیز به دنبال بیشتر از طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند بیش از Yücel توهین به رئیس جمهور در مقاله ای نوشت و در سال 2016.

Yücel بود که ترکیه خبرنگار آلمانی روزانه Die Welt در آن زمان در زندان بود در ترکیه از مارس 2017 به فوریه 2018 بدون شارژ شود. دستگیری و حبس باعث دیپلماتیک بحران بین برلین و آنکارا بود اما او در نهایت منتشر شد و به آلمان بازگشت.

در علاوه بر این به اتهامات عنوان شده علیه او از دولت ترکیه متهم او را از داشتن تماس با اسلامی فتح الله گولن روحانی که آنکارا را متهم بودن پشت 2016 کودتا.

ادامه مطلب:چه کسی است که Deniz Yücel — و چرا, آلمانی-ترکی نگار هنوز محاکمه?

Yücel بازدید در اتهامات

Yücel در زمان به توییتر به اظهار نظر در مورد اتهامات عنوان شده علیه او را متهم دادستان عمومی و ساخت محتوا او نمی نویسند.

قانون اساسی ترکیه حکم دادگاه در سال گذشته که Yücel را بازداشت غیر قانونی و اضافه کرد که او شخصی حقوق نقض شده همراه با آزادی مطبوعات است.

مسیحی مهر رئیس شاخه آلمان سازمان گزارشگران بدون مرز با انتقاد از درخواست دادستان و به نام ترکیه قضائیه به رها کردن “از طریق و از طریق پوچ اتهام.” او افزود: “چه مدت طول خواهد این کار بیهوده انجام؟”

آزمایشی است که در حال انجام پس از سال 2018 است با توجه به ادامه در مارس 2, اما خواهد شد در Yücel غیاب. خود را وکیل Veysel Ok خواست زمان بیشتری برای آماده دفاع است.

kmm/اس ام اس (dpa,epd)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>