ترکیه می گوید این کمک نیروهای شورشی را کلید بازگشت سوریه به شهر

ترکیه-حمایت مخالفان سوریه مبارزان شنبه retook استراتژیک شمال غربی شهر در سوریه مخالف گفت و قطع کلید بزرگراه ارتباط پایتخت دمشق با شمال شهر حلب روز پس از دولت بازگشایی آن برای اولین بار از سال 2012.

با وجود از دست دادن Saraqeb نیروهای دولتی ساخته شده و عمده سود به سمت جنوب در نظر گرفتن کنترل تقریبا تمام قسمت جنوبی استان ادلب با دستگیری بیش از 20 روستا در پنج شنبه, دولت, رسانه ها و فعالین اپوزیسیون گفت.

Retaking Saraqeb که نشسته در بزرگراه M5, یک شکست برای بشار اسد نیروهای که به ثمر رساند عمده سود در یک هفته-طولانی روسی-حمایت انتخاباتی در آخرین دژ شورشی در استان ادلب. مقامات تا به حال مورد ستایش قرار داد بازگشایی بزرگراه به عنوان یک پیروزی بزرگ در نه سال جنگ است.

دولت عملیات نظامی برای پس گرفتن ادلب گذشته مخالفان-برگزار دژ در کشور باعث شده است یک فاجعه انسانی و جنگ بزرگترین موج تنها از جابه جایی. به گفته سازمان ملل متحد حدود 950,000 غیرنظامیان آواره شده اند از اوایل ماه دسامبر بیش از 300 کشته شده اند. بیشترین فرار کرده اند دورتر از شمال به مناطق امن تر در نزدیکی مرز ترکیه قریب به اتفاق اردوگاه در حال حاضر شلوغ با پناهندگان در زمستان سرد و آب و هوا.

بریتانیا مبتنی بر ناظر حقوق بشر سوریه یک مخالف جنگ گروه نظارت گفت: اپوزیسیون سوریه تصرف شهر Saraqeb پس از بمباران شدید توسط نیروهای ترکیه. ترکیه و روسیه به حمایت از طرف مقابل در سوریه جنگ با آنکارا حمایت مخالفان و مسکو در حمایت از بشار اسد.

از داخل Saraqeb فعال طاهر آل عمر گفت: این شهر در حال حاضر تحت کنترل مخالفان. او نوشته شده یک ویدیو را با یک جنگنده گفت: نیروهای دولتی “فرار مانند موش.”

رصدخانه گفت: بیش از 60 مبارزان کشته شدند در هر دو طرف از روز شنبه اضافه کرد که بعد از آن در روز پنج شنبه نیروهای دولتی راه اندازی یک ضد حمله تحت پوشش روسی حملات هوایی سعی در بازپس گرفتن این شهر است.

آواره سوریه کودکان راه رفتن در نزدیکی دیوار در Atmah IDP اردوگاه واقع در نزدیکی مرز با ترکیه در روز چهارشنبه. (خلیل Ashawi/فردا نیوز)

رسانه های دولتی سوریه گزارش داد درگیری شدید در نزدیکی Saraqeb گفت شورشیان فرستاده انتحاری خودروی بمب گذاری شده که نیروهای ترکیه بمباران این منطقه است. آن گفت: یک گروه کوچک از شورشیان رسیده بزرگراه به نمره یک “شیرین کاری تبلیغاتی” اضافه کرد که “سوریه در حال برخورد با آنها است.”

تلویزیون دولتی بعد پنج شنبه تایید کرد که شورشیان را قطع بزرگراه و مبارزه مداوم در این منطقه است.

در جنوب غربی ادلب نیروهای دولتی دستگیر شده بیش از 20 روستا از اواخر یکشنبه آوردن جنوب غربی دژ شورشی تحت کنترل دولت رصدخانه گفت. آن گفت که سوریه در حال حاضر در محاصره یکی دیگر از ترکیه مشاهده پست در منطقه شناخته شده به عنوان محض مقر.

روسیه و ترکیه صحبت کردن اما نه پیشرفت

تحت کنترل دولت مرکزی سوریه نظامی رسانه ها گفت: نیروهای دولتی راهپیمایی از بخش های شمالی استان حما ملاقات روز شنبه با نیروهای در حال حرکت از جنوب ادلب آوردن گسترده ای از مناطق تحت ارتش سوریه کنترل.

اگر نیروهای دولتی در حال حاضر به نوبه خود, مارس شمالی آنها در نهایت می تواند رسیدن به یکی دیگر از بزرگراه اصلی شناخته شده به عنوان M4 که لینک سوریه ساحلی منطقه با این کشور با غرب است. اسد قول داده است به دست آوردن مجدد کنترل از تمام نقاط سوریه است.

حمایت روسیه, نیروی هوایی, نیروهای اسد باید طی چند روز گذشته دستگیر شده ده ها تن از روستاها از جمله عمده شورشی پایگاه در آخرین اپوزیسیون-منطقه برگزار شد.

این کمپین همچنین از کشف و ضبط آخرین بخش از جنوب-شمال بزرگراه M5. زمانی که نیروهای دولتی برای اولین بار در زمان Saraqeb در اوایل این ماه آن مشخص شده ضبط خود را از گذشته عمده شورشی شهر در امتداد بزرگراه.

در هفته های اخیر ترکیه ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای خود را به یمن است. درگیری میان سوریه و ترکیه, نیروهای, کشته شدن 18 سرباز ترک.

ترکیه وزارت دفاع گفت: روز شنبه دو سرباز ترک کشته شدند در سوریه در یک حمله هوایی در استان از روز قبل و دو نفر دیگر زخمی شدند.

گوش دادن: مقابل سوز در سوریه, Feb. 21

یک فاجعه انسانی در حال وقوع است در سوریه را در استان ادلب. نزدیک به یک میلیون نفر آواره شده اند پس از روسیه حمایت دولت سوریه تهاجمی آغاز کرد و در ماه دسامبر مجبور صدها هزار نفر از مردم برای فرار برای همیشه-کاهش اردوگاه در امتداد مرز با ترکیه است. امروز در مقابل سوز ما صحبت کردن با سی ان ان, خبرنگار ارشد Arwa دیمون بود که فقط در استان ادلب در مورد آنچه که او را دیدم در روی زمین است. “این خانواده ها که آواره شده اند چندین بار” او می گوید Jayme. “چه می کند این بار خیلی متفاوت تر است که آن را تقریبا به عنوان اگر وجود دارد یک حس قطعیت به آن … آنها در حال رفتن برای رسیدن به یک نقطه که در آن آنها دیگر نمی تواند اجرا شود.” 22:01

ترکیه در پاسخ به هدف قرار دادن نیروهای دولتی سوریه. هوایی سامانه موشکی ضد هواپیما تفنگ سه تانک های مهمات خودرو ضد تانک سلاح و دو ساخت و ساز وسایل نقلیه نابود شدند وزارت گفت.

ترکیه و مقامات روسیه در مورد برگزاری دومین روز از مذاکرات در آنکارا در روز پنج شنبه. دو دور قبلی در آنکارا و مسکو منجر نشده پیشرفت ملموس.

روز چهارشنبه اردوغان گفت که او احتمالا در دیدار با ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در استانبول پنجشنبه آینده به بحث در مورد ادلب. اما کرملین گفت: پوتین در حال حاضر هیچ برنامهای برای مذاکره در آن تاریخ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>