Tulsa سلامت رسمی می گوید تهمت رالی 'به احتمال زیاد منجر به افزایش COVID-19 موارد

(شهر اوکلاهما) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در تولسا به خود جلب کرد که هزاران نفر از

توسط PATRIS-FUN در 19 تیر 1399

(شهر اوکلاهما) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در تولسا به خود جلب کرد که هزاران نفر از مردم در اواخر ماه ژوئن همراه با تظاهرات بزرگ که همراه با آن "به احتمال زیاد کمک" به یک افزایش چشمگیر در کروناویروس جدید, موارد, Tulsa City-County Health Department مدیر دکتر بروس پیکان گفت.

Tulsa County گزارش 261 تایید موارد جدید در روز دوشنبه یک روز رکورد بالا و یکی دیگر از 206 موارد در روز سه شنبه.

اگر چه وزارت بهداشت سیاست این است که نه عموم شناسایی تنظیمات منحصر به فرد که در آن مردم ممکن است قرارداد این ویروس پیکان گفت: کسانی که در اجتماعات بزرگ "بیش از احتمال" کمک به سنبله.

"در چند روز گذشته دیده ایم تقریبا 500 مورد جدید, و ما تا به حال چندین مراسم بزرگ بیش از دو هفته پیش, بنابراین من حدس می زنم ما فقط اتصال نقطه" پیکان گفت.

یک سخنگوی تهمت کمپین نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

یک خبرنگار که با حضور تهمت رالی است که در میان کسانی که آزمایش مثبت برای COVID-19 همراه با شش تن از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین کارکنان و دو نفر از اعضای سرویس مخفی کار می کرد که پیش از این تجمع است.

ایالت اوکلاهما مقامات بهداشت روز چهارشنبه گزارش داد 673 جدید تایید موارد coronavirus دولت دوم-بالاترین مجموع روزانه از زمان شروع این بیماری همه گیر.

جدید موارد گزارش شده توسط اوکلاهما امور خارجه, وزارت بهداشت به دنبال یک رکورد 858 مواردی است که گزارش شده در روز سه شنبه و به تعداد موارد تایید شده در دولت به 17,893. تعداد واقعی عفونت است که تصور می شود بسیار بالاتر از آنجا که بسیاری از مردم شده اند تست شده و برخی که به این بیماری را نشان نمی دهد علائم.

وزارت بهداشت همچنین گزارش سه اضافی COVID-19 مرگ و میر آوردن ایالت تلفات به 407.

در پاسخ به موج اخیر در coronavirus موارد شهرستانها از نورمن و Stillwater را تایید حکم است که مردم باید با پوشیدن ماسک ، نورمن تایید آن فرمان سهشنبه شب پس از پنج ساعت جلسه شورای اسلامی شهرستان که در طی آن شهروندان در هر دو طرف از این موضوع صحبت کرد.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم است که روشن کردن در عرض چند هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند علائم شدید و کشنده است.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن