TSX و داو جونز بازگشایی پس از متوقف اما سنگین فروش همچنان

بازارهای سهام در تورنتو و نیویورک سقوط زمانی که آنها باز صبح روز دوشنبه.

نگرانی در مورد تاثیر اقتصادی COVID-19 گریبانگیر سرمایه گذاران برای هفته ها در حال حاضر به عنوان آنها هضم تلفات مالی از این ویروس در بالا از یک انسان.

بازارهای سهام در آسیا و اروپا نیز به شدت پایین دوشنبه با وجود تغذیه را آخر هفته قطع به آن نرخ بهره در تلاش برای حفظ اقتصاد در حال اجرا است.

کاهش در آمریکای شمالی تقریبا آنی بود با TSX شاخص مرکب از دست دادن 1,569 امتیاز و داو جونز انداختن 2,250.

هر دو باعث فرو اتوماتیک “مدار” طراحی شده برای تعطیل تجاری در طول زمان سنگین فروش. توقف ميانگين هر دو بورس تعطیل خواهد شد برای حداقل 15 دقیقه برای استراحت و امیدوار است که سرمایه گذاران را آرام کند.

زمانی که توقف برداشته شد, فروش شدت با TSX و داو هر دو پایین با 11 درصد و یا بیش از 1800 نفر و بیش از 2600 امتیاز بود. اگر 13 درصد آستانه ملاقات هر دو بورس متوقف خواهد شد دوباره.

دلیل وحشت فروش رمان coronavirus به عنوان سرمایه گذاران از خواب بیدار به جدی عواقب اقتصادی که این ویروس را دارند.

سرمایه گذاران نگران اثر دومینو از تعطیلی کسب و کار

کسب و کار شده اند بسته شدن درهای خود را در تلاش برای مبارزه با گسترش ویروس.

“هزینه های مصرف کننده خواهد شد که مردم در خانه بمانند زیرا از coronavirus” گفت: Odysseas Papadimitriou, مدیر عامل شرکت از سواد مالی سایت WalletHub. “است که آمار تعدادی از صنایع به خصوص سخت مانند صنعت خدمات سفر ارائه دهندگان, زنده, سرگرمی, سالن, سینما و بیشتر.

سرمایه گذاران نگران هستند در مورد اثر دومینو است که تمام کسانی که مرتبط اقتصادی آتن را در سود شرکت و با فرمت سهام خود را با قیمت.

“اگر صاحب یک رستوران دیگر نمی تواند پرداخت اجاره ملک مالک ممکن است قادر به پرداخت وام خود را و بانک ساخته شده است که این وام ممکن است در نهایت رنج می برند و همچنین” Papadimitriou گفت.

ایالات متحده آمریکا بانک مرکزی گفت: نرخ بهره را پایین ماندن تا زمانی که اقتصاد را نشان می دهد, آن می تواند زنده ماندن نزدیک به خاموش شدن از فعالیت در ایالات متحده است. تصمیم بانک فدرال طراحی شده است برای آرام کردن بازارهای اما یک ناظر می گوید که تا به حال ممکن است اثر مخالف است.

“به نظر می رسد که برانگیخته سوالات بیش از پاسخ برای سرمایه گذاران به خصوص آنچه که spooked فدرال رزرو به طوری که آنها نمی تواند صبر کنید تا آنها به طور منظم برنامه ریزی شده سیاست تصمیم روز چهارشنبه برای این خبر گفت:” کالین Cieszynski رئیس استراتژیست بازار در SIA مدیریت ثروت در تورنتو است.

“به نظر من بزرگترین مشکل برای اعتماد سرمایه گذاران نمی دانستند چگونه چیزهای بد می تواند و چه مدت اختلال می تواند آخرین.”

بانک مرکزی کانادا در روز جمعه نیز کاهش نرخ بهره کلیدی خود را هدف توسط نیم درصد به 0.75 درصد به عنوان بخشی از یک هماهنگ برنامه ریزی شده توسط دولت فدرال برای کمک به اقتصاد است. کانادا بانک مرکزی است که به طور گسترده ای انتظار می رود به کاهش دوباره به خصوص پس از تغذیه کردند.

“پس از تغذیه اقدام شب گذشته بانک تقریبا قطعا به کاهش نرخ بهره دوباره این هفته” CIBC ارز خارجی استراتژیست Bipan Rai گفت. “وجود دارد هیچ دلیلی برای این بانک به یک معیار رای دادن است که بالاتر از بانک فدرال جلوتر از آینده رکود اقتصادی و با قیمت نفت این کم است.”

اقتصاددانان هشدار داده اند که کانادا به رهبری برای یک رکود اقتصادی در این سال با توجه به تاثیر COVID-19 و سقوط قیمت نفت است.

کانادا شاخص سهام در بازار بورس ارسال شده بزرگترین آن یک روز رها در تاریخ ثبت شده هفته گذشته. آن به دنبال آن است که با یک جهش روز بعد.

نوسانات بزرگ در بالا و پایین شده اند هنجار از اواخر سال به عنوان سرمایه گذاران در واکنش به عدم قطعیت است که این در سراسر جهان همه گیر ارائه برای اقتصاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>