مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها در میان ناآرامی در مینیاپولیس اکو تاریخی ملت ایران در برابر حقوق مدنی معترضان

(شیکاگو) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی هشدار جمعه در میان ناآرامی در مینیاپولیس است که “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” پژواک زبان میامی رئیس پلیس در سال 1967 ساخته شده است که خود را پاک کردن بی میلی برای حقوق مدنی فعالان و اعتقاد خود را که مبارزه با خشونت باید ملاقات با نیروی مرگبار.

زبان نیز نسبت به segregationist نامزد انتخابات ریاست جمهوری جورج والاس در سال 1968 کمپین سخنرانی در پیتسبورگ.

در حدود 13 دقیقه پس از رئیس جمهور را تحریک آمیز, صدای جیر جیر, مغلوب ساختن پیشی جستن به توییتر گرفت دوباره به ادعا می کنند که او نشان می دهد عکسبرداری از تظاهر کنندگان. او گفت: او با اشاره به خشونت مسلحانه است که موجب شده است با ناآرامی.

عبارت اول عناوین ساخته شده که میامی رئیس پلیس والتر Headley ادا آن در سال 1967 سخنرانی ترسیم گروه خود را تلاش برای “مبارزه با جوان اوباش را که گرفته اند با استفاده از حقوق مدنی کمپین.”

“ما مهم نیست که متهم به خشونت پلیس” او گفت: در همان سخنرانی با توجه به گزارش های خبری از زمان.

ادامه مطلب: ‘این اعتراضات هستند جامعه عزادار.’ فعالان می گویند مینیاپولیس رهبران نیاز به تغییرات شدید پس از جورج فلوید قتل

مغلوب ساختن پیشی جستن در پیگیری توییت به نظر می رسد با اشاره به تیراندازی مرگبار یک مرد در خارج از مینیاپولیس فروشگاه در دومین شب از اعتراضات وجود دارد و به زخمی شدن مردم در لوئیزویل, کنتاکی, هنگام تیراندازی آغاز شد و در روز شنبه در اعتراض ناشی از مارس تیراندازی پلیس مرگ Breonna تیلور 26 ساله سیاه زن است.

مقامات کاخ سفید نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه آیا تهمت آگاه بود از ریشه های زبان در غارت و تیراندازی است.

Headley که صرف 20 سال پیشرو میامی بخش به دنبال ارسال بدون ابهام پیام به معترضان که او کمی تحمل برای هر گونه اقدامات که او تلقی بیش از خط.

در طول سال 1968 مسابقه شورش در Liberty City بخش میامی که ناشی از خشم در جامعه بیش از عام مسکن و تلخ شرایط اقتصادی Headley زبان بود و حتی سخت تر به عنوان او reprised غارت-تیراندازی عبارت است. پلیس کشته شدن سه نفر از ساکنان در آن شورش.

“تنها یک راه وجود دارد برای رسیدگی به غارتگران و arsonists در طی یک شورش و آن این است که ساقه آنها را در نزد” Headley گفت. “من اجازه دهید کلمه فیلتر پایین: هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود.”

برگرد. Al Sharpton, یک فعال حقوق مدنی و مکرر منتقد از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: که عبارت است چندمین بار در جنوب و “همیشه در مورد حقوق مدنی معترضان.”

Sharpton گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “مسابقه آغشته به” نظرات یادآوری او را از شهردار شیکاگو Richard J. Daley در تماس با پلیس “به شلیک برای کشتن” arsonists و “ضرب و جرح و یا فلج” غارتگران در آوریل 1968 شورش در شهر پس از ترور کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور

“من نمی دانم اگر تاریخ آن را در سر خود را و یا کسی که در اطراف او گفت: آن را و او دوست داشت صدا از آن” Sharpton گفت. “اما آن را قطعا در روح و روان خود را و آن را مسموم در حال حاضر وضعیت فرار.”

والاس که تحت فشار قرار دادند pro-segregationist سیاست به عنوان فرماندار آلاباما با استفاده از همان عبارت به عنوان او فعالیت در پنسیلوانیا در سال 1968 با توجه به یک سال 2005 ستون توسط یک Pittsburgh Post-Gazette نویسنده که در این رویداد است.

Headley که تنها چند ماه پس از آزادی شهر شورش اعلام کرد در اواخر سال 1967 بود که او رها روابط اجتماعی تلاش برای بنیادی جرم و که خود را افسران تحت سفارشات به استفاده از تفنگ ساچمه ای و سگ ها در جنگ با اشرار.

“آنها چیزی دیده نمی رتبهدهی نشده است” Headley گفت.

___

Shafner گزارش از نیویورک است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>