مغلوب ساختن پیشی جستن از شعار اثبات نشده COVID-19 مواد مخدر غیر معمول است. ما به زودی خواهید ببینید که اگر او حق

یک رئیس جمهور ایالات متحده شناخته شده برای درهم شکستن هنجارهای در حال حاضر شکستن یکی دیگر از طریق ترویج یک درمان اثبات نشده در طول یک کشنده بیماری همه گیر.

ما به زودی خواهید پیدا کردن اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مناسب است.

یک مسابقه جهانی در جریان است برای تست مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین برای آن ضد ویروسی خواص. این یک مسابقه اتفاق می افتند در آزمایشگاه های تحقیقاتی و بیمارستان ها از جمله در کانادا به عنوان تلفات از COVID-19 همچنان به افزایش است.

در حالی که دیگر رهبران جهان ممکن است خواستار احتیاط در مورد هیدروکسی کلروکین تهمت در زمان به نظر می رسد به پرتاب احتیاط به باد.

او تنها G7 رهبر رو انتخاب مجدد در سال جاری و کنترل coronavirus است که در حال حاضر شماره 1 موضوع.

مبارزات انتخاباتی خود سایت است که ترویج آن بسیار اولین نشانه ممکن است دارویی دستیابی به موفقیت.

“من پزشک نیستم. اما من حس مشترک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: یک آخر هفته در کنفرانس خبری به عنوان او اعلام کرد که دولت آمریکا دستور داده است تا 29 میلیون دوز از مالاریا دارو برای آزمایشگاه های نظامی و بیمارستان ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور منظم بیان خوش بینی که هیدروکسی کلروکین می تواند یک درمان موثر برای COVID-19. تحقیقات پزشکی جامعه می گوید: شواهدی وجود ندارد هنوز. (کوین لمرقو/فردا نیوز)

او را تشویق متخصصان پزشکی به آن را protectively اگر آنها لازم نیست که مشکل قلب: “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن؟”

با توجه به یک مقاله از پژوهشگران در کلینیک مایو وجود دارد افزایش خطر ابتلا به قلب بی نظمی برای یک درصد از مواد مخدر استفاده کنند.

در ضمن در حال حاضر وجود دارد کمبود برای بیماران مبتلا به لوپوس که تکیه بر مواد مخدر است.

 

به مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان خود تمایل به ترویج خاموش-برچسب های مواد مخدر است که آخرین نمونه از این رئیس جمهور محو هنجارهای اساسی دولت: calling برای دادستان برای رفتن آسان تر در یک دوست; فشار بانک مرکزی برای کاهش نرخ بهره; هل دادن جنایی پروب از آخرین انتخابات حریفخود آینده به احتمال زیاد حریفو در چند روز گذشته به تنهایی شلیک یا reprimanding مستقل ناظران از چندین بخش.

اما در اینجا چیزی است: trump’s ایمان به این دارو ممکن است در نهایت توجیه بود.

این دارو نشان داده است وعده در محدود مطالعات اولیه. میشیگان از حزب دموکرات و اعتبار آن با صرفه جویی در زندگی خود و تشکر مغلوب ساختن پیشی جستن برای ترویج آن است. دموکرات فرماندار نیویورک اندرو کومو صدا با احتیاط امیدوار.

“قول آن مثبت بوده است,” کومو یک کنفرانس خبری گفت این هفته است.

“قول شما دریافت پیشنهادات که در آن موثر بوده است. اما ما نمی هر گونه اطلاعات رسمی و در عین حال از یک بیمارستان و یا یک نقل قول را تمام کردن مطالعه است.”

آن است که با توجه به برخی از بیماران در deluged شهر نیویورک و بیمارستان است و بخشی از دستورالعمل رسمی برای درمان در این شهرستان کوه سینا شبکه.

دیوانه وار مسابقه های جهانی در حال حاضر در جریان بررسی نتایج.

بیمارستان های تست مواد مخدر در کشور کانادا بیش از حد

این دارو در واقع دارای سابقه ای طولانی و داستان harkens به بزرگترین اپیدمی قرن 20th. در طول اسپانیایی شیوع آنفولانزای پزشکان تجویز گنه گنه, یک مالاریا درمان مشتق شده از پوست درخت گرمسیری درخت بدون شواهد آن را کمک خواهد کرد.

در نظر گرفته شده به عنوان یک جایگزین های مصنوعی برای گنه گنه, کلروکين در اصل توسط بایر در سال 1934. در اواخر دهه 1960محققان برای اولین بار با اشاره به پتانسیل ضد ویروسی خواص دارو که شبیه به هیدروکسی کلروکین.

سازمان دیده بان | چرا از آن بسیار مهم است به صبر کنید و ببینید چه چیزی علم می گوید در مورد هیدروکسی کلروکین:

پزشکان به مردم هشدار درباره خود درمانی برای COVID-19 با یک عنصر در یک ضد مالاریا درمان شده است که تبلیغ توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — کلروکين. 2:04

در حال حاضر ده ها تن از مطالعات اتفاق می افتد در سراسر جهان از جمله در کلگری و مونترال. که در حالی که برخی از بیمارستان ها نیز از آن استفاده کنید در مورد پایه و اساس.

یک تورنتو, دکتر, اختصاص داده شده به یک COVID-19 بخش گفت: بیمارستان نیست با استفاده از آن — اما آن را در حال ارائه در جای دیگر در کانادا.

“من نمی دانم که برخی از موسسات با استفاده از آن هستند و برخی نیستند. برخی از آنها ترکیب آن با داروهای ضد ویروسی” به گفته دیوید Juurlink سر فارماکولوژی بالینی در Sunnybrook علوم سلامت مرکز در تورنتو است.

او معتقد است بحث باید پاک شود تا به زودی با توجه به تب و تاب از آزمایش.

“من فکر می کنم که اگر ما با داشتن این گفتگو یک ماه از در حال حاضر ما می رویم به شما اطلاعات بیشتر در مورد چه کار می کند و آنچه را نمی کند.”

دکتر دیوید Juurlink سر فارماکولوژی بالینی در Sunnybrook علوم سلامت مرکز در تورنتو می گوید: سوال در مورد هیدروکسی کلروکین به عنوان یک درمان بالقوه برای COVID-19 باید پاسخ داده شود به زودی. (CBC)

 

خود انتظارات مخلوط می شوند.

از یک طرف Juurlink گفت: “هیچ دلیلی برای خوشبینی است.” او دارای سه معنی داری هشدارها در مورد مواد مخدر است.

این اولین بار است که او سهام با دکتر Anthony Fauci, مدیر متحده موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی که tussled با مقامات کاخ سفید: که شواهد ارائه شده تا کنون ضعیف است.

دوم Juurlink گفت که از آنجا که ممکن است عوارض جانبی او حتی نمی خواهد در نظر بگیرید با استفاده از آن برای بسیاری از افراد — تنها بیماران بستری در بدتر شدن وضعیت.

سوم او مظنون است که اگر مواد مخدر می کند و نتایج عملکرد آنها نخواهد بود دراماتیک. مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد کرده است که آثار آن را “باور نکردنی” هست.

Juurlink گفت: واقعا بازی-تغییر مواد مخدر مانند انسولین هستند قابل تشخیص بسیار به سرعت.

“اگر آن را یک خانه واقعی اجرا ما را در حال حاضر می دانیم.”

یک چیز او را قاطعانه مورد نظر خود را که تهمت باید به جلوگیری از افزایش تست پزشکی است.

“ارتقاء خود را از این مواد مخدر خطرناک است” Juurlink گفت. “او می داند هیچ چیزی در مورد طب بالینی است.”

چه آزمایشات نشان می دهد تا کنون

در فرانسه یک مطالعه از دارو باعث امید و انتقاد. آن را غیر تصادفی و غیر کارشناسی مطالعه اجرا شده توسط یک تیم که شامل یک بحث برانگیز دکتر شناخته شده برای یک بار اعلام کرد که نوشیدن تا چهار لیوان شراب در روز افزایش امید به زندگی است.

در این مطالعه محققان تصمیم 42 بيمار مبتلا به COVID-19. آنها به هیدروکسی کلروکین به 26 از آنها که به توافق رسیدند. شش نفر از 26 گرفتن مواد مخدر از سمت چپ بود نتایج نهایی زیرا آنها یا نقل مکان کرد و به مراقبت های ویژه و یا کاهش یافته است به دلایل دیگر. از نهایی 20 بيمار نزدیک به سه چهارم شد virologically درمان پس از شش روز از 16 که نمی توانید هیدروکسی کلروکین شانس نیز هست.

محقق کودی هافمن چک نتایج یک خودکار مایع هندلر به عنوان محققان در دانشگاه مینه سوتا آغاز محاکمه کنید که آیا مالاریا درمان با هیدروکسی کلروکین می تواند به جلوگیری و یا کاهش شدت COVID-19. (Craig Lassig/فردا نیوز)

کوچک اولیه مطالعه از 30 COVID-19 بيمار توسط محققان در شانگهای بهداشت عمومی بالینی مرکز تولید هیچ نتیجه روشن است. پس از هفت روز و گروه کنترل و هیدروکسی کلروکین گروه تا به حال حدود همان نرخ از مردم تست منفی برای COVID-19.

در یک آزمایش در آزمایشگاهمحققان از آکادمی علوم چین در ووهان و پکن موسسه فارماکولوژی یافت کلروکين بود “بسیار موثر” در محدود کردن در محيط گسترش COVID-19. نویسندگان به نام برای آزمایش های انسانی.

افزایش عرضه

در میان موجی از تست بین المللی کانادا و شرکت هایی که در ساخت و یا واردات دارو مشغول به کار هستند به سطح شیب دار بالا عرضه.

Apotex قصد دارد به دو برابر تولید آن است.

مونترال-بر اساس وارد Orimed داروسازی اعلام کرده است قصد دارد به یک میلیون دوز به کانادا بيمارستان.

مدیر عامل Bruno Mäder گفت: این شرکت عرضه وارداتی از هند و معمولا به فروش می رساند برای 16 سنت یک قرص — اما قیمت های بین المللی در حال حاضر در حال افزایش است.

هند تا به حال اعمال یک ممنوعیت صادرات. پس از تهدید از مغلوب ساختن پیشی جستن و هند توافق کردند که به اجازه می دهد برخی از صادرات است.

Mäder چندین بار تکرار در یک مصاحبه که او نمی ساخت غیر مجاز ادعا می کند در مورد مواد مخدر است.

بر خلاف رئیس جمهور ایالات متحده شرکت های داروسازی در کانادا مجاز به ترویج یک دارو برای خاموش برچسب مقاصد.

“ما در حال ساخت یک قضاوت در [این] گفت:” Mäder. “ما ترک آن را به [سلامت کارگران] قضاوت خوب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>