مغلوب ساختن پیشی جستن وضعیت اضطراری است پذیرش شکست توسط دولت ایالات متحده

Pساکن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلان ملی اضطراری طراحی شده است به سرعت حمایت دولت فدرال به بخش هایی از امریکا است که در حال تلاش برای آماده شدن برای یک آینده افزایش COVID-19 موارد آنلاک 50 میلیارد دلار در کمک های اولیه به بیمارستان ها و پزشکان آزادی بیشتری برای رسیدگی به پتانسیل سونامی بیماران بیمار و تقلا برای ایجاد آزمون در دسترس است. در یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی جمعه تهمت ارائه اقدامات اضطراری به عنوان اثبات این که “هیچ ملت آماده تر یا بیشتر مجهز برای رویارویی با این بحران است.”

اما برای اپیدیولوژی کارشناسان پزشکی و فعلی و سابق آمریکا مقامات بهداشت عمومی نیاز به این فوق العاده ای و با عجله برگزار مراحل یک ضمنی پذیرش شکست نیست فقط با مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید اما توسط دولت ایالات متحده بیش از چند دولت.

علائم هشدار دهنده است که امریکا شد, آمادگی برای یک بیماری همه گیر شده اند چشمک زن قرمز برای بیش از یک دهه به عنوان کنگره جلسات جدول بالا تمرینات و فکر می کنم تانک مطالعات نشان داد که ایالات متحده در سیستم بهداشت و درمان بود که آماده نشده بود. اما بیش از حد کمی انجام شد و برای رفع آن و در حال حاضر که COVID-19 است که در اینجا برگ برنده دولت است عجله برای شناسایی افرادی که آسیب پذیر است و چگونه می تواند به آنها کمک شود و چگونه هزینه آن خواهد بود برای نجات به عنوان بسیاری از زندگی ممکن است.

ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه با کلیک کردن بر روی این لینک و لطفا از ارسال هر گونه راهنمایی, آگهی و داستان به virus@time.com.

چند اختلاف و بحران در حال حاضر وارد. حتی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلامیه 33 متحده فرمانداران اعلام کرده بود کشورهای خود را اضطراری است. در همان زمان و بیمارستان در سراسر کشور در حال آماده شدن برای افزایش ظرفیت و آموزش کارکنان خود را به ترک این منطقه است. در مارس 10, ماساچوست’ درخواست فوری اعطا شد از دولت فدرال برای تجهیزات از جمله ماسک و روپوش و دستکش. کوتاه های موجود در بیمارستان, فضا, مقامات بهداشتی در ایالت واشنگتن در مارس 6 خریداری Econo Lodge motel, 20 مایلی جنوب سیاتل به خانه به 80 نفر. بیش از پنج هفته و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از توزیع صدها معیوب تست تشخیصی کیت.

برخی از مقامات فدرال در حال آشکارا اعتراف آنها از دست رفته ، “ما با در نظر گرفتن این وضعیت می خواهم امروز” دکتر رابرت Kadlec وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) معاون وزیر برای آمادگی و واکنش کنگره گفت این هفته است. “ما فکر کردیم که در مورد واکسن. ما فکر درمان. ما هرگز فکر نمی کردم در مورد ماسک اینکه ما اولین و تنها خط دفاع برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.” او گفت: حدود 35 میلیون ماسک ماسک ها مورد استفاده توسط بهداشت و درمان صنعت در یک سال معمولی. در این سال به 1 میلیارد دلار خواهد بود با استفاده از بیش از یک دوره شش ماهه. استراتژیک ملی ذخایر یک فدرال مدیریت اضطراری ذخیره کردن است که می توان در بحران های دارای تنها یک بخش از این تعداد است. این وضعیت با آزمایش به همان اندازه بد است. Dr. Anthony Fauci و دیگر مقامات بستری در مغلوب ساختن پیشی جستن جمعه در کنفرانس مطبوعاتی که تست سیستم در محل در ایالات متحده بود مناسب برای کوچک شیوع بیماری به نوعی که COVID-19 ارائه حتی اگر کارشناسان به مدت طولانی هشدار داد چنین از خطرات ناشی از جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

عدم است نه محدود به مغلوب ساختن پیشی جستن ، بیش از چند دولت دولت ایالات متحده نیست اولویت همه گیر آمادگی کارشناسان می گویند و به طور معمول جریان بودجه تنها آمده است پس از یک بحران آغاز شده است. در آن حس مغلوب ساختن پیشی جستن را اضطراری اعلام پیروی از همان الگوی قبلی بهداشت بحران—سارس, MERS, H1N1 ابولا Zika—باز کردن میلیاردها دلار در فدرال دلار تنها به خشک تا هنگامی که آن را بیش از. رونق و رکود است یک مشکل تکراری کارشناسان می گویند. “ما در این چرخه از وحشت و غفلت می گوید:” دکتر تام فریدن سابق مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری ها (CDC) و رئیس جمهور و مدیر عامل حل برای صرفه جویی در زندگی می کند. “هنگامی که چیزی مانند COVID-19 اتفاق می افتد افرادی که مایل به انجام بسیاری برای جلوگیری از سلامتی آسیب برساند. هنگامی که آن را در خارج از عناوین آن را خارج از دید, خارج از ذهن است.”

این مشکلات مرکب از عدم آماده سازی نیز مانع اثربخشی مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات اضطراری. با محدود تست در سراسر کشور, کارشناسان می گویند, آن را سخت به دانستن که در آن به بهترین هدف برخی از کمک. “اگر کسی می گوید آنها می دانند که با اعتماد به نفس چه خواهد شد اتفاق می افتد بیش از چند ماه آینده آنها را نمی دانم به اندازه کافی در مورد این ویروس” فریدن می گوید. “ما در حال یادگیری بیشتر در هر روز و بیشتر ما یادگیری بهتر ما می تواند به محافظت از مردم است. یک چیز برای مطمئن, اما, آن است که رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود.”

یک ماه قبل از اولین COVID-19 موارد ظهور در چین واشنگتن اتاق فکر مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی منتشر شده نتایج حاصل از دو سال مطالعه انجام شده توسط یک روبان آبی پنل از اعضای سابق کنگره و کارشناسان بهداشت عمومی و سابق آمریکا و مقامات نظامی. این نتیجه گیری نیست ، “مردم آمریکا به مراتب از امن” آنها نوشت. “ایالات متحده باید یا پرداخت در حال حاضر و به دست آوردن حفاظت و امنیت و یا صبر کنید برای آینده اپیدمی و پرداخت بسیار بیشتر قیمت در انسان و هزینه های اقتصادی.”

در حال حاضر همه تقلا برای کاهش هزینه های آن. اول منظور از کسب و کار کارشناسان می گویند این است که درک کنند که با رشد سریع بحران را می توان کند اما متوقف نشده است. پرواز لغو, تعطیلی مدارس و رویداد تعویق خواهد شد و اساسا تغییر شکل زندگی آمریکایی در کوتاه مدت اما آنها را نیز کاهش مقیاس شیوع. امید است که به کوچک شدن احتمال انتقال و در نتیجه به حداقل رساندن تعداد افرادی که آلوده چیزی مقامات بهداشت عمومی توصیف به عنوان “مسطح” این بیماری همه گیر منحنی.

ویژه داستان
چرا زیاده به تهدید Coronavirus ممکن است منطقی
مشکل با COVID-19 است که معلوم نیست چه کاری انجام دهید.

“اگر شما نگاهی به منحنی شیوع بیماری در آنها بالا برود در قله و سپس پایین آمده است. آنچه که ما نیاز به انجام است پهن که” دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه در کاخ سفید است. “که کمتر افراد آلوده. که در نهایت باید کمتر مرگ و میر.” هنوز معلوم نیست چقدر بد COVID-19 بحران در ایالات متحده با توجه به Fauci. “اگر ما راضی و آیا واقعا مهاجم مهار و کاهش تعداد می تواند راه رفتن و درگیر در بسیاری از میلیون ها نفر. اگر ما شامل ما می تواند آن را صاف,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن Mar. 13 اضطراری اعلام می تواند کمک کند. توسط waiving مقررات مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: بیشتر بیماران قادر خواهد بود به مشورت پزشکان از راه دور از طریق اینترنت به جای گله به بیمارستان. او نیز به بیمارستان های قدرت به چشم پوشیدن از برخی فدرال الزامات صدور مجوز به طوری که پزشکان در یک دولت می تواند ارتباط برقرار کردن با بیماران در یکی دیگر از. او حذف محدودیت های که در آن پزشکان برای مراقبت از بیماران در یک بیمارستان است. “ما حذف و یا حذف هر مانع لازم برای تحویل مردم ما مراقبت که آنها نیاز است و آنها به عنوان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “هیچ منبع خواهد بود امان, هیچ چیز ندارند.”

بودجه اضطراری ارائه خواهد شد به دولت و دولت های محلی از طریق استافورد قانون قانون فدرال است که بر فاجعه-تلاش های امدادی. اما بلایای طبیعی تمایل برای حمله به یک منطقه واحد و بیماری های همه گیر در همه جا در یک بار. حتی بهترین بیمارستان ها خواهد شد به طور غیر منتظره اجرا از تخت و مکانیکی, هواکش اگر آنها هولناک با کروناویروس موارد است. ایتالیا که دیده می شود آن سیستم بهداشت و درمان تاخت و تاز در هفته های اخیر بدترین شیوع COVID-19 در خارج از چین است. در چهارشنبه, ایتالیایی, مقامات دولتی گفت: نزدیک به 400 نفر بیش از یک دوره 48 ساعته. در مجموع 1,016 COVID-19 مربوط به مرگ و میر گزارش شده در ایتالیا تا کنون.

تا آنجا که فضا برای بیماران می رود ایتالیا بهتر بود آماده تر از ایالات متحده است. ایتالیا 3.2. بیمارستان تخت به ازای هر 1000 نفر به گفته سازمان همکاری اقتصادی و توسعه است. ایالات متحده حتی کمتر: 2.8 تخت به ازای هر 1000 نفر است. “این است برای رفتن به یک چالش مهم برای هر بیمارستان در آمریکا به کوه یک واکنش در برابر موجی از مطالبات است که از طریق درهای خود می گوید:” دکتر دیوید Marcozzi استادیار در دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی و مدیر سابق فدرال مراقبت های بهداشتی آمادگی برنامه. “من شخصا نگرانی در مورد ایالات متحده توانایی برای پاسخ به یک رویداد مانند آنچه که ما در حال دیدن از COVID-19.”

یکی از مرکزی انتقادات از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ آن است که از دست رفته یک عنصر کلیدی از یک راه حل: داده ها از کیت های آزمایش. آزمایش در ایالات متحده باقی مانده است به مراتب پشت سر کشورهای دیگر. ایالات متحده انجام شده 13,624 آزمون COVID-19 با توجه به CDC. کره جنوبی از سوی دیگر گفته است که انجام شده بیش از 230,000 آزمون. بخشی از این اختلاف این است که در کره جنوبی راه اندازی ده ها تن از موبایل تست سایت در سراسر کشور است که مردم می توانید درایو-از طریق مانند مک دونالد هر چند متحده تعیین کرده اند تا خدمات خود را. مغلوب ساختن پیشی جستن مجاز ایجاد تلفن همراه, تست سایت در روز جمعه در خرده فروشان بزرگ جعبه از جمله خارج شده و هدف روز پس از انتقاد. هنوز معلوم نیست که چنین آزمایش در دسترس خواهد بود.

CDC مدیر دکتر رابرت Redfield گفته بود یک خانه پانل پیش از آن در هفته است که آمریکا تا به حال هیچ برنامه ای برای سایت. “ما در حال تلاش برای حفظ ارتباط بین افراد و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی,” او گفت:. این مسئله که مطرح شد به Redfield است که اکثر آمریکایی ها نداریم و به جای نشان دادن در یک اتاق اورژانس بیمارستان زمانی که آنها نیاز به کمک است که بر بحران بالقوه اگر مقامات نمی تواند محدود کردن تعداد موارد جاری شدن سیل به بیمارستان در روزهای آینده. بیمارستان ها در حال حاضر هولناک روزانه با افراد با زخم گلوله نارسایی احتقانی قلب یا مبتلا به آنفلوانزا با توجه به این هنوز آنفولانزا در فصل COVID-19 خواهد فشار سیستم بیمارستان به نقطه شکستن. “اگر شما نگاه در بیمارستان ظرفیت در حال حاضر بسیاری از آن پر است تا به 95, 96, 97%,” Redfield روز سه شنبه گفت. “بنابراین ما واقعا لازم نیست که مقدار زیادی از انعطاف پذیری در ظرفیت ما در نظام سلامت است.”

یکی دیگر از متغیر در مبارزه با COVID-19 است که باید در بیمارستان بستری شود. اکثر آمریکایی ها که ویروس نیست. اما افراد مسن و کسانی که مبتلا به بیماری های زمینه ای می تواند نیاز به مراقبت های ویژه. متاسفانه نیست که محدود کردن تعداد بیماران بالقوه به عنوان آنجا که ممکن است امید. “که بسیاری از افرادی که نیاز به مراقبت در بیمارستان. و این خطر واقعی” می گوید: دکتر اریک تونر یک دانشمند ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت. “اگر ما مسئولیت رسیدگی به همه چیز به خوبی و حتی اگر ما—ما ممکن است ظرفیت برای هر کس که بیمار است.”

در ماه اکتبر گذشته تونر نظارت جدول بالا ورزش با یک گروه عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان از CDC چین و صنعت با تجمع در شهر نیویورک است. شبیه سازی با هدف به ببینید که چگونه بین المللی سازمان های دولتی, بهداشت و درمان, شرکت ها و نهادهای دیگر خواهد پاسخ به نظری “همه گیر بالقوه عواقب فاجعه بار.” شبیه سازی ویروس که صورت گرفت دو ماه قبل از COVID-19 شکست در چین مرکزی دوبله شد Coronavirus مرتبط ریوی سندرم (کلاه). پس از 18 ماه بیماری جاروب جهان کشته و 65 میلیون نفر است.

ایالات متحده دارای یک استراتژی ملی برای بیماری های همه گیر و شده اند وجود دارد خوش آمدید اقدامات انجام شده از بیوتروریسم ترس است که به دنبال 9/11. CDC است که به اصطلاح “راهکار” برای مقابله با پاندمی آنفلوانزا به عنوان یک نقطه شروع است. اما این راهکار را شامل نمی شود دلار است. که به معنی آن است که هیچ جایگزینی برای پایدار آمادگی بودجه است که گسترش برای سال. که پشتیبانی خواهد اطمینان حاصل شود یک منبع ثابت از پزشکان و پرستاران آموزش دیده برای مقابله با بیماری های همه گیر در خانه و حمایت ایالات متحده در تلاش برای ساخت دفاعی در خارج از کشور.

برخی تلاش کرده اند. بالا مقام کاخ سفید به اتهام رهبری ایالات متحده در پاسخ به جهانی همه گیر عقب Adm. تیموتی mary smith به طور ناگهانی به سمت چپ دولت در ماه مه سال 2018 زمانی که پس از آن-مشاور امنیت ملی جان بولتون تجدید سازمان شورای امنیت ملی. بهداشت جهانی تیم امنیتی او رهبری ایجاد شده و در سال 2016 به آدرس این مسائل نشان داد آهسته ناهماهنگ ایالات متحده در پاسخ به بحران ابولا نیز منحل شد. کاخ سفید میهن مشاور امنیت تام Bossert که آوازی مدافع جامع biodefense استراتژی مرگبار در برابر بیماری های همه گیر کرده و چند ماه قبل است. با توجه به زمان سابق و مقامات آن موقعیت نمی شد ابقاء و واحد بود کاهش داد. با این حال ملی Biodefense استراتژی بوده و رهبری Bossert و همکاران او باقی مانده است یک نقشه راه است که بازی در یک نقش بسیار مهم در این زمان ایالات متحده در پاسخ به کوروناویروس.

کارشناسان استرس است که بهداشت عمومی ظرفیت چیزی است که باید ساخته شود و پایدار در طول زمان است. Dr. J. نادین Gracia, معاون رئیس جمهور و رئیس اجرایی در اعتماد به آمریکا, بهداشت و درمان می گوید بدون ثابت همه گیر آمادگی بودجه آن را دشوار است برای استخدام افراد در بهداشت عمومی ادارات برای دراز مدت. همه گیر برنامه ریزی همچنین باعث می شود جامعه به بیمارستان ها و مقامات دولتی بیشتر به هم پیوسته. “آنچه که ما شاهد یک افزایش در تعداد و شدت این نوع از بهداشت عمومی اورژانس,” او می گوید.

در نهایت چقدر بد COVID-19 را در ایالات متحده بستگی به طیف وسیعی از عوامل از جمله چگونه سریع این بیماری انتقال, آیا آمریکایی ها توجه دولت توصیه برای جلوگیری از جمعیت و عملکرد ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. اگر همه چیز درست ایالات متحده آمریکا ممکن است قادر خواهید بود برای به حداقل رساندن مرگ و میر و محدود کردن هزینه های زندگی و معیشت. اما حتی در بهترین حالت می گوید: Gracia این مهم را توجه داشته باشید از آنچه که کار می کند نه فقط در حال حاضر به عنوان ملت مبارزات از طریق این بیماری همه گیر اما پایین جاده که جهان فرصتی برای آماده شدن برای دیگر برنامه به طور بالقوه کشنده تر, بحران.

—با گزارش ورا Bergengruen در واشنگتن

نوشتن به W. J. Hennigan در william.hennigan@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisGebze escorthtml nullednulled themes1xbetGeciktiriciMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetElexbetCasinomaxiPiabetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme viagraredfoxbet