مغلوب ساختن پیشی جستن را اجازه اجازه می دهد او را به شکار خرس گریزلی آلاسکا

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور شده است حق به شکار یک خرس خاکستری در شمال غربی آلاسکا در نزدیکی دریای برینگ شهر نوم دولت گفت: در روز جمعه.

پسر رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکی از سه نفر است که اعمال می شود برای 27 لکه های غیر مقیم شکارچیان هدف قرار دادن گریزلیز تعیین شده در منطقه شمال غرب آلاسکا سورد شبه جزیره گفت: ادی Grasser های حفاظت از حیات وحش مدیر برای آلاسکا بخش ماهی و بازی.

دولت انجام دوره ای نقاشی برای مجوز به شکار خرس و گوزن, گوزن شمالی و سایر حیوانات در مناطق مختلف. برندگان انتخاب شده توسط یک قرعه کشی و به طور معمول وجود دارد بسیاری از برنامه های کاربردی از شکار برچسب ها تعلق می گیرد.

“ما هزاران نفر از برنامه های کاربردی” Grasser گفت. آیا هر کسی که برنده او گفت که پایین می آید به “خالص, شانس, شانس از قرعه کشی.”

اما در مورد خرس شکار مجوز که پسر رئيس جمهور برنده شد و رقابت است. بیست و چهار دسته برای شکار خرس در این منطقه رفت و بلامعارض, Grasser گفت.

برندگان دولت آخرین شکار-مجوز نقشه اعلام شد و در روز جمعه.

به دنبال از طریق با Nome-منطقه خرس شکار تهمت باید پرداخت 1000 $در غیر مقیم برچسب هزینه و با خرید یک 160 دلار غیر مقیم شکار مجوز Grasser گفت.

رئیس جمهور فرزند ارشد پسر یک شکارچی مشتاق و ساخته شده است که چندین سفر به شکار در آلاسکا و کانادا است.

او برنامه ریزی شده است برای رسیدن به آلاسکا بعد از این سال به شکار گوزن و اردک.

باشگاه صفری در این ماه شد را در یک $150,000 هفت روز “رویای شکار” سفر با Trump Jr., در این قرعه کشی برنده در سمت راست به همراه پسر رئيس جمهور در یک قایق بادبانی سفر در ماه نوامبر همراه مناطق ساحلی Tongass ملی جنگل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>