مغلوب ساختن پیشی جستن وسواس با هیدروکسی کلروکین یک یگدیگر از ریاست جمهوری خود

چه شروع در درجه اول به عنوان یک سری از tirades در برابر رسانه ها و دیگر درک دشمنان در رئیس جمهور تهمت روزانه جلسات مطبوعاتی در مورد کوروناویروس در روزهای اخیر تفویض به یک, عجیب قریب, چاق و چله, infomercial برای هیدروکسی کلروکین چیزی مغلوب ساختن پیشی جستن به تبلیغ به عنوان یک پتانسیل درمان معجزه برای COVID-19. “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ آن را” رئيس جمهور گفت: هفته گذشته به عنوان او به کرات به داروی ضد مالاریا دارو که بیماران مبتلا به لوپوس باید زمانی برای آن خواص ضد التهابی.

کارشناسان بهداشت و درمان از جمله دکتر Anthony Fauci, موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر و مدتی مهمان متخصص در مغلوب ساختن پیشی جستن روزانه دستی باید به طور مداوم با اشاره به اینکه هیدروکسی کلروکین ثابت نشده است به امن و یا موثر در برابر COVID-19. اما این توقف تهمت یا محافظه کار رسانه ای جهان است که در غرفه خود در انتخابات ریاست جمهوری — از ادامه فشار به مواد مخدر. و در حالی که گزارش این هفته نشان داد که رئیس جمهور شده که منافع مالی در طب مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی حتی بیشتر با ارزش به دست آوردن از طریق ترویج هیدروکسی کلروکین: این puffing از خود قدرت و اقتدار از طریق ادامه تضعیف دانش تخصصی و صدای مخالف.

بدون شک مغلوب ساختن پیشی جستن خطر مالی در هیدروکسی کلروکین اما کوچک است و مطمئنا بازی بخشی در اقدامات خود. این مرد پس از همه, که پس از سرقت 7 دلار از موسسه خیریه به پرداخت برای او پسر پیشاهنگی پسر هزینه.

در دشت نور روز تهمت است قریب میلیون ها نفر از دلار به خزانه در حالی که رئیس جمهور در حال انجام تخلف از قانون اساسی و مستقیم حمله به اعتماد عمومی است. به عنوان هر دو نامزد و رییس جمهور و مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور منظم مورد استفاده عمومی موردتوجه وتماشای عموم به shill همه چیز را از خط خود را از استیک و کارخانه شراب سازی به استراحتگاه گلف و خواص. به جای امنیت ملی هاوک که نگه داشته است امریکا امن مغلوب ساختن پیشی جستن یک smarmy فروشنده دوره گرد وجار زن از جنس بنجل محصولات که برخی از آنها ممکن است تهدیدی برای امنیت آمریکایی ها. از شروع به تهمت درک است که در انتخابات ریاست جمهوری می تواند یک گاو پول نقد برای خود و او هرگز اجازه قانون اساسی — و یا آمریکا زندگی — ایستاده در راه raking در میلیون است.

در عین حال تهمت نیز covets قدرت است و نیاز سیری ناپذیر برای ستایش شده است که در محدود با لحظه ای مکث در تظاهرات عمومی خود را. به وضوح از عمق خود را وقتی که می آید به درک ویروس مغلوب ساختن پیشی جستن است ضامندار بر روی هیدروکسی کلروکین به عنوان یک راه برای نگه داشتن خود را در مرکز داستان است. مانند نادیده گرفته شده از کودک است که حل و فصل برای پدر و مادر خود توجه منفی اقدام را تهمت می داند که او می تواند نگه داشتن نور روی او در ادامه به ترویج بی پروا هیدروکسی کلروکین چیزی خبرنگاران حق دارند به مطبوعات او را در. و همه از آن سود اضافه شده undercutting واقعی کارشناسان در اتاق یک حرکت ضروری برای مغلوب ساختن پیشی جستن را ثابت بشه که غریزه روده خود را نسبت به دانش تخصصی.

به همین دلیل تهمت نمی دهد Fauci برای پاسخ به یک سوال در مورد هیدروکسی کلروکین در اوایل این هفته. Fauci را با احتیاط و تردید دارو سودمندی برای درمان COVID-19 همه مهمتر نشان می دهد که کارشناسان همیشه محدودیت دانش خود را روشن یک برآمدگی توهین به رئیس جمهور که هرگز اجازه دهید خود را در جهل نگه داشتن او را از spouting ، Fauci را ثابت حضور نیز تهدید می کند مغلوب ساختن پیشی جستن را حس خود را به عنوان حرف آخر را در همه امور یک مستبد ضربه که متحرک ریاست جمهوری خود به خصوص در حال حاضر.

اگر هیدروکسی کلروکین می رسد به کار تهمت می توانید اسراف به رخ کشیدن او شده بود راست در تمام طول مفرد نابغه که “به تنهایی می تواند رفع” چه تمام کسانی که روشن فکر دانشمندان نمی توانستم بفهمم. که نتیجه نگاه نمی کند به احتمال زیاد به عنوان پژوهش در هیدروکسی کلروکین اثربخشی برای COVID-19 همچنان به نشان می دهد. اما در عین حال تهمت می توانید در ادامه به موقعیت خود را به عنوان غیر متعارف متفکر شجاعانه پیشرو در این کشور به یک راه حل در برابر تمام کسانی که آهسته در حال حرکت روشنفکران که فقط ظروف سرباز یا مسافر تا همه چیز و می خواهید برای خراب کردن اقتصاد است. چنین توهمات رو نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید; کسانی که توهم در حال حاضر خود را حفظ پایه متعصبانه متصل به او را بدون توجه به چگونه مرگبار عواقب.

در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن وسواس با هیدروکسی کلروکین یک یگدیگر از ریاست جمهوری خود: مخلوطی از شم و کلاهبرداری سوخت مشکوک ایده دادند حاشیه های رسانه ها همه کار برای تضعیف تخصص علمی و ایجاد هرج و مرج است. “پس چه می دانید؟” مغلوب ساختن پیشی جستن شانه ای بالا انداخت به خبرنگاران یکشنبه گذشته پس از او فشرده شد در مورد هیدروکسی کلروکین پتانسیل آسیب به بیماران به خصوص کسانی که با مسائل مربوط به قلب.

آن پنج کلمه نمایندگی مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و تهمت خود را در ملخص کلام است. اما به جای بخشنده بیان معنوی فروتنی آنها یک بی دقتی پذیرش از سنگدلی و بی تفاوتی در قلب همه چیز این رئیس جمهور می گوید. هیچ چیز مهم به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جز خودش را. و او را قربانی حقیقت و تخصص و حتی زندگی مردم خود را برآورده سازد نفس خود را. که یک داروی تهمت هرگز قرار دهید.

می خواهید بیشتر ضروری تفسیر و تجزیه و تحلیل مانند تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را? برای ثبت نام در این هفته “امروز بهترین مقالات” عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>