مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد برای ملی Intel مدیر چهره های شک و تردید در سنا تایید شنوایی

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نامزد برای اطلاعات ملی مدیر پی در تایید شنوایی شنبه برای ریختن به شهرت خود به عنوان یک وفادار به رئیس جمهور اصرار به شک و تردید دموکرات که او را به انجام این کار رایگان از نفوذ سیاسی یا حزبی تعصب.

نظرات از Rep. جان Ratcliffe یک جمهوری خواه تگزاس بودند با هدف سرکوب دموکراتیک ترس که او را در معرض فشار از یک رئیس جمهور است که اغلب به عنوان هوش سیاسی و کسانی که علنا اختلافات هوش گیری در تقابل با نظرات شخصی او. این نگرانی در حال تقویت در زمانی که سازمان های اطلاعاتی در حال بررسی سیاسی مسائل حساس از جمله انتخابات دخالت و علت این بیماری همه گیر کوروناویروس.

سناتور بارها و بارها فشرده Ratcliffe در مورد اینکه آیا او می تواند ایستادن به مغلوب ساختن پیشی جستن با ارائه او را با تجزیه و تحلیل او را دوست ندارد. آنها همچنین پرسیده شد که آیا او با موافقت رئیس جمهور اظهارات که سازمان های اطلاعاتی به حال “اجرا amok” بودند و نفوذ توسط “دولت عمیق.” Ratcliffe حاضر به تایید و یا ادعا و اصرار داشت او نمی توانست شکل هوش یافته به دیدار با خواسته از هر کسی.

“به من اجازه دهید بسیار روشن است: صرف نظر از این که چه کسی می خواهد ما هوش را منعکس هوش من ارائه خواهد شد در صورت تایید نمی خواهد نهفته و یا تغییر به عنوان یک نتیجه از نفوذ در خارج,” او گفت: کمیته اطلاعات مجلس سنا.

جمهوری خواه ایالت ریچارد بورر این کمیته گفت: پس از این جلسه بود که او راضی Ratcliffe خواهد خدمت “در مستقل ظرفیت.” او وعده داده سریع رای نامزدی خود را.

اما از سوی دیگر ، چاک شومر صحبت کردن در کف مجلس سنا به عنوان این جلسه بود که در جریان صحبت برای بسیاری از دموکرات ها با رد Ratcliffe به عنوان یک “عمیقا حزبی تشویق کننده برای رئیس جمهور یک بله در هر معنی واقعی عبارت است.”

تایید شنوایی برای اولین بار در شخص یک برگزار شد تحت شدید جدید فاصله قوانین برای coronavirus می آید در یک زمان پر سر و صدا برای سازمان های اطلاعاتی. حدود نیم دوجین هوش رهبران جامعه باید استعفا یا سرنگون شده است در سال گذشته و سازمان ها در حال حاضر دست و پنجه نرم کردن با چشم انداز از روسیه دخالت در ماه نوامبر انتخابات در حال حاضر کاوش سیاسی متهم سوال که آیا coronavirus توسط انسان ساخته شده و یا سرچشمه در یک آزمایشگاه.

Ratcliffe مسیر به کار شده است به طور مشابه, درهم و برهم, با اصلی نامزدی پس از خارج آمریکا انتقاد او بی حد و حصر برای نظارت بر 17 ایالات متحده جاسوسی سازمان. مغلوب ساختن پیشی جستن به طور غیر منتظره renominated او در ماه فوریه است. شانس خود را برای تامین امنیت شغلی بهتر به نظر می رسد این زمان در اطراف.

دموکرات ها نشان داد و تردید خود را در گهگاه ستیز سوال با سن. دایان فاینستاین از کالیفرنیا فشار دادن Ratcliffe بیش از گذشته نظرات در مورد خبرچین و جدید مکزیک ایالت مارتین هاینریش درخواست برای موارد زمانی که Ratcliffe تا به حال “سخن گفته حقیقت به قدرت” به خصوص شامل رئیس جمهور.

“من باید بگویم که در حالی که من مایل هستم شما را به نفع شک در این جلسه من نمی بینم آنچه که تغییر کرده است از تابستان گذشته زمانی که رئیس جمهور تصمیم خود را برای ادامه خود را با نامزدی” گفت: ویرجینیا ایالت و سناتور ” مارک وارنر پانل بالا دموکرات.

Ratcliffe در زمان درد به شکستن با رییس جمهور, از جمله گفت به اعتقاد او روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 شد و آماده برای انجام این کار دوباره یک نتیجه مغلوب ساختن پیشی جستن اغلب مقاومت است. و او جواب داد: “البته” وقتی پرسید که توسط حزب جمهوری خواه ایالت سوزان کالینز اگر او را در برقراری ارتباط به مغلوب ساختن پیشی جستن جامعه اطلاعاتی را یافته و حتی اگر او می دانست که تهمت مخالفت با آنها و ممکن است آتش او را.

وقتی که می آید به بررسی coronavirus ریشه Ratcliffe متعهد است که او خواهد بود “لیزر متمرکز” در آن وظیفه — یک نگرانی کلیدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر مقامات دولت که مطرح کرده اند این ایده که آن را می تواند پدید آمده از یک چینی, آزمایشگاه, شاید به طور تصادفی.

Ratcliffe در ابتدا گفت که او تا به حال نه دیده می شود هوش است که در آن آمده بود از یک آزمایشگاه, اما تحت بازجویی بعد از آن در شنوایی او همچنین گفت که او تا به حال نه دیده می شود هوش است که آن را به حال نشات گرفته از یک بازار یا نه. به عنوان یک نکته او اشاره کرد که او تا به حال دریافت نکرده اخیر طبقه بندی شده جلسه در مورد این موضوع.

روز سه شنبه شنوایی آزمایش سنا توانایی برای انجام کسب و کار با خیال راحت با کروناویروس موارد هنوز هم در حال افزایش در واشنگتن در منطقه است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., نام خود را به اتاق بازگشت به کار دوشنبه در حالی که مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا نگهداری از خانه دور کرد و گفت او تا به حال توصیه شده است توسط کنگره پزشک بود که هنوز امن برای تشکیل.

حضور در جلسه محدود با اعضا را تشویق به تماشای به عنوان آنجا که ممکن است از دفاتر خود آمده و به اتاق هنگامی که آن زمان برای پرسش های خود را. بیش از دو دوجین از مردم وجود دارد در هر نقطه با مردم محروم از کنگره پیچیده است.

با صندلی فاصله حداقل شش فوت از هم جدا دیابت مارکو روبیو R-Fla., شوخی که او به سختی می تواند دیدن Ratcliffe در سراسر کاورنو شنوایی ،

قانونگذاران نگران گردش مالی در هوش رهبری جامعه مشتاق هستند به صورت دائمی, سنا-تایید جایگزینی برای دن کت که در سمت چپ DNI پست در تابستان گذشته و حال از حمایت هر دو حزب. حدود نیم دوجین مقامات یا استعفا یا اخراج شده اند در سال گذشته از جمله جامعه اطلاعاتی بازرس کل که پیشرفته یک whistleblower شکایت که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

این DNI موقعیت است که در حال حاضر برگزار شد و در یک اقدام ظرفیت تهمت وفادار ریچارد Grenell سفیر ایالات متحده به آلمان است.

برخی از سناتورها که قبلا به نظر می رسید سرد به Ratcliffe را به نظر می رسد نامزدی برای نرم کردن.

کالینز مهم ایران چرخش رای در این پنل گفت: در تابستان گذشته که او تا به حال هرگز شنیده Ratcliffe قبل از نامزدی خود را. اما هفته گذشته او گفت که او تا به حال صحبت با او و به این نتیجه رسیدند که او تجربه “برای دیدار با قانونی استاندارد” برای موقعیت.

Ratcliffe نشسته در خانه هوش و قوه قضائیه و کمیته اخلاق شده است و شدید مدافع از مغلوب ساختن پیشی جستن. او با زور و اجبار سوال خاص سابق مشاور رابرت مولر در تابستان گذشته زمانی که او شهادت در مورد روسیه بررسی است.

او همچنین یک عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح تیم مشاوره در پاییز گذشته و به شدت مورد سوال شاهدان در خانه استیضاح جلسات.

___

آسوشیتد پرس نویسنده Deb Riechmann کمک به این گزارش.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>