مغلوب ساختن پیشی جستن قانون جدید حاکم کالج جنسیت, حمله تقریبا غیر ممکن است برای بازماندگان به درک. که نقطه

On مارس 6th, وزارت آموزش و پرورش منتشر شد یک پیش بینی مجموعه ای از مقررات در مورد نحوه مدارس و دانشگاه های خاص—مدیریت سوء رفتار جنسی. این تفسیر عنوان نهم نه تنها مکان جدید موانع در راه از بازماندگان آینده رو به جلو, اما برای اکثر قربانیان حذف امکان در دسترس نباشد.

در ابتدایی ترین سطح برگ برنده دولت قانون جدید آن را سخت تر از همیشه برای بازماندگان به درک حقوق قانونی خود—و اگر بازماندگان نمی توانند درک کنند حقوق خود را, آن را بسیار بعید است که آنها از آنها استفاده خواهد شد. قانون جدید است طولانی و دشوار است به درک. در حالی که عنوان نهم به خودی خود تنها یک تک جمله—”هیچ کسی در ایالات متحده باید بر اساس جنسیت بود محروم از مشارکت در, می شود در حالی که مزایای و یا در معرض تبعیض تحت هیچ آموزش یا فعالیت دریافت فدرال کمک های مالی”—این قانون جدید شامل 2,033 صفحه سند است. برای قرار دادن این در دیدگاه دولت اوباما هدایت 53 صفحات و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اولین گذر در سیاست بود 38. برای دانش آموزان در تلاش برای دسترسی به حقوق خود این مسائل. خیلی از ما ملی گفتگو در مورد عنوان نهم را می توان به دانش آموز بازماندگان در نظر گرفتن قانون را در دست خود. بدون هیچ گونه حقوقی آموزش فعالان دانشجویی تدریس هر یک از دیگر در مورد خود عنوان IX حقوق آورده و پرونده های حقوقی علیه مدارس آنها معتقد بودند نقض کرده و آنها را. که نوع حمایت می شود خیلی سخت تر است که این سیاست در کتاب است بنابراین دلیلی طولانی و متناقض است که حتی کارشناسان در پردیس خشونت تلاش کرده اند برای درک تفاوت های ظریف از این قانون است.

برای بازماندگان که باید حل و فصل صبر و منابع مورد نیاز برای حرکت این قانون جدید آنها را پیدا خواهد کرد که بسیاری از مضرات آنها امیدوار به گزارش دیگر گزارش. قانون جدید به شدت محدود انواع سوء رفتار جنسی دانشگاه ها نیاز به بررسی. که مهمترین آنها مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تعریف آزار جنسی به یک محدوده باریک از اقداماتی که “شدید و فراگیر و عینی توهین آمیز است.” مشکل این است که تقریبا هیچ آزار و اذیت جنسی در نظر گرفته شده است عینی توهین آمیز است. شواهدی که ما نیاز به نگاه هر دورتر از نظر بخش عمده هر روزنامه را پوشش مردان که بدرفتاری از زنان در معرض توسط #MeToo. Aziz Ansari, Louis CK جو بایدن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حتی بیل کازبی و Harvey Weinstein همه مدافعان آنها که اصرار دارند که هر آنچه که آنها انجام داده اند نیست “که بد است.” با در نظر گرفتن محدودترین تعریف آزار جنسی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به کاهش تعداد موارد دانشگاه ها می توانید در نظر بگیرید. من صرف 2018-2019 سال تحصیلی انجام پژوهش قوم نگاری در چگونه یک دانشگاه موفق عنوان IX شکایات مشاهده و مصاحبه با دانش آموزان و کارکنان آنها به عنوان تلاش برای رسیدگی به آزار و اذیت جنسی و خشونت مبتنی بر جنسیت است که رخ داده است. در آن زمان عنوان IX مدیران با برچسب انواع سوء رفتار جنسی یا تبعیض به عنوان “نه این که بد” از جمله همه چیز را از ناخواسته آغوش برای برداشتن لباس در محل کار به تهدید به مرگ از خشونت جسمی معتادان است. چند وجود دارد—اگر هر گونه نقض که آنها به اتفاق آرا موافقت شد “توهین آمیز است.”

حتی اگر یک نمونه از سوء رفتار جنسی در دیدار نوار بالا از “عینی توهین آمیز” وجود دارد پارامترهای جدید در این زمینه که در آن بود را به جای نیاز به دانشگاه شدند. یک تجاوز جنسی اتفاق افتاده است باید یا در محوطه دانشگاه و یا “در ارتباط با آموزش و پرورش برنامه یا فعالیت است.” بعد از وکالت توسط بازمانده فعالان برادری و خواهری خانه ها در نظر گرفته شده تحت صلاحیت این دادگاه ها از این سیاست جدید اما مطالعه خارج از برنامه نیست. معلوم نیست اگر دانش آموزی کلاس های آنلاین محافظت می شود. آن است تا به فرد دانشگاه ها برای تصمیم گیری اگر دانش آموزان فارغ التحصیل محافظت خواهد شد اگر آنها مورد آزار و اذیت و یا حمله در جایی مانند کنفرانس های خارج از پردیس پژوهش سایت و یا یک گروه-تحریم حزب در یک دانشکده مربی صفحه اصلی. با توجه به RAINN تنها 8 درصد از تجاوزات جنسی را در مدرسه ملک که بدان معنی است که این آیین نامه به دانشگاهها اجازه نادیده گرفتن اکثریت قریب به اتفاق از تجاوز جنسی ادعا می کند.

در صورت بعید است که یک بازمانده تجربه با تمام این الزامات و آنها را درک لازم گام به جلو آمده, آن است که هنوز هم ممکن است که خود را به دانشگاه ارائه خواهد شد هیچ معنی مداخله است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ساخته شده است که تحقیقات رسمی مشکل تر و به طور بالقوه خطرناک برای بازماندگان نیاز است که بازماندگان تحت بازجویی در زندگی شنوایی است که آنها را چهره به چهره با مهاجمان. به رسمیت شناختن است که این را کمتر بازماندگان می خواهید به استفاده از یک فرآیند رسمی این برگ برنده دولت در حال حاضر اجازه می دهد چیزی به نام “غیر رسمی قطعنامه” به عنوان یک راه برای پاسخ به گزارش هایی از تجاوز جنسی. برای بازماندگان که می ترسند برای مقابله با معتادان خود این می تواند تنها گزینه قابل دوام چپ اما آن را رضایت بخش یک. رسمی قطعنامه به شدت مبهم است. آن را تنها به دو مورد نیاز است. اول باید آن را داوطلبانه نه تنها برای بازماندگان اما برای متهم دانش آموزان است. که بدان معنی است که اگر ضارب نمی خواهند برای شرکت در دادرسی های انضباطی آنها حق دارند به رد است. آن را قرار داده راه دیگر عاملان تجاوز جنسی را حق به پایان رسمی قطعنامه قبل از آن آغاز می شود. هر گونه نتایج از جمله مجازات برای متهم هستند ممنوع است. که به معنی اخراج و یا تعلیق, اما آن را به طور بالقوه نیز قوانین چیزهایی مانند مورد نیاز آموزش در خشونت های جنسی و یا درخواست ضارب به تغییر برنامه کلاس ها و یا مسکن واگذاری. در بسیاری از موارد غیر رسمی حل خواهد شد کمی بیشتر از برخی برروی آن بکشید از مدارک بین مدیران و بازماندگان قبل از آن را می شود روشن است که هیچ کس دیگری علاقه مند به شرکت و که هیچ معنی دار نتایج در دسترس به هر حال.

تاثیر بر بازماندگان می تواند مشقت بار. برای جلوگیری از ضارب بازماندگان در حال حاضر آنهایی که باید همه فداکاری. که می تواند به معنای رها کردن گذشته کلاس مورد نیاز برای فارغ التحصیل از آنجا که خود را ضارب تصمیم گرفت تا آن را همان مدت است. آن می تواند به معنای حرکت خوابگاه در طول midterms چون ضارب خود را آغاز کرده است برای جلوگیری از به طور غیر منتظره و یا ترک پیام های تهدید. آن می تواند به معنای اجتناب از باشگاه خاص و یا پردیس فضاهای چون ضارب خود را انتخاب می کند به صرف زمان وجود دارد. این امتیازات به این معنی است که بازماندگان نیست باید دسترسی برابر به آموزش و پرورش و عادت قرار داده شده در خطرناک یا حادثه شرایط در تلاش برای دریافت مدارک تحصیلی خود را. چه ممکن است به نظر می رسد کوچک ناراحتی اضافه کردن سرقت فرصت ها را از بازماندگان و تهدید عملکرد تحصیلی خود را و ساخت آن را سخت تر به تحصیلات تکمیلی.

بعلاوه دلیل دانشگاه ها وظیفه شد با داوری تجاوز جنسی شکایت بود و نه مجازات مجرمان و یا پایان دادن به خشونت جنسی اما به اطمینان حاصل شود که دانشگاه های امن هستند. زمانی که دانشگاه ها به نوبه خود چشم به راه شایع ترین خشونت جنسی است که مرتکب آنها باز کردن درب به سریال مهاجمان با استفاده از محیط های دانشگاهی به عنوان شکارگاه برای قربانیان جدید. این باعث می شود دانشگاه ها کمتر ایمن برای همه زنان است. حتی به عنوان تحصیل در کالج طول می کشد شکل های مختلف در طول COVID-19 دانشجويان خطرات ناشی از خشونت مبتنی بر جنسیت ممکن است افزایش و نه کاهش یافته است. همسرآزاری افزایش نرخ را پس از همه گیر شروع و خشونت ممکن است شدید تر به عنوان سوء استفاده همکاران پناهگاه در محل با هم. رو precarity در بازار کار و در برنامه های خود را دانشجویان تحصیلات تکمیلی ممکن است بیشتر وابسته به سوء استفاده از مشاوران برای کمک های مالی و یا حمایت های دیگر. به خصوص به عنوان دیگر نابرابری بین دانش آموزان در حال افزایش از طریق آموزش در خانه بسیار مهم است که دانشگاه ها مجاز به نوبه خود چشم به خشونت مبتنی بر جنسیت.

این نیست انگاری. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت کاملا روشن در مورد اثر مورد نظر از قانون جدید: آن را کاهش می دهد تحقیقات. در شامل تجزیه و تحلیل مالی از قانون جدید آن است که تخمین زده می شود که میزان تحقیقات را رها کنم که آن را در مجموع صرفه جویی در دانشگاهها $189 میلیون دلار در هر سال است. هدف از این قانون جدید است به سکوت بازماندگان به نفع عاملان خشونت های جنسی و دانشگاه های آنها شرکت کنند.

برای بیشتر قسمت ها این قوانین دستورالعمل های مورد نیاز نیست. دانشگاه ها حق دارند به یک رویکرد پیشگیرانه برای رسیدگی به خشونت های جنسی اما وجود خواهد داشت بدون فدرال نظارت. آنچه که ما به احتمال زیاد برای دیدن در سال به آمده است که برخی از مدارس—به احتمال زیاد ثروتمندترین و بهترین منابع مدارس—ادامه خواهد داد برای حمایت از بازماندگان فراتر از این نامه از قانون در حالی که دیگران را به حداقل. و همه دانشگاهها را به حق به دنبال راه های دیگر هنگامی که آن را راحت می شود که برای محافظت از کودک از یک اهدا کننده یا یک ستاره فوتبال. و این نقطه است. عنوان جدید IX حکومت داده دانشگاه در power را انتخاب کنید هنگامی که بازماندگان شنیده می شود و هنگامی که آنها در حال ساخت آن غیر ممکن است برای آنها را به صحبت می کنند تا برای خود.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>