سازمان ملل در سراسر جهان واکنش نشان داد و با alarm چهارشنبه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد یک توقف قابل ملاحظه بودجه ایالات متحده می فرستد به سازمان بهداشت جهانی است. کارشناسان بهداشت هشدار داد که این حرکت می تواند به خطر اندازد تلاش جهانی برای جلوگیری از COVID-19 بیماری همه گیر.

در یک جلسه مطبوعاتی در واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او دستور دولت برای توقف کمک های مالی برای کسانی که در انتظار بررسی نقش آن “در شدت mismanaging و پوشش گسترش coronavirus.” ایالات متحده که بزرگترین واحد اهدا کننده کمک های بین 400 میلیون دلار و 500 میلیون دلار آمریکا سالانه به ژنو مستقر در آژانس در سال های اخیر است.

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها برچسب COVID-19 چینی “ویروس” و با انتقاد از آژانس سلامت سازمان ملل متحد برای بودن بیش از حد ملایم در چین که در آن رمان ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته.

خارج از کارشناسان این پرسش را مطرح چین گزارش شده عفونت و مرگ و میر ناشی از این ویروس تماس آنها را از راه های خیلی پایین و غیر قابل اعتماد است. تحقیقات توسط آسوشیتد پرس نشان داده است که شش روز تاخیر بین زمانی که مقامات چینی می دانستم که در مورد این ویروس و زمانی که آنها عمومی هشدار داد اجازه همه گیر به شکوفه به بهداشت عمومی فاجعه است.

بین المللی مقاومت مواجه

اتحادیه اروپا روز چهارشنبه گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن است “بدون هیچ دلیلی” به یخ که بودجه در این مرحله بحرانی و خواستار اقدامات لازم برای ترویج وحدت به جای بدست آورد. مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell گفت: 27 کشور بلوک “عمیقا” ابراز تاسف از تعلیق کمک های مالی و افزود که آژانس سلامت سازمان ملل متحد است “بیش از همیشه مورد نیاز” برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

Borrell گفت: “تنها با پیوستن به نیروهای ما می تواند غلبه بر این بحران است که می داند هیچ مرزهای.”

اتحادیه اروپا به طور فزاینده مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از سال گذشته است.

رمان coronavirus با قطرات میکروسکوپی اخراج به هوا یا چپ در سطوح هنگامی که مردم عطسه یا سرفه. در سراسر جهان همه گیر آلوده شده است نزدیک به دو میلیون نفر کشته و بیش از 127,000, با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون گفت: او همدردی با مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد از کسانی که به خصوص آن “ژرف” حمایت از دوباره باز چین “مرطوب بازار” که در آن هر دو زنده و تازه ذبح حیوانات به فروش می رسد.

“که گفت: این که به عنوان یک سازمان می کند بسیاری از کارهای مهم از جمله در اینجا ما در منطقه ای در اقیانوس آرام است و ما از نزدیک کار با آنها” موریسون گفت: یک ایستگاه رادیویی است.

“ما در حال رفتن به پرتاب کودک از با bathwater در اینجا, اما آنها نیز مصون از نقد است.”

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio است که در میان بسیاری از رهبران جهان که انتقاد و تهمت تصمیم به توقف کمک های مالی که در طول COVID-19 بیماری همه گیر. (علامت Mitchell/گتی ایماژ)

نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio گفت که ضروری است برای مقابله با این بیماری همه گیر.

“در یک زمان مثل این که ما نیاز به اشتراک گذاری اطلاعات است و ما نیاز به توصیه های ما می تواند با تکیه بر این است که ارائه شده است که” او گفت:. “ما همچنان به حمایت از آن و در ادامه به ما کمک.”

آلمان وزیر خارجه Heiko Maas تحت فشار قرار دادند پشت در مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام.

“قرار دادن سرزنش کمک نمی کند” او در توییتر نوشت. “این ویروس می داند هیچ مرزهای. ما باید از نزدیک کار در برابر COVID-19. تقویت سازمان ملل متحد در خصوص کمبود بودجه روبرو است که یک سرمایه گذاری بهتر برای مثال به توسعه و توزیع آزمایش و واکسن.”

Devi Sridhar صندلی جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ به نام تهمت تصمیم “بسیار مشکل” اشاره کرد که مزمن کمبود بودجه روبرو است که منجر به تلاش برای کمک به کشورهای در حال توسعه مبارزه با گسترش COVID-19.

“این سازمان که به دنبال کشورهای دیگر و پیشرو در تلاش برای متوقف کردن بیماری همه گیر” Sridhar گفت. “این دقیقا همان زمانی که آنها نیاز به کمک های مالی بیشتر و نه کمتر.”

Sridhar گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت بود کوته بینانه تصمیم سیاسی است که به احتمال زیاد ماندگار عواقب.

سازمان دیده بان | تهمت تعلیق که بودجه سیاهی برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد اقتصاد:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد او را به تعلیق کمک های مالی به سازمان بهداشت جهانی در انتظار یک نقد و بررسی از دست زدن به آن از COVID-19 همه گیر در حالی که شعار برنامه ای برای راه اندازی مجدد اقتصاد آمریکا ‘،’ 2:03

“مغلوب ساختن پیشی جستن عصبانی است اما خشم خود را در حال کارگردانی در راه است که در نهایت صدمه دیده منافع ایالات متحده,” او گفت:.

چین که برنده است که ستایش برای اقدامات خود برای جلوگیری از این ویروس را گسترش خواست ایالات متحده در روز چهارشنبه به تعهدات خود به چه کسی است.

“این تصمیم ضعیف که توانایی و مضرات بین المللی همکاری” سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian گفت.

انتقادات از خانه

در ایالات متحده تهمت تصمیم گرفته انتقاد از انجمن پزشکی آمریکا رئیس جمهور دکتر پاتریس هریس ایالات متحده سلامت, گروه حمایت محافظت از ما مراقبت و ملیندا گیتس روسای بنیاد بیل و ملیندا گیتس در سازمان, در میان دیگران.

دکتر هریس به نام حرکت “خطرناک گام در جهت اشتباه است که نمی خواهد را شکست COVID-19 آسان تر است.” گیتس در توییتر نوشت که از بین بردن بودجه به این که در طول یک بیماری همه گیر است “به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل.”

سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون به توییتر گرفت برای دفاع از این تصمیم خواستار آن “پاسخ درست” در این سازمان را شکست.

 

چه کسی پاسخ نمی دهند به درخواست های مکرر از آسوشیتد پرس از نظر اما مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus و دیگر بالا که مقامات انتظار می رود برای حضور در یک کنفرانس خبری در این بیماری همه گیر بعد از پنج شنبه.

بسیاری از تحلیلگران را ستوده اند پاسخ اولیه به این بیماری همه گیر توسط که است که به چالش کشیده به عنوان منافع ملی را در برخورد با همکاری های بین المللی که سازمان ملل متحد تکیه می کنند.

اما به تازگی بسیاری از دولت ها را تقسیم با کسی که مشاوره در مورد مسائل بهداشت عمومی سیاست به ویژه در محدودیت های مسافرتی و اینکه آیا مردم باید به پوشیدن ماسک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im