جمهوری خواهان گفته اند که اگر سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون شهادت رئیس جمهور در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح دادگاه به عنوان دموکرات ها می خواهید آنها را به یک لیست از شهود آنها را در بازگشت از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن پسرش شکارچی و خلاف کاران که پس از تایید شکایت در مورد تهمت اقدامات با اوکراین موجب استیضاح بررسی است. دموکرات ها می گویند هیچ یک از کسانی که شاهدان مربوط به اتهامات علیه مغلوب ساختن پیشی جستن است که او نکردن کمک های نظامی به اوکراین به نیروی فاسد تحقیقات بایدن یک تهدید برای انتخاب مجدد او.

بنابراین در پنجشنبه سوال دوره از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه سناتور. امی Kloubuchar (D-Minn.) و از سوی دیگر ، کریس Coons (D-Del.) خواسته هر دو خانه دادستان و مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع تیم اگر هر یک از شاهدان مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا ممکن است تماس بگیرید “را دانش دست اول از اتهامات عنوان شده علیه رئیس جمهور و اقدامات خود را?” منجر دادستان آدام شیف (D-کالیفرنیا.) وجود دارد گفت: “کاملا” شاهد چنین مانند اقدام کاخ سفید رئیس ستاد میک Mulvaney و وزیر خارجه مایک Pompeo, ذکر آنها هر دو با صدور بیانیه که به دنبال exculpate رئیس جمهور.

“در حال حاضر به همین دلیل آنها از رئیس جمهور را شاهد لیست است چرا که اگر آنها راستگو تحت سوگند آنها تهمت زدن به رییس جمهور” شیف گفت. “در غیر این صورت آنها خواهد بود گدایی به میک Mulvaney آمده است شهادت. … به همین دلیل آنها نمی خواهند مردم خود را در ؟ چون خود مردم را مقصر قلمداد کردن رئیس جمهور.”

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل جی Sekulow گفت: مردم شیف نام هستند دموکراتیک شهود. او توضیح نداد که چرا تهمت تیم نمی خواهند آنها را به شهادت اما او توجه داشته باشید که جمهوری خواهان را متهم به تماس با هر یک شاهد آنها خواهید بدون شیف اجازه. “من فقط فکر می کنم طنز از این,” او گفت: “که ما می تواند هر کسی تماس بگیرید ما می خواهیم به جز شهود ما می خواهیم اما ما می توانید تماس خود را شاهد است که آنها می خواهند.”

به نظر می رسد این سوال که ممکن است در نهایت مسئله زیرا جمهوری خواهان به نظر می رسد که رای به مسدود کردن تمام شاهدان. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de