مغلوب ساختن پیشی جستن ایران قمار: خواهد “حداکثر فشار” و COVID-19 تهران را به چانه زنی جدول ؟

On a اخیر شب در تهران ساکنان آپارتمان در مستند در داخل شهر همه جا بتن بلوک برج انداخت باز خود را در ویندوز 8 بعد از ظهر و serenaded یکدیگر با سرود ملی. در سراسر جهان در واشنگتن, d. C., مردم, مقابله با انزوا در بسیار به همان شیوه حوله ای کردن آهنگ ها در محله غروب singalongs از امن اجتماعی فاصله خود را مقابل stoops.

این واقعیت که ایران و آمریکا هر دو دست و پنجه نرم کردن با دو تا از بزرگترین شیوع رمان coronavirus می تواند یک منبع از نادر زمین مشترک برای رهبران آن است. اما اگر هر چیزی خاردار لفاظی بین زمان دشمنان شده است بدتر ساخته شده توسط این بیماری همه گیر. این ویروس به سرعت در حال گسترش در هر دو کشور است اما در ایران دولت پاسخ شده است مانع از نفت وابسته به اقتصاد در حال حاضر hobbled توسط آمریکا تحریم قیمت نفت جنگ بین عربستان سعودی و روسیه و کاهش قیمت نفت خام است که به همراه این بیماری همه گیر.

ایران در شرایط وخیم را وادار تماس از سراسر جهان برای ایالات متحده به عقب آن تحریم های اقتصادی در این کشور تا کنون فایده ای نداشت. ایران و متحدان مانند چین و روسیه و پاکستان شده اند در خط مقدم فشار کمپین اما متحدان آمریکا از جمله آلمان و فرانسه و همچنین خنثی سازمان های بین المللی باید علنی و خصوصی خواست مقامات دولت به در نظر گرفتن کاهش برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از ادامه تحریم نفت ایران, بانکداری و حمل و نقل بخش است. “جهانی همه گیر نیاز به یک پاسخ جهانی نه تدریجی یک بر اساس سیاست های محلی” یک دیپلمات اروپایی می گوید در زمان صحبت کردن به صورت ناشناس به توصیف خصوصی بحث و گفتگو با مقامات ایالات متحده.

برخی از اعضای تندرو از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت, اما فکر می کنم رشد اقتصادی فشار می آورد در مورد تغییر رژیم آنها به مدت طولانی به دنبال و یا حداقل نیروی ایران به مذاکره سخت تر توافق هسته ای و پایان دادن به آن برای حمایت از گروه های شبه نظامی و عراق شبه نظامیان است که حمله آمریکا و متحدان نیروهای دو مقامات ایالات متحده می گویند. در ماه ژانویه مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: فاکس نیوز یکشنبه که این دولت “حداکثر فشار” کمپین “خفه کردن” ایران و خروج از رهبران آن “هیچ چاره ای اما برای آمدن به میز.”

ایالات متحده در حال حاضر ارائه شده تهران ده ها میلیون نفر در, کمک, که آن را رد کرد و مقامات ایالات متحده گفته اند که نباید پاداش خود را نادرست از بحران است. تهران نیست برای مثال بسته ترین سفر هوایی با چین تا اوایل فوریه و موفق به جلوگیری از تجمع جمعی مانند نماز جمعه تا اوایل ماه مارس و پس از این ویروس شناسایی شده در کشور است.

مقامات در تهران با استفاده از واشنگتن امتناع به کاهش تحریم ها در طول بحران به بازیگران تهمت و دولت به عنوان heartlessly هدف قرار دادن مردم ایران است. رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای روز یکشنبه حتی ادعا شده که این ایالات متحده بود که در پشت ایجاد این ویروس به خودی خود و به طور خاص ایرانیان با آن است. رد کمک های ایالات متحده ارائه کرد و گفت: “احتمالا شما پزشکی است که راه را برای گسترش این ویروس بیشتر است.”

دولت ایران می گوید آنچه که آنها واقعا نیاز به آب و بحران است و برای فروش نفت دوباره در بازار باز است. تهران بیشتر پرتاب کردن دستکش بلند درخواست 5 میلیارد دلار وام از صندوق بین المللی پول برای مبارزه با ویروس با حمایت اتحادیه اروپا در یک حرکت است که مقامات ایالات متحده انتظار می رود دولت به رد.

ایران ممکن است کمک گرفتن از غیر منتظره جهت. انرژی برخی از مدیران فکر می کنند که آنها را ساخته اند برخی از پیشرفت در متقاعد کردن تهمت که امروز قیمت نفت پایین نیست یک چیز خوب برای او و یا آمریکا هستند زیرا باعث رشد بیکاری در تگزاس و کشورهای دیگر دو مدیران می گویند صحبت های ناشناس به منظور توصیف محرمانه بحث.

چرا که عربستان سعودی به شدت متکی به ایالات متحده برای کمک های امنیتی فشار از واشنگتن می تواند متقاعد کردن عربستان سعودی برای توقف و یا حداقل متوسط قیمت آنها در جنگ با روسیه که همراه با کاهش تقاضا باعث شده قیمت معیار نفت خام برنت به سقوط بیش از 60 درصد از ژانویه 1. مانع است که یکی از مقامات ایالات متحده اذعان کرد که ارتباط نزدیک بین عربستان شاهزاده محمد بن سلمان و مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر.

در حال حاضر سرزنش آمریکا روشن است تلاش تهران برای منحرف کردن ایرانیان و توجه به دور از خود را نادرست از ویروس. با این وجود, آن می تواند کار قرار داده و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در backfoot در آن سال-نبرد طولانی با تهران در منطقه است. Ramped تا ضد آمریکایی لفاظی می تواند در نهایت اتحاد ایرانیان در پشت یک رژیم است که بسیاری از آنها آمده بود به خوار شمردن. آن را نیز می تواند سوخت ضد آمریکایی تمایلات میان عراق شیعه جامعه ای که در آن نهفته شده است پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دستور حمله هواپیماهای بدون سرنشین که به کشته شدن نیروی قدس سپاه پاسداران رهبر سرلشگر قاسم Solemani در ژانویه ساخت آن را سخت تر برای ایالات متحده به حفظ آن جای پایی در بغداد است که کمک می کند تا ایالات متحده را جبران نفوذ ایران در این کشور و یا حداقل حفظ مسیر بهتر از آن است.

ویژه داستان
‘بدون همدلی هیچ چیز کار می کند.’ آشپز خوزه آندرس می خواهد برای تغذیه جهان از طریق همه گیر
سرآشپز مشهور خوزه آندرس متمرکز تغذیه آمریکایی مبتلا به کوروناویروس. در اینجا چگونه او قصد دارد برای انجام آن است.

برخی از منتقدان دولت را سیاست گویند آن عدم تمایل به تکان دادن در ایران مسئله می تواند منجر به از دست دادن بیشتر از زندگی است. سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله در روز سه شنبه خواستار کاهش تحریم ها در ایران و دیگر به شدت تحریم کشورهایی مانند ونزوئلا اشاره کرد که بیش از 50 ایران پزشکان فوت کرده اند پس از اولین موارد از COVID-19 coronavirus تشخیص داده شد وجود دارد و پنج سال پیش. او گفت: تحریم ها باید برداشته شود “برای جلوگیری از سقوط هر کشور سیستم پزشکی – با توجه به تاثیر مواد منفجره است که در مرگ و رنج و گسترده تر سرایت.”

نگه دارید تا به روز در حال رشد تهدیدی برای بهداشت جهانی با ثبت نام به صورت روزانه ما coronavirus عضویت در خبرنامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خارج از اوباما-دوران 2015 ایران و دوباره اعمال تحریم بر نفت ایران, بانکداری و حمل و نقل بخش در نوامبر سال 2018 است. تهران فروش نفت کاهش یافته است آیا به عنوان امید برای سرمایه گذاری بین المللی به اتحادیه اروپا و انگلیس و آلمان و فرانسه موفق به آمده تا با یک مالی راه حلی برای محافظت از شرکت های علاقه مند از ایالات متحده قصاص. قیمت کالاهای اساسی و خدمات در داخل ایران شروع به افزایش است و در ماه نوامبر 2019 در تهران دولت ناگهان افزایش قیمت بنزین یک حرکت که باعث گسترده تظاهرات مردمی است که رژیم وحشیانه خرد.

دو کشور درگیر شده اند در افزایش جنگ نیابتی بوده است. تهران جنگیدند توسط هدف قرار دادن ایالات متحده و متحدان آن از طریق پروکسی شبه نظامیان را پشتیبانی می کند در اطراف این منطقه حمله به تانکرهای نفت تیراندازی کردن هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی در خلیج فارس و راه اندازی یک ترکیب هواپیماهای بدون سرنشین و موشک حمله که ویران کلیدی نفت عربستان تسهیلات.

در عراق, ایران پراکسی مورد آزار و اذیت پایگاه های آمریکا را با موشک و آتش و در نهایت کشتن ایالات متحده پیمانکار در شمال شهر کرکوک. ایالات متحده آمریکا با حملات نظامی در عراق و سوریه که به کشته شدن بیش از ده شبه نظامی عراقی مبارزان پیشرو عصبانی ارتش اعضا تلاش کردند با حمله به سفارت آمریکا در بغداد. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ داده و با آن فوق العاده drone strike [KD2] در بغداد جاده فرودگاه در ژانویه 3 که به کشته شدن سلیمانی به عنوان به خوبی به عنوان ارشد عراقی فرمانده ابو مهدی Muhandis یک عضو از دولت به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران متحد Kataib حزب الله و شبه نظامیان است.

ایران پاسخ داده است که با یک حمله موشکی در ایالات متحده پرسنل در داخل عراق که موفق به کشتن هر سرباز اما باعث آسیب های مغزی به ده ها تن از نیروهای نظامی است. سپس در مارس 12, موشک, کشته شدن دو آمریکایی و یک سرباز انگلیسی در اردوگاه تاجی در شمال بغداد و ایالات متحده آمریکا راه اندازی حملات متعدد بر روی سلاح های ذخیره سازی انبارهای متعلق به Kataib حزب الله در نزدیکی شیعه در شهر مقدس کربلا. ایالات متحده شده است آهسته تر برای پاسخ به و در عین حال دور دیگری از حملات که به زخمی شدن سه نیروی نظامی آمریکا در مارس 14 تا حدی پریشان خود را COVID-19 مبارزه اما همچنین نگران است که یک بحرانزده تهران ممکن است تشدید خشونت برای منحرف کردن اذهان ایرانیان از خود نادرست از این بیماری همه گیر.

در عوض ایالات متحده شده است گام برای محدود کردن تعداد اهداف در سایت های ایرانی. مقامات ایالات متحده اعلام کرد در ماه مارس 19th که آنها را کاهش رد پای خود را در سوریه و عراق, نقاشی این حرکت به عنوان یک نقطه عطف موفق پس از آموزش نیروهای عراقی برای دفاع از مرزهای خود را و برای محافظت از سربازان در برابر coronavirus.

اما آنها در حال از دست دادن زمین استراتژیک در روند. یکی از مکان هایی که آنها در حال خروج از کلید پایه ال Qaim سوریه که به نیروهای ایالات متحده قرار گرفتن در نقطه وسط سوریه و عراق مرز. سال گذشته ارشد تهمت مقامات دولت توصیف نقطه به عنوان مهم برای نگه داشتن زبانه ها در ایران نیروهای داخل سوریه و برای ردیابی غیرقانونی قاچاق موشک و GPS-راهنمایی کیت از ایران, در سراسر عراق, محدود برای ایران پروکسی در سوریه و لبنان و حزب الله در لبنان.

و خشم بر امریکا که به کشته شدن سلیمانی و نیروهای شبه نظامی عراق رهبر al-Muhandis قدرت است که از سوی ایران حمایت سیاستمداران در عراق, ساخت آن را سخت تر برای عراق برای تشکیل یک دولت جدید که مایل به همکاری با واشنگتن مقامات عراقی می گویند صحبت های ناشناس برای توصیف متمرد روند. بدون که تعدیل نیرو در داخل دولت عراق تا کنون تلاش ناموفق توسط پارلمان عراق برای اخراج نیروهای آمریکایی می تواند انتخاب کنید تا بخار.

برخی از نظامی ایالات متحده و مقامات اطلاعاتی ترس آمریکا backpedaling در سوریه و عراق و افغانستان می تواند در تشویق ایران به عمل به شدت در منطقه به منحرف کردن توجه از بحران در صفحه اصلی و سوخت صد ساله فارسی ناسیونالیسم.

در ابتدا گسترش COVID 19 به نظر می رسید مانند آن را ممکن است ارائه یک باز برای تهران و واشنگتن در نهایت به گام به دور از این brinkmanship. آمریکا پیشنهاد ایران کمک از حدود 274 میلیون برگ برنده دولت در کنار مجموعه ای اضطراری بین المللی سلامت انسانی و بودجه. و ایران منتشر شده و نیروی دریایی ایالات متحده جانباز و بیمار سرطانی مایکل سفید از زندان به مراقبت از سوئیس دیپلمات ها در زمینه های بشردوستانه است. به ایران furloughed برخی 85,000 زندانیان سعی کنید به نگه داشتن زندان را از تبدیل شدن به یک انکوباتور از ویروس دیپلمات های ایالات متحده تحت فشار قرار دادند برای انتشار حداقل چهار نفر دیگر آمریکایی ها اعتقاد بر این بود بازداشت[KD3] توسط تهران, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo به خبرنگاران گفت: در 19 مارس ،

اما تهران با رد کمک های پزشکی و نه بیشتر آمریکایی زندانی شده اند آزاد شوند. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای آن دو برابر کردن آن مجازات های اقتصادی کشور و سیما و حتی بیشتر تحریم ها در هفته گذشته که در لیست سیاه شرکت های مختلف به اتهام انجام کسب و کار با پتروشیمی ایران در بخش.

ایالات متحده اصرار داشت از شروع این بیماری همه گیر است که آن تحریم نمی آیتم های مورد نظر ایرانیان نهفته COVID-19 نیاز دارید. آنها اشاره می کنند که ایران را رد کرد و آن کمک پول در دوشنبه Pompeo تصریح کرد: در یک صدای جیر جیر که تحریم های ایالات متحده نیست هدف واردات دارو و تجهیزات پزشکی و یا دیگر کالاهای بشردوستانه و ادعا کرد ایران سلامت شرکت شده اند قادر به واردات تست کیت بدون مانع است.

آنها همچنین اشاره می کنند که واشنگتن راه اندازی بشردوستانه کانال از طریق سوئیس را قادر می سازد که تحویل غیر تحریم منابع مانند مواد غذایی و دارو به این کشور است. نماینده خاص برای ایران برایان قلاب آن گفت: در حال حاضر شده است با موفقیت مورد استفاده قرار گیرد به سرطان و پیوند دارو به بیماران, اما آن را تنها به شرکت های مستقر در سوئیس یک کانال باریک برای این مقدار عظیم از کمک های ایران به احتمال زیاد نیاز دارد.

نتواند که به نقطه ای می گوید: دیپلمات اروپایی. بدون دسترسی بیشتر به بین المللی سیستم بانکی و بازارهای نفت است که نیروی حیاتی اقتصاد ایران قادر به خرید تمام لوازم آن نیاز به آب و همه گیر ،

یک 2019 دیده بان حقوق بشر گزارش داد که تحریم های ایالات متحده بودند مانع توانایی ایران در دریافت دارو و تجهیزات پزشکی قبل از coronavirus زده. و در حالی که وجود دارد هیچ محدودیت در خرید مواد غذایی و پزشکی وجود دارد تحریم ها در برابر ایران حمل و نقل و بیمه در هر حمل از جمله مواد غذایی و دارو می گوید مقام پیشین وزارت خارجه مارک فیتزپاتریک در حال حاضر یک شریک همکار در موسسه بین المللی مطالعات استراتژیک.

و آسیب در حال حاضر انجام می شود به اقتصاد ایران توسط آمریکا تحریم شده است در سمت چپ آن آمادگی برای بحران با توجه به هنری رم در ایران متخصص در گروه اوراسیا با تولید ناخالص داخلی منقبض شده توسط 9.5 درصد تورم نزدیک 40 درصد و صادرات نفت توسط 80 درصد از تحریم ها بازگشت. او می گوید که دستاوردهای کوچک است که در ایران آغاز شده را در سال گذشته با افزایش تجارت غیر تحریم کالاهای با همسایگان در حال حاضر می تواند undone با این بیماری همه گیر.

“زمینه ای ضعف اقتصاد ایران در حال بزرگ شده توسط تحریم ها در محدود کردن توانایی ایران در واردات چیزهایی که به آن نیاز دارد می گوید:” ریچارد برادرزاده مدیر برنامه در مرکز جهانی سیاست انرژی در دانشگاه کلمبیا. “آنها ندارد و زنجیره تامین, بانکداری, اتصالات, لینک های حمل و نقل و حتی ارتباطات از راه دور برای مدیریت بحران است. برخی از این — این — این است که در ایران و سوء مدیریت. اما تحریم ها در حال ساخت این مشکلات بدتر است.”

که اقتصادی مارپیچی در نظر گرفته شده است به ایرانیان بسیار ناراضی و ungovernable که تهران می دهد در ایالات متحده خواسته و curtails آن كه فعالیت در منطقه, ارشد دولت آمریکا مقامات می گویند صحبت کردن به صورت ناشناس به عنوان یک شرط های خود را تجزیه و تحلیل.

اما هنوز کار می کرد که در راه است و به جای آن رانده رژیم گرفتن مردم خود سخت تر و ضربه در آمریکا عذاب. آن را سخت بدانید که با قطعیت گفت که ایرانیان نگه ترین مسئول گرفتاری خود را در یک کشور که در آن به انتقاد از دولت می تواند منجر به زندانی و مرگ است. تظاهرات توده ای نشان می دهد که آنها ناراضی هستند و با دولت خود را, اما نظر خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که قطعا پایین تر است. در ماه ژانویه صدها هزار نفر از ایرانیان سوگواری سلیمانی به قتل در یکی از بزرگترین تظاهرات در این کشور تا کنون دیده ام. نه هر کس احترام سلیمانی که پشتیبانی یک کمپین از گسترش نفوذ ایران با پروکسی جنگ در لبنان و سوریه و یمن اما ترور او توسط هواپیماهای بدون سرنشین اعتصاب ضربه ای بود که به غرور ملی.

در حال حاضر برگ برنده دولت ثابت قدم اصرار بر حفظ تحریم های بوت در تهران در گردن است و بیشتر به سوریه ” دست به دست می گوید: Eric آبجو که در خدمت به عنوان یک افسر اطلاعاتی ارشد در هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و اوباما دولت.

“آنها به وضوح تلاش برای استفاده از COVID 19 به این پیام فرصت و وضع سرزنش در پا از دولت ایران می گوید:” Brewer که در حال حاضر با مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی. که کاملا اشتباه او می گوید. “اما…این ایده که ما می رویم برای متقاعد کردن مردم ایران به افزایش فوق العاده بعید است.

لطفا راهنمایی, آگهی ها و داستان ها از خطوط مقدم به [email protected]

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>