مغلوب ساختن پیشی جستن مهاجرت یخ: که در آن تاثیر می گذارد که آن را نمی کند

برای اولین بار آمد اعلام بزرگ: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از طریق توییتر اعلام کرد که او را به حا

توسط PATRIS-FUN در 3 اردیبهشت 1399

برای اولین بار آمد اعلام بزرگ: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از طریق توییتر اعلام کرد که او را به حالت تعلیق درآورد مهاجرت به ایالات متحده است.

در حال حاضر می آید قابل چاپ خوب است.

به نظر می رسد منظور خواهد یدکی گسترده دسته از ویزای موقت-دارندگان اساس اولیه جزئیات شرح داده شده توسط رئیس جمهور در روز سه شنبه.

در واقع برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان شکایت از آن را در واقع انجام این کار بسیار.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: برای ثبت سفارش یا چهارشنبه یا پنج شنبه است که برای حداقل 60 روز و احتمالا دیگر توقف رسیدگی به پرونده های مهاجرت.

آن را ایجاد اضافی قطعیت برای چند هزار کانادایی در انتظار اقامت دائم در ایالات متحده در سال گذشته, 17,821 کانادایی به دست آورده است که وضعیت بسیاری از آنها در حال حاضر زندگی در ایالات متحده تحت یک غیر-مهاجرت و ویزای کار.

"ما به شما کمک کند قرار داده و بیکار آمریکایی ها برای اولین بار در خط به عنوان شغل امریکا بازگشایی. بنابراین مهم است" مغلوب ساختن پیشی جستن یک کنفرانس خبری گفت شنبه.

"ما اول باید به مراقبت از آمریکا."

ویزای کار: دست نخورده

اما اعلام نمی کند در واقع درخواست برای ویزای کار. تعداد زیادی از کانادایی ها و دیگر خارجی ها زندگی می کنند در ایالات متحده آمریکا به عنوان غیر مهاجران تحت ویزای وابسته به شغل خود را.

کانادایی ساخته شده بیش از یک میلیون سفر به آمریکا در سال 2018 تحت چنین ویزا مربوط به اشتغال خود و یا یکی از اعضای خانواده خود را استخدام. برخی از این ویزا-دارندگان شامل کانادایی مبارزه با این بیماری همه گیر در ایالات متحده بیمارستان.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به شما تصمیم می گیرید پس از 60 روز, آیا به گسترش نظم است.

کانادا وکیل مهاجرت گفت: واقعیت این است که کارگران موقت خارجی در حال حاضر معاف است خبر خوبی برای آنها و برای بسیاری از شرکت های ایالات متحده است که تکیه بر ویزا-برگزاری خارجی.

"بسیاری از مردم خواهد شد رها" گفت: Andrea Vaitzner یک وکیل در نورتون رز فولبرایت در مونترال. "اما در همان زمان من گمان می کنم بسیاری از شما در حال انتظار برای کفش دیگر را رها کنید."

که به دلیل تهمت هشدار پنج شنبه: او حکومت نه از امکان در نهایت گسترش یخ به دسته بندی های اضافی.

او همچنین گفت: جزئیات این نظم اولیه هنوز در حال کار می کرد. "آن را که نوشته در حال حاضر" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در طول کنفرانس خبری.

آیا این دستور در واقع هر چیزی ؟

یکی ایسنا میزبان لعنتی اعلام.

"اگر آن را برای محافظت از شغل های آمریکا در آن شکست خورده است" گفت: Tucker Carlson یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی و مهاجرت شاهین. او را متهم به تهمت همراهان از آبیاری آن را.

"چگونه این اتفاق می افتد دقیقا ؟ ما مطمئن هستیم اما ما برنامه ای برای پیدا کردن."

سفارش خواهد تاخیر پردازش دائم-اقامت برنامه — بیش از یک میلیون نفر از سراسر جهان به دست آورده است که وضعیت مهاجرت در ایالات متحده در سال گذشته است.

ایالات متحده مهاجرت دفاتر در حال حاضر بسته به دلیل همه گیر بالا بردن این سوال که چقدر از تفاوت رئیس جمهور 60 روز مسدود منظور خواهد شد. (U. s. خدمات مهاجرت و شهروندی)

اما روشن نیست چقدر مهاجرت است که در واقع اتفاق می افتد در حال حاضر بالا بردن این سوال که چگونه بسیاری از موارد این جهت را در واقع تحت تاثیر قرار دهد.

ایالات متحده مهاجرت دفاتر در حال حاضر توقیف میان همه گیر. هوایی کانادا در حال حاضر لغو پروازها به آمریکا و غیر ضروری سفر بود به حالت تعلیق در میان کانادا و ایالات متحده آمریکا در مرز.

آنچه روشن است این است که اعلام شد و بلافاصله محوری به ریاست جمهوری سیاست است.

ریاست جمهوری, سیاست

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شروع به پمپ کردن متون به هواداران در مورد حرکت می کند.

یکی مهاجرت کارشناس گفت: این عمل بیشتر در مورد سیاست از سیاست.

"این یک حرکت بدون عظیم عملی مفاهیم" گفت: جاستین قیافه استاد دانشگاه جورج میسون در ویرجینیا.

"بیش از هر چیز آن را تلاشی برای منحرف کردن اذهان از دولت بی کفایت پاسخ به جهانی همه گیر."

دولت مواجه شده است و قابل انتقاد برای دست زدن به آن از شیوع بیماری در آمریکا است که به کشته شدن بیش از 44,000 آمریکایی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگاه به انطباق خود coronavirus پیام به تناسب ملی آمریکا برای اولین بار موضوع او را به مبارزه در.

در روزهای اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن منجمد بودجه برای یک نهاد جهانی سازمان بهداشت جهانی و متهم آن را پوشش چینی نادرست از COVID-19 شیوع. او لعنتی دموکراتیک رقیب جو بایدن به عنوان بیش از حد چین پسند. در حال حاضر او را محدود مهاجرت به عنوان بخشی از پاسخ همه گیر.

یک تصویر از یک پیام متنی ارسال به حامیان با مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی. (تهمت کمپین)

در ضمن افرادی که به طور معمول زندگی می کنند زندگی خود را در هر دو طرف از کانادا-مرز ایالات متحده در حال حاضر احساس منحصر به فرد اضطراب.

مارس Umbenhower برای یک, نمی دانم وقتی که او را ببینید نامزدش دوباره.

در کینگزویل, Ont., و میشیگان-خانه دوست پسر, دوست, در حال برنامه ریزی برای ازدواج و نمی دانم چه مدت محدودیت های مسافرتی را حفظ خواهد کرد آنها را از هم جدا.

"همه شما می توانید انجام دهید این است که امیدوارم و دعا می کنم در این نقطه است. چرا که همه شما می توانید انجام دهید," او در مصاحبه ای گفت:.

"ما در وقفه کامل."

او با این نسخهها کار در یک فروشگاه سخت افزار در انتاریو; دوست پسر او استیون Husak با این نسخهها کار در بخش مالی در نزدیکی دیترویت.

او برنامه ریزی برای مهاجرت به کانادا با او می شود.

"شما بحث در مورد تاریخ عروسی خود را و آماده به شاید باید فرزندان با هم," Husak گفت. "و شما باید آن را در خود نگه دارد بدون یک جدول زمانی."

او امیدوار است که قبل از اینکه طولانی, COVID-19 آزمون ممکن است به آسانی در دسترس و با توجه به مردم در تلاش برای عبور از مرز.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب