مغلوب ساختن پیشی جستن را ضربت می رود: نظر سنجی برای افزایش مخالفت به عنوان رای دهندگان ترش در ایالات متحده رئیس جمهور همه گیر پاسخ

نشانه هایی وجود دارد سیاسی گزاف گویی رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را دریافت کرده و در انتخابات پیش از آن در coronavirus بحران حداقل در حال حاضر کاهش یافته.

نظرسنجی انتخابات در ایالت های مهم را به او نشان انتهایی جو بایدن فرض دموکرات نامزد ریاست جمهوری در انتخابات ماه نوامبر و گالوپ نظرسنجی شرکت ثبت بزرگترین کاهش محبوبیت پس از مصرف ،

مغلوب ساختن پیشی جستن لذت می برد مختصری افزایش در افکار عمومی در اواخر ماه مارس گرفتن برخی از بهترین مراکز رای دهی شماره از اوایل سال 2017 به طور متوسط 46 درصد تصویب و 50 درصد مخالفت در رای گیری سایت megyn kelly, که آهنگ یک تعداد نظر سنجی.

که رای گیری پاپ fizzled این ماه حذف به 43 درصد و 52 درصد بود.

رای گیری خبرخوان RealClearPolitics.com نشان می دهد که فاصله بین مغلوب ساختن پیشی جستن موافقت و مخالفت در ماه آوریل در چندین نظر سنجی این آهنگ با گسترش محدوده بین دو و 11 درصد است.

“شما هرگز به آن اشاره’

در روزهای اخیر برخی از نظرسنجی ها همچنین نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از سنکرون با احساسات عمومی وقتی که می آید به بازگشایی اقتصاد است. چندین نظرسنجی نشان می دهد اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها به نفع یک رویکرد آهسته اما مغلوب ساختن پیشی جستن شده است صوتی در مورد خود را برای حمایت از معترضان در چندین ایالت خواستار پایان دادن به COVID-19 خاموش شدن ناگهانی.

این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن متنبه خبرنگاران برای دادن به او اعتبار او می گوید: او سزاوار برای مقابله با این بیماری همه گیر.

در حالی که شمار تلفات ناشی از این ویروس به پیشی گرفتن از 50 ، 000 در ایالات متحده پیش بینی تجدید نظر شده است به طور قابل توجهی رو به پایین در روزهای اخیر.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین ابراز دلخوری در عدم پوشش رسانه ای در مورد چگونه به آمریکا پس از یک وحشت بیش از پنکه در حال حاضر چنین مازاد هواکش است که آن را می توانید شروع به صادرات برخی از.

“شما هرگز به آن اشاره کرد. شما هرگز به آن اشاره” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه.

“وجود دارد هیچ داستان [درباره] چه کار بزرگی انجام داده ایم با هواکش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در آوریل 16, که در طی آن او berated رسانه ها به اندازه کافی برای پوشش خود coronavirus موفقیت داستان. (لی میلیس/فردا نیوز)

مخالفت رتبه های بالاتر

هر اشاره ای به ریاست جمهوری رای گیری شایستگی یک نکته مهم: اجماع قاطع در میان ناظران سیاسی آمریکا است که در سال 2020 انتخابات خواهد بود با نزدیک شدن سخت مبارزه امر به عنوان مدرن ریاست جمهوری ایالات متحده مسابقات معمولا.

به عبارت دیگر آن را به یک بازی اینچ است.

در مقایسه با بسیاری از سیاستمداران مغلوب ساختن پیشی جستن را تصویب اعداد شده اند ظاهرا در بتن — آنها تکان دادن یک زن و شوهر از نقاط یکی از راه های یک زن و شوهر از نقاط دیگر در راه است.

اما مغلوب ساختن پیشی جستن را نزدیک به دستیابی به یک تمایز که بازداشته او از آغاز ریاست جمهوری خود: برای یک لحظه کوتاه در ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن تقریبا تا به حال تصویب سطح بالاتر از خود مخالفت رتبه بندی که اتفاق افتاده است پس اولین کار در شروع سال 2017.

وب سایت املاک روشن در سیاست نشان میدهد که چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن به طور خلاصه به حال اکثریت آمریکایی حمایت خود از دست زدن به این بیماری همه گیر. (Real Clear Politics)

اما در حال حاضر او را به حال چه رای گیری معتادان مراجعه کنید به عنوان زیر آب.

RealClearPolitics.com می یابد خود را در مخالفت امتیاز است که به طور متوسط پنج درصد بالاتر از خود را تایید امتیاز; megyn kelly قرار می دهد شکاف در نه درصد است.

فرمانداران مراتب بهتر

آن را به دنبال ندارد بهتر است در این انتخابات پای صندوق های رای.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتهایی خود را به طور کلی از انتخابات رقیب بایدن در 29 از 30 سر-به-سر رای گیری ترکیب هیرو یک تاخیر که داشت حتی در کوتاه خود محبوبیت سنبله در ماه مارس است.

علاوه بر این او همچنین گرفتن کاهش علائم خود را برای دست زدن به بحران: هر دو رای گیری aggregators در حال حاضر نشان می دهد بیشتر disapprovals از مصوبات.

تعدادی از سیاستمداران دیگر در خارج و داخل آمریکا بدست بزرگتر سیاسی آسانسور از جمله دولت دموکراتیک فرمانداران مغلوب ساختن پیشی جستن در نبرد بوده ،

مغلوب ساختن پیشی جستن را تایید شماره افتاده اند و راهپیمایی خود را از اوج به جایی که آنها در ماه فوریه است که هنوز هم بهتر از پاییز گذشته. (Real Clear Politics)

کسانی که دولت اعداد مهم ترین است.

چرا که برنده رای مردمی را ندارد شما رئیس جمهور. فقط درخواست هیلاری کلینتون. چه تصمیم می گیرد انتخابات متحده مانند میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا است.

بیشتر وجود دارد خبر بد اینجا برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

  • نظر سنجی در فلوریدا در هفته گذشته نشان می دهد او سه یا چهار نقطه در پشت بایدن.
  • شماره خود را در حال بدتر در میشیگان. یک تعداد انگشت شماری از نظرسنجی ها در هفته گذشته نشان می دهد او را عقب مانده بایدن توسط بین شش و نه امتیاز.
  • در پنسیلوانیا بررسی های متعدد نشان می دهد او پشت بین پنج و هشت امتیاز. یکی نشان می دهد او با بایدن.
  • ویسکانسین است که کمی بهتر برای مغلوب ساختن پیشی جستن. اما او هنوز هم عقب مانده در تعدادی از نظرسنجی.
  • آن شده است یک هفته پس از آخرین نظرسنجی از آریزونا اما تهمت پایین بود به میزان نه درصد در برخی از نظرسنجی ها در دولت جمهوری خواهان تقریبا همیشه ادامه می دهند.

سالمندان نفع تدریجی بازگشایی

در میشیگان که در آن تظاهر کنندگان معترض به لیبریا گرچن Whitmer را مستند سفارشات در میان کسانی که تشویق مغلوب ساختن پیشی جستن یک نظرسنجی به سفارش برای فاکس نیوز در هفته گذشته نشان داد فرماندار در مورد 15 امتیاز محبوب تر از مغلوب ساختن پیشی جستن.

همین نظرسنجی نشان داد بایدن هشت امتیاز جلوتر از رئیس جمهور.

یکی دیگر از مهم روند برای مغلوب ساختن پیشی جستن است نمره خود را در میان رای دهندگان مسن تر. شهروندان ارشد هستند ضروری محکم جمهوری خواه حوزه.

اکثریت زیادی از آمریکایی ها مخالف بازگشایی اقتصاد در حال حاضر اکثریت مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت بحران است. در اینجا یک زن اينجا آوندها نشانه ای برای وسیله نقلیه خود را در طول یک تظاهرات روز شنبه در واشنگتن ، (کوین لمرقو/فردا نیوز)

که روباه نظرسنجی از میشیگان نیز نشان داد بایدن پیشرو مغلوب ساختن پیشی جستن با 18 امتیاز در میان خود توصیف متولدین. و به نظر می رسد میشیگان سالمندان نیست به عنوان آماده برای بازگشایی اقتصاد به عنوان معترضان تهمت و تشویق.

تنها یک چهارم از خود توصیف متولدین در میشیگان نظرسنجی گفت: آنها ترجیح سریعتر بازگشایی.

پر سر و صدا اقلیت ملاقات اکثریت خاموش

تنها 12 درصد از آمریکایی ها فکر می کنم زمان مستند محدودیت های بیش از حد, بر اساس یک نظرسنجی جدید برای اسوشیتد پرس.

اما حدود 80 درصد از آمریکایی ها می خواهند به نگه داشتن همه گیر محدودیت در محل گفت: این نظرسنجی که توسط پشتیبانی چندگانه مشابه نظرسنجی است.

که پس از روز گسترده پوشش خبری تظاهرات بود. یکی از این صحنه باز شدن در پنسیلوانیا این هفته که در آن مردم honked ماشین شاخ در یک تجمع در خارج از دولت و قوه مقننه.

هزاران نفر از مردم نا امید شده توسط مداوم COVID-19 مستند اعتراض در Harrisburg, Pa. در روز سه شنبه. 2:02

حتی اگر یک روباه نظرسنجی از پنسیلوانیا دریافتند اکثر ساکنان مورد علاقه رفتن آهسته رویکرد به بازگشایی اقتصاد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیام منحرف چندین بار. رسمی خود را با دستورالعمل در واقع تماس به صورت آهسته چند مرحله بازگشایی اقتصاد بر اساس یک سری از معیارهای.

اما پس از آن در هفته گذشته وی با بیان حمایت از تظاهرات در برابر مستندات در دموکراتیک کنترل نوسان متحده به tweeting “آزاد میشیگان!” و “آزاد مینه سوتا!”

در حال حاضر او را به عقب رفته به یک محتاط پیام.

این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن سوال منطق گرجستان جمهوریخواه فرماندار بلافاصله پس از باز کردن ورزشگاه سالنهای ماساژ, تا تو, مغازه ها و سالن های زیبایی.

“من مخالفم به شدت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت و اشاره کرد که این ایده را نقض فدرال توصیه.

“من فکر می کنم چشمه های معدنی و سالن های زیبایی و تو سرو و آرایشگاه … فقط بیش از حد به زودی. من فکر می کنم آن را بیش از حد به زودی.”

تعدادی از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان می گویند این محدودیت باید برای شل کردن با این استدلال که آنها جریمه کردن کسب و کارهای کوچک و صدمه زدن به اقتصاد در مناطق روستایی که در آن وجود دارد چند مورد.

“آنها با استفاده از قانون اساسی ما مانند کاغذ توالت در یک بحران گفت:” در پنسیلوانیا رالی برگزاری یک پرچم و یک دفترچه حاوی قانون اساسی است.

“ما در حال زندگی با علم و اطلاعات و نه قانون اساسی ما است. که اشتباه است. ما امن نیست اگر ما آزاد نیست.”

معترضان را دریافت برخی از امتیازات این هفته: در میشیگان Whitmer extended stay-at-home سفارشات به مارس 15 اما همچنین اجازه برخی از کسب و کار و فعالیت را از سر گرفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>