مغلوب ساختن پیشی جستن برادر به دنبال توقف رئیس جمهور و خواهرزاده بگو همه کتاب

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و درخواست یک شهر نیویورک قاضی برای جلوگیری از رئیس جمهو

توسط PATRIS-FUN در 4 تیر 1399

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و درخواست یک شهر نیویورک قاضی برای جلوگیری از رئیس جمهور زاده از انتشار بگو همه کتاب است که انتظار می رود منتشر شد در اواخر این ماه.

در دادگاه مقالات رابرت مغلوب ساختن پیشی جستن وکلا استدلال می کنند که مریم تهمت و دیگران تا به حال امضا یک توافق حل و فصل در اواخر 1990s که شامل یک بند محرمانه به صراحت گفت که آنها نمی خواهد "انتشار هر حساب در مورد دادخواهی و یا رابطه خود" مگر اینکه همه آنها موافقت کرد.

توافق حل و فصل مربوط به اراده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پدر, New York توسعه دهنده املاک و مستغلات فرد مغلوب ساختن پیشی جستن.

"محرمانه شد در ماهیت موافقتنامه حل و فصل" دادگاه مقاله می گویند.

رابرت تهمت استدلال می کند انتشار این کتاب ممنوع است حل و فصل توافق رسیده در سال 2001 و او هرگز راضی به آن منتشر شده است.

شرح کتاب با عنوان "بیش از حد و هرگز به اندازه کافی: چگونه خانواده من ایجاد جهان خطرناک ترین مرد" — در آمازون می گوید این توصیف "یک کابوس از صدمات مخرب روابط و غم انگیز ترکیبی از غفلت و سوء استفاده است."

"او توضیح می دهد که چگونه رویدادهای خاص و به طور کلی خانواده الگوهای ایجاد آسیب دیده که در حال حاضر اشغال دفتر بیضی از جمله عجیب و غریب و مضر رابطه بین فرد مغلوب ساختن پیشی جستن و دو قدیمی ترین فرزندان فرد جونیور و دونالد" آنلاین شرح می گوید.

این حرکت به دنبال یک دستور برای جلوگیری از مریم تهمت و کتاب را انتشارات Simon & Schuster از آن آزاد است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده هیلل ایتالیا در نیویورک کمک به این گزارش.

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب