مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر از اروپا به شدت درد برای شرکت های هواپیمایی

Pساکن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم روز شنبه به اعمال 30 روز بان کی مون در اغلب کشورهای اروپایی از ورود به ایالات متحده است آخرین شکست خیره کننده برای یک صنعت هواپیمایی است که در وضعیتی وخیم از یک قطره در رزرو و افزایش افرادی که لغو رزرو برای ترس از ابتلا به کوروناویروس.

این ممنوعیت برای شروع در نیمه شب جمعه نمی شود به آمریکایی ها در تلاش برای بازگشت صفحه اصلی — هر چند آنها خواهد بود موضوع را به “پیشرفته” غربالگری سلامت — و یا به شهروندان بریتانیا است. اما مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت است که مطمئن شوید که به شدت تشدید اختلال روبرو جهانی شرکت های هواپیمایی و مسافران در برخی از ترین به شدت سفر مسیرهای.

اختلال در مسافرت هوایی نیز برخی به موج دار شدن از طریق اقتصاد باعث آسیب گسترده به هتل ها و شرکت های اجاره خودرو, موزه ها و رستوران ها.

در آدرس خود را از دفتر بیضی تهمت گفت: آمریکا محدودیت در افرادی که از چین و کشورهای دیگر با اوایل شیوع COVID-19 تا به حال برگزار کردن تعداد موارد در ایالات متحده در مقایسه با اروپا است. او مقصر اتحادیه اروپا برای عدم بلافاصله توقف سفر از چین “و دیگر نقاط داغ” که او گفت: تا به حال منجر به خوشه از شیوع بیماری در ایالات متحده در حال “کشت مسافران از اروپا است.”

“پس از مشاوره با ما در دولت, بهداشت حرفه ای,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “من تصمیم به گرفتن چندین قوی اما اقدامات لازم برای حفاظت از سلامت و رفاه همه آمریکایی ها. برای نگه داشتن موارد جدید از ورود ما به سواحل ما خواهد بود تعلیق تمام سفر از اروپا به ایالات متحده برای 30 روز آینده.”

میهن مقامات امنیتی بعد از آن روشن است که این محدودیت را اعمال می شود تنها به بسیاری از اتباع خارجی که در 26 کشور منطقه شنگن اروپا در 14 روز قبل از ورود برنامه ریزی شده در ایالات متحده است. کشورهای شنگن که آیا محدود کردن سفر در میان هر یک از دیگر شامل آلمان و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا.

این ممنوعیت نمی شود به قانونی اقامت دائم ایالات متحده و یا به بستگان از شهروندان ایالات متحده. این دسته از افراد خواهد بود دقیق و رسمی اعلام, مقامات گفت.

شرکت های هواپیمایی شده است کاهش پرواز خود را برنامه به خصوص در مسیرهای بین المللی برای مقابله با کاهش شدید تقاضای سفر در میان ترس مشتریان. کسب و کار سفر کند به عنوان شرکت های اعمال محدودیت بر سفر کارکنان و عمده همایش لغو شد.

صنعت تجارت گروه هشدار داد که شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان از دست بدهد تا به $113 میلیارد دلار درآمد حاصل از ویروس چندین بار آسیب ناشی از حملات تروریستی سال 2001 در ایالات متحده از اواسط ماه فوریه سهام خطوط هوایی آمریکا کاهش یافته است تقریبا نیمی United Airlines توسط بیش از یک سوم و Delta Air Lines بیش از یک چهارم.

آن را فقط در خطوط هوایی ایالات متحده احساس درد. آلمان لوفت هانزا قصد دارد برای کاهش تا نصف آن پرواز به دلیل یک “drastic” رها در رزرو. در آسیا و محدودیت های مسافرتی در حال در نظر گرفتن تلفات در این منطقه را به شرکت های هواپیمایی. Cathay Pacific Airways شنبه هشدار داد که آن را یک “از دست دادن قابل توجهی” در نیمه اول این سال است. دلار هنگ کنگ-بر اساس شرکت هواپیمایی لغو 90 درصد از ظرفیت پرواز به سرزمین اصلی در شروع ماه فوریه پس از پکن گفت: برای جلوگیری از سفر به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از شیوع محور در شهر ووهان.

با مسافرت هوایی و هواپیمایی درآمد سقوط هواپیمایی در حال از دست دادن اشتها خود را برای هواپیماهای جدید. در چهارشنبه بوئینگ سهام کاهش 18% — بزرگترین آن یک روز در صد افت از سال 1974 و یاد هواپیما تولید کننده اعلام کرد استخدام یخ.

وجود حدود 400 روزانه پروازها از اروپا به ایالات متحده آمریکا با توجه به FlightAware, یک پرواز-سرویس ردیابی. در مورد 72.4 میلیون مسافر پرواز از آمریکا به اروپا در سال منتهی به ماه ژوئن گذشته آن را محبوب ترین مقصد بین المللی و با توجه به حمل و نقل بخش آمار و ارقام. حدود یک سوم از کسانی که مسافران پرواز در خطوط هوایی ایالات متحده بقیه خارجی حامل. تهمت نمی ذکر است محدودیت های آمریکایی سفر به اروپا است.

مغلوب ساختن پیشی جستن وزیر امنیت داخلی اذعان کرد که این ممنوعیت را بیشتر upend صنعت هواپیمایی.

“در حالی که این محدودیت های مسافرتی خواهد بود مخل به برخی از مسافران این اقدام قاطع مورد نیاز است برای محافظت از مردم آمریکا بیشتر از قرار گرفتن در معرض بالقوه مرگبار coronavirus” DHS وزیر چاد گرگ گفت: در بیانیه صادر شده در مدت کوتاهی پس از رئيس جمهور را به آدرس.

گرگ گفت: او صادر خواهد شد جزئیات بیشتر در مورد فوق العاده غربالگری برای آمریکایی ها که به اروپا است. آنها خواهد شد از طریق روت را انتخاب کنید و فرودگاه اما او آنها را به نام.

نیکلاس Calio رئيس جمهور از شرکت های هواپیمایی برای امریکا یک گروه تجارت برای بسیاری از بزرگ ایالات متحده حمل و گفت: “بان کی مون خواهد رسید متحده هواپیمایی کارکنان خود مسافران و حمل و نقل عمومی بسیار سخت است. با این حال ما احترام نیاز به این اقدام بی سابقه.”

خطوط هوایی آمریکا است “در تماس با دولت فدرال به درک و مطابق با این بخشنامه گفت:” شرکت هواپیمایی سخنگوی شانون Gilson. “بهداشت و ایمنی مشتریان و اعضای تیم باقی مانده بالاترین اولویت ما است.”

آمریکا در عمل تا 15 پرواز در روز به پنج کشور خواهد شد که تحت تاثیر این ممنوعیت از جمله فرانسه و آلمان است.

ویژه داستان
که تخمین زده می شود COVID-19 مرگ و میر در 3.4%. نیست که کل داستان
اینجا چرا تعداد واقعی ممکن است بسیار پایین تر است.

هنری Harteveldt سفر و صنعت تحلیلگر در سان فرانسیسکو گفت: این ممنوعیت را فشار شرکت های هواپیمایی از جمله آمریکایی دلتا و ایران به کاهش پروازهای بین ایالات متحده و اروپا خواهد شد و بازیگران سایه طولانی بیش از اوج تابستان فصل مسافرت.

“این است که به علت بسیاری از مردم در هر دو طرف اقیانوس اطلس به تجدید جایی که آنها در حال رفتن به صرف تعطیلات تابستانی خود را,” او گفت:. “اوقات فراغت مسافران خواهد ماند نزدیک به خانه” در حالی که مردم در کسب و کار سفر خواهد بود, پایه, توسط, شرکت, محدودیت, او گفت:.

در ماه ژانویه ایالات متحده صادر مشابه منع مردم از آمدن به کشور از چین است. این سیاست بعدها توسعه یافته به افرادی که تا به حال شده است در ایران.

سازمان بهداشت جهانی دارای برچسب COVID-19 یک بیماری همه گیر با استناد به آن هشدار دهنده گسترش و شدت.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>