مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه خواهد بود خطرناک انتقال قدرت از کنگره به رئیس جمهور

سوال اصلی ساخته شده است در به هر شکلی از دولت است که چگونه برای کنترل دولت خود را پس از ما به آن قدرت بیش از زندگی ما است. رومیان خلاصه آن را با یک سؤال ساده Quis custodiet ایپسوس custodes—که گارد نگهبان? و ایالات متحده آمریکا قانون اساسی است والا ترین پاسخ به این سوال در عین حال ابداع است. بنیانگذاران کشور ما درک مشکل عمیق و شخصا آنها فقط مبارزه در یک جنگ خونین علیه یک بی توجه و سوء استفاده دولت آمریکا از یک غیر قابل توصیف پادشاه و این است که چرا آنها ما را از روند ساخت و قوانین حاکم خیلی پیچیده است. جیمز مدیسون خلاصه آن را به زیبایی در Federalist 51:

“اگر مردان بودند فرشتگان هیچ دولت خواهد بود لازم است. اگر فرشتگان بودند به حکومت مردان نه خارجی و نه داخلی کنترل دولت خواهد بود لازم است. در فریم یک دولتی است که به اداره شده توسط مردان, بیش از مردان بزرگ مشکل نهفته است در این: شما باید اول فعال کردن دولت به کنترل اداره می شود; و در مکان بعدی ملزم را خود کنترل کنید. وابستگی به مردم است و بدون شک اصلی کنترل بر دولت; اما تجربه آموخته است انسان ضرورت کمکی احتیاطی.”

آخرین جمله مهم است; اگر چه قانون اساسی جلیقه نهایی قدرت در مردم از طریق انتخابات به طور منظم—در تدوین کنندگان متوجه وجود دارد نیز باید “کمکی احتیاطی” مانند جدایی از قدرت فدرالیسم مختلف کنترل و توازن و در نهایت استیضاح. این گارد ریل در کشور ما چارچوب را درک کرده اند برای محافظت از ما (مردم) از دولت که به ما داده اند از جمله قدرت عالی.

زمانی که من به سخنرانی در قانون اساسی در مین من همیشه همراه من دستی Vegematic (به یاد داشته باشید کسانی که?), و نگه دارید تا یک خیار نمایندگی متمرکز قدرت (“فکر می کنم از این خیار به عنوان پادشاه جورج” من قرار داده و سپس آن را در دستگاه اهرم را فشار دهید و بیرون آمده از یک دوجین یا بیشتر خیار نوار. این است که قدرت تقسیم و پراکنده—به کنگره (دو خانه) رئیس جمهور ایالات متحده دادگاه و البته مردم. آن را قطعا نمی قشنگ یا کارآمد اما این نقطه تمام. دیکتاتورها در حال کارآمد دموکراسی کثیف است.

که ما به ارمغان می آورد به استیضاح دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. سوء استفاده از قدرت متهم در اول مقاله گذشت خانه جدی است, به خصوص پس از انجام شارژ مستقیم می رود در یکپارچگی ما انتخابات است. این است که چرا این استدلال از رئیس جمهور مدافعان که کل این موضوع را باید از چپ به رای دهندگان در ماه نوامبر با شکست مواجه—چرا که اگر تداخل با انتخابات خود بود (و تا آنجا که ما می دانیم هنوز هم است) رئیس جمهور هدف و سپس به طور بالقوه در معرض خطر انتخابات است قابل بررسی. به خصوص زمانی که رئیس جمهور به این روز بیان کرده است هیچ درک درستی از چگونه اشتباه آن را امتحان کنید به نقشه کشیدن یک کشور دیگر را اعلام کرد که آن را مخالفت با تحقیق بر روی یکی از رقبای اصلی خود را در ازای آزادی Congressionally-اختصاص بودجه به یک متحد دفع تجاوز مسلحانه از روسیه است. (به نظر می رسد که فقط اعلام نشده بررسی شد و چه رئیس جمهور و وکیل رودی جولیانی شد).

اما به اعتقاد من مقاله دوم از استیضاح است و حتی جدی تر به دلیل عمیق آسیب رئيس جمهور در مجموع stonewalling از روند کند به سیستم کنترل و توازن نهفته است که در قلب قانون اساسی است. چه رئیس جمهور این است که این ادعا بسیار ساده است—او دوست ندارد روند استیضاح بنابراین او دستور داد که کل دولت فدرال به همکاری در جمع آوری اطلاعات در مورد اینکه آیا اتهامات علیه او درست است. بدون شاهد و بدون اسناد و هیچ چیز و در حال حاضر 51 سناتور تصمیم گرفته اند که رویکرد خود را موفق خواهد شد. خیلی واضح است که اگر این اجازه را به ایستادگی—با رد ماده دوم—وجود دارد هیچ چیز از استیضاح بند و بیشتر قدرت به طور کلی از کنگره به سوال اقدامات اجرایی هستند به خطر بیافتد.

فکر می کنم در مورد آن برای یک دقیقه; آیا شما تا کنون شنیده ام از یک فرایند در هر نقطه که در آن ادعا شده از ستمکاران قدرت را به تصمیم می گیرید چه اگر هر گونه شواهد می توان در محاکمه خود? اگر این مورد در سیستم قضایی ما وجود دارد نمی شود بسیاری از مردم در زندان و قضات داوران و پلیس نمی خواهد که بسیار به انجام. شاهدان عینی به قتل است ؟ Nah, من فکر نمی کنم من به شما اجازه آنها را به نظر می رسد.

اما حتی عمیق تر مسئله این است که این آخرین و بزرگترین انتقال قدرت از کنگره به رئیس جمهور در تاریخ آمریکا است. کنگره شده است ارتکاب حرکت آهسته خودکشی برای حدود 50 سال در جنگ قدرت, سیاست های تجاری و حتی قدرت کیف پول (به یاد داشته باشید Congressionally-اختصاص نظامی ساخت و ساز پول بودن دوباره روت به صندوق دیوار؟), و در حال حاضر توانایی به طور موثر به سوال (و در نتیجه کنترل) اقدامات رئیس جمهور همه رفته اند و یا به شدت به خطر بیافتد.

ویژه داستان
در داخل شرکت مشغول کار بر روی یک واکسن Coronavirus
محققان بالقوه میانبر است که می تواند کوتاه شدن زمان آن طول می کشد برای توسعه واکسن

بیست و پنج سال پیش ما فکر دموکراسی بود در ماه مارس در سراسر جهان, اما به تازگی مارس است به سمت استبداد اگر نه آشکار دیکتاتوری: ترکیه و مصر و چین و روسیه و حتی شکننده دموکراسی های اروپای شرقی ، و اجازه می دهد یک رئیس جمهور—هر رئیس جمهور (برای ما ایجاد توانا و با سابقه در اینجا)—به نادیده گرفتن احضاریه بلوک شاهد ترشح اسناد آشکارا ارعاب کسانی که روح شجاع که به جلو آمده و در پایان روز می گویند “من این حق را به انجام هر کاری من می خواهم به عنوان رئیس جمهور” است که در حداقل سازگار با سیستم مبتکرانه از تدوین کنندگان ابداع.

یک آخر نقل قول از Lord Acton, یک مورخ و مانند مدیسون دانشجویی انسان طبیعت “همه فساد قدرت و فساد قدرت مطلق مطلقا.” ما ایستاده در آستانه سدوف زمانی جهت یادگیری که افتضاح حقیقت; من عمیقا امیدواریم که ما می تواند جلوگیری از ضرورت انجام این کار است.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر