مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار حمله داعش به وفادار بمانند: “اگر آنها نمی, آغوش, آنها در حال رفتن به از دست دادن’

رئیس جمهور تهمت است “آن را دوست دارم یا ترک آن را” ذهنیت برای حزب جمهوری خواه.

در مصاحبه با سیاسی منتشر شده جمعه تهمت نشان داد “نادر پذیرش از نگرانی را برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری این سقوط و حفظ جمهوریخواه اکثریت سنا. و کلید کاهش است که نگرانی او گفته بود به نگه داشتن هر سناتور جمهوری خواه در خط صدور یک هشدار شدید برای هر کسی که جرات شکستن صفوف.

“اگر آنها نمی, در آغوش, آنها در حال رفتن به از دست دادن چون شما می دانید من بسیار سخت پایه. من قوی ترین پایگاه مردم تا کنون دیده اند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت سیاسی. مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران از جمله پسر خود را در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر هستند ظاهرا اجرای این اتمام حجت. اهداف بالقوه از این تهدید می تواند شامل بهداشت ، سوزان کالینز (R-مین) که گفت که او تصمیم گرفته نشده که آیا برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2020 و میشیگان ایران کاندیدای سنا جان جیمز که به گفته رای دهندگان او مخالف با مغلوب ساختن پیشی جستن در “مقدار زیادی و مقدار زیادی از مسائل.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی ملاقات با رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-Ky.) به بحث در سنای آمریکا انتخاب مجدد استراتژی و به نظر می رسد می خواهید به استفاده از محبوبیت خود برای تشویق حزب وفاداری در همه آنها. برای مثال زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن تحویل داده شد یک سند در طول مصاحبه مقايسه خود و سنا نامزدهای اولیه, نتایج او به طور خاص اشاره کرد خود را 98 درصد رای در کارولینای شمالی. سناتور. تهم Tillis (R-N. C.) که در نظر گرفته شده است در خطر از دست دادن این سقوط رو 78 درصد از ابتدایی خود را رای. او سپس به ذکر برخی از اوباما که شکست در رتبه با او در سال 2018 و به پایان رسید تا بودن رأی داده اند: آریزونا جف پوسته پوسته شدن و نوادا دین هلر به نام چند.

جزئیات بیشتر از جمله آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند که او را “بزرگترین خطر” در سال 2020 در سیاسی. کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>