تهمت می خواهد مدارس بازگشایی شد. او نادر پشتیبانی از ویروس کارشناسان

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای بازگشایی مدارس است برنده نادر واجد شرایط حمایت از یک گروه که شامل برخی

توسط PATRIS-FUN در 19 تیر 1399

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای بازگشایی مدارس است برنده نادر واجد شرایط حمایت از یک گروه که شامل برخی از رئیس جمهور ایالات متحده را با شدیدترین منتقدان: ویروس کارشناسان.

اپیدیولوژی که castigated رئیس جمهور همه گیر دست زدن با او موافق است که دانش آموزان باید در کلاس های درس این سقوط.

چندین مصاحبه توسط CBC News گفت: شواهد و سوغات امن بازگشت به مدرسه هر چند آنها اضافه شده و هشدارهای در مورد چگونه به آن را انجام دهد و در مورد نیاز به طرح آن دقت کنید.

آنها ارائه شده است که مشاوره با تاکید بر این که رئیس جمهور در غیر این صورت دارای اعتبار کمی که صحبت کردن در مورد COVID-19 که او بارها و بارها عنوان شده نادرست ادعا می کند در مورد ترویج و اثبات نشده برای درمان.

بر این آنها می گویند او یک نقطه.

بحث این است که به طور فزاینده ای فوری ارتباط به پدر و مادر در سراسر این قاره به عنوان سیاست گذاران در ایالات متحده و کانادا استانهای وزن روش های مختلف برای بازگشایی کلاس های درس در چند هفته.

"من بسیار بسیار بسیار بسیار بسیار غیر حرفه ای-مغلوب ساختن پیشی جستن. اما این یک موضوع است — آن را نباید سیاسی چیزی. باید آن را بر اساس علم گفت:" دکتر مایکل سیلورمن ارشد از بیماری های عفونی در علوم سلامت در مرکز لندن, Ont.

"و علم می گوید بچه ها باید رفتن به مدرسه گفت:" سیلورمن که تکمیل یک مقاله در مورد این موضوع در حال حاضر تحت بررسی دقیق.

"وجود دارد یک اجماع در میان اکثریت قریب به اتفاق ما [در این زمینه] که مدارس نیاز به باز کردن. و آنها نیاز به باز کردن زود است."

پیام مشابه بود از دو نفر دیگر از اپيدميولوژيستها در مصاحبه با سی بی سی نیوز و همچنین American Academy of Pediatrics.

"در کل من هنوز هم نمی خواهد گوش دادن به رئیس جمهور در داشتن هر چیزی برای انجام با کروناویروس," دکتر گفت: Amesh Adalja یک بیماری عفونی پزشک در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی در بالتیمور.

"این فقط اتفاق می افتد به یک تصادف است که او ممکن است چیزی گفت که حمایت داده های اپیدمیولوژیک در این مورد است."

Ashleigh Tuite متخصص اپیدمیولوژی در Dalla لانا دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه تورنتو هشدار داد که مناطق با جدی شیوع بیماری باید به تاخیر بازگشت اما او گفت: "مدارس باید بازگشایی در پاییز. من فکر می کنم آن را یک اولویت است."

مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات پیام

حتی به عنوان مورد در مجموع افزایش می یابد در سراسر جنوب آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مشتاق به مبارزه برای ماه نوامبر در انتخابات بر اساس این ایده که زندگی به حالت عادی بازگشت.

او قرار است مدارس در مرکز است که روایت این هفته او در توییتی بارها و بارها برگزار شد و های مختلف برنامه های کاخ سفید در مورد بازگشایی.

"مادرم آن را می خواهم. از پدران آن را می خواهم. بچه ها آن را می خواهم. از آن زمان به آن را انجام دهد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید رویداد در موضوع.

"ما بسیار رفتن به تحت فشار قرار دادن فرمانداران — و هر کس دیگری — برای باز کردن مدارس است."

در یک صدای جیر جیر متعجب و متحیر که کارشناسان بهداشت عمومی تهمت است حتی تحت فشار مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری به بیشتر gung-ho و او لعنتی آژانس.

CDC توصيه در حال حاضر شامل نه-صفحه چک لیست برای مدارس در همه چیز از تمیز کردن به فاصله شیوه های.

این نیز ارائه می دهد دستورالعمل های مختلف منطقه ای از حالات و گفت: مکان با برخی از ویروس گسترش باید فضای میز دو متر از هم جدا و لغو سفرهای در حالی که مکان های با شدید تر گسترش ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن سازندگان: مدارس دوباره.

CDC نشان می دهد ماسک-پوشیدن زمانی که امکان پذیر است و انتشار دستورالعمل های اضافی در چند روز.

ایالات متحده فدرال immunologist Dr. Anthony Fauci گفت: این هفته که در نقاط مختلف کشور ممکن است استفاده از روش های مختلف بر اساس زمان caseloads.

اما Fauci گسترده پیام این بود که به طور کلی آسیب به کودکان خارج از کلاس درس است outweighing مزایای: "ما باید سعی کنید به بهترین شکل ممکن برای رسیدن فرزندان به مدرسه و مدارس باز است."

چگونه برای کاهش خطرات

Adalja ذکر چهار چیز مدارس می توانید انجام دهید برای کاهش خطرات ناشی از بازگشایی مدارس:

  • باید یک برنامه برای چه کاری انجام دهید اگر موارد رخ می دهد.
  • اجازه می دهد خطر در مدرسه کارمندان از قبل موجود شرایط پزشکی برای کار در انزوا.
  • ایجاد فضاهای امن تر: باز کردن پنجره ها و برگزاری کلاس های خود را هنگامی که خارج از منزل ممکن است; جدا کردن میز به بیشترین حد ممکن است و سعی کنید به زدن کودکان بین کلاس ها. (Tuite پیشنهاد استفاده از کلیساها و یا دانشگاه های اضافی اضافه کردن کلاس فضا است.)
  • آن را داوطلبانه: اگر در یک خانواده می خواهد کودکان را به مطالعه در خانه اجازه دهید آنها را.
سیاست گذاران در آمریکا و کانادا در حال بررسی روش های مختلف برای بازگشایی کلاس های درس در چند هفته. اما بسیاری از به نظر می رسد به توافق برسند که به طور کلی آسیب به کودکان خارج از کلاس درس است outweighing مزایای. (جاناتان هیوارد/کانادا مطبوعات)

وجود برخی از اختلاف نظر میان کارشناسان در مورد آنچه به انجام در این رویداد از یک منطقه ای سنبله در مورد مشکل فعلی در جنوب ایالات متحده است.

Adalja گفت: سوغات تهاجمی تر بازگشایی.

او گفت که او می تواند بسیار مردد به مدارس دوباره حتی در سخت تر-آمار مناطق. "من هرگز طرفدار عمده از بسته شدن مدارس به دلیل من فکر می کنم قوی وجود دارد که اطلاعات را به حمایت از آن است."

تنها دلیل مقامات مدارس بسته در بهار امسال Adalja گفته بود که از ترس ویروس عمل می کند مانند آنفلوانزا — خطرناک برای کودکان و به راحتی گسترش آنها.

اما COVID-19 مخالف است, او گفت:.

کودکان 'گیج' پاسخ به COVID-19

هیچ اجماع کامل و در عین حال در کودکان کم خطر گسترش coronavirus. اما دکتر هوارد Njoo, کانادا, معاون رئیس بهداشت عمومی افسر گفت که مقامات در حال وزن شواهد.

"از علم آنچه ما می دانیم این است که قطعا افراد جوان و کودکان کمتر به بیشتر عواقب شدید اگر آنها آلوده به ویروس" او گفت:.

"همچنین به نظر می رسد که در شرایط انتقال کودکان — حداقل در برخی از مطالعات دیده ام — به نظر نمی رسد به عنوان کارآمد و موثر در شرایط انتقال این ویروس به دیگران.."

دکتر هوارد Njoo, کانادا, معاون رئیس بهداشت عمومی افسر تصویر در 25 ژوئن گفت که مقامات در حال وزن شواهد در کودکان خطر گسترش coronavirus. (Sean Kilpatrick/کانادا مطبوعات)

Njoo گفت که جنبه بود: "در قلب بحث است." از نظر مدیریت خطر "آن است که یک بیت از یک آزمایش اجتماعی," او گفت:.

Adalja گفت: کودکان به ندرت گسترش می یابد و به ندرت به طور جدی آسیب توسط COVID-19 بر اساس بین المللی شواهد از daycares مورد استفاده توسط کودکان ضروری کارگران در ایالات متحده آمریکا; مطالعات انجام شده در تایوان فنلاند دانمارک و جاهای دیگرو کشورهای که بازگشایی مدارس.

سیلورمن گفت: آن را به همان اندازه درست از استانهای کانادا که برخی از بازگشایی کلاس های درس در بهار با انعطاف قوانین و منطقه ای استثنا.

او گفت که کانادا تا به حال بیش از 8000 بالغ مرگ و میر و هیچ مرگ و میر کودکان از COVID-19. وجود شواهد کافی است که کودکان نمی توان به راحتی گسترش این ویروس, او گفت:.

"ما باید به آموزش های عمومی در.... طبعا عمومی بسیار وحشت زده [درباره بازگشایی مدارس,]," سیلورمن گفت.

"[اما] منطق برای ادامه به نگه داشتن بچه ها از مدرسه غلط است. بیش از آن مضر است.... میلیون ها نفر از کودکان نگهداری شده در خارج از مدرسه برای جلوگیری از چیزی بسیار نادر است. ما در حال انجام آسیب به میلیون ها نفر از کودکان است."

محققان در دانشگاه براون در پراویدنس, R. I. اقدام به برآورد دانشگاهی, تاثیر بسته شدن مدارس ایالات متحده در بهار گذشته. آنها به چاپ یک مقاله به کار است که گفت: دانش آموزان از دست می دهند بین 32 و 73 درصد از احتمال دستاوردهای یادگیری در ریاضی و خواندن آنها به طور معمول باید دست در 2019-20 سال تحصیلی.

سخت ترین تاثیر را بر فقیر و دانش آموزان در معرض خطر آنها گفت.

نظرات مختلف در مورد آنچه به انجام در مکان های با خوشه

همانطور که برای مکان هایی مانند آمریکا جنوبی با افزایش موارد سیلورمن گفت که او ممکن است یک میانه-of-the-road رویکرد است. برای مثال او گفت: مدارس ابتدایی ممکن است باقی بماند, بیشتر, باز, در حالی که مدارس بیشتر می تواند تغییر به آموزش آنلاین.

Tuite گفت: او را کندتر رویکرد در مناطقی مانند جنوب ایالات متحده

"من می خواهم پیشنهاد تعویق انداختن [لحظاتی پیش]," او گفت:.

نمودار نشان دادن 3-روز میانگین متحرک از موارد جدید در سراسر ایالات متحده به رنگ قرمز پس زمینه بزرگتر رو به بالا روند; سبزتر پس زمینه بزرگتر روند رو به پایین. (دانشگاه جانز هاپکینز Coronavirus مرکز)

Tuite ارائه یک قاعده کلی برای کمک به مقامات تصمیم بگیرد که آیا به تعطیل: در حال مقامات قادر به تماس با ردیابی افراد گسترش شیوع?

او گفت که مفید تر از تنظیم تعدادی از موارد به عنوان معیار خود را برای باز یا بسته شدن به دلیل خام اعداد را می توان فریب.

مثلا 10 مورد جدید یافت و به صورت تصادفی در یک جامعه بیشتر است, علت زنگ از 10 مورد به ترسیم یک رویداد Tuite گفت.

"[اما اگر ردیابی است] اتفاق می افتد نه, من فکر نمی کنم شما با خیال راحت می تواند بازگشایی مدارس," او گفت:.

معلمان نگرانی

معلمان اتحادیه های کارگری ابراز نگرانی در مورد ایمنی.

ایالات متحده بزرگترین معلمان اتحادیه گفت: کشور نه بودجه درست تلاش برای عرضه دنده محافظ و تغییر کلاس های درس.

آموزش و پرورش دیگر اتحادیه های کارگری در آمریکا نیز راضی نیست.

در کانادا, انتاریو بزرگترین معلمان فدراسیون فرستاده دولت استانی 37-صفحه سند با درخواست از جمله لزوم احترام به توافق جمعی قوانین در حجم کار و مسائل ایمنی.

انتاریو دبیرستان و کاتولیک معلمان گروه فرستاده اند مشابه درخواست و گفت: دولت استانی مشورت معنی داری.

استان های مختلف در حال برنامه ریزی روش های مختلف این سقوط.

معلمان اتحادیه های کارگری می گویند که آنها نگران آنها نمی گرفتن تجهیزات ایمنی آنها نیاز به زمانی که مدارس بازگشایی شده است. در اینجا دانش آموزان در تایوان در ماه مارس نشستن در میز مجهز به زرد تقسیم. (ان وانگ/فردا نیوز)

کبک, آلبرتا و ساسکاچوان می گویند که آنها در حال آماده شدن برای بازگشت به نزدیکی شرایط عادی برای بیشتر گروه های سنی. B. C. و نیوبرانزویک تصور ترکیبی جزئی عادی بازگشت. Nova Scotia, Manitoba, نیوفاندلند و لابرادورو انتاریو می گویند که آنها در حال آماده شدن برای سه سناریو. انتاریو و P. E. I. باید پرسید مدرسه تخته به نقشه کسانی که در حالات مختلف.

Tuite گفت: سیاست گذاران در حال آماده شدن برای حالات مختلف — از جمله نیاز به خاموش کردن دوباره.

"این رفتن به یک مدرسه معمولی در سال" Tuite گفت. "شما احتمالا رفتن به وقفه."tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب