تهمت می خواهد 1.5 میلیارد دلار بیش از 10 سال برای احیای ایالات متحده استخراج اورانیوم از معدن

(SALT LAKE CITY) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست کنگره برای 1.5 میلیارد دلار بیش از 10 سال برای ایجاد یک جدید ملی ذخایر آمریکا-استخراج اورانیوم گفت که propping تا ایالات متحده تولید اورانیوم در صورت واردات ارزان تر است که یک ماده حیاتی امنیت انرژی.

اما برخی از قانونگذاران دموکرات و تحلیلگران بازار در سراسر طیف سیاسی که شارژ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به طور کلی هدف این است که واقعا در مورد کمک به چند اورانیوم شرکت هایی که نمی توانند رقابت در بازار جهانی است. تقاضا برای سوخت هسته ای تا به حال ورشکستگی در سراسر جهان از ژاپن 2011 فاجعه فوکوشیما. ایالات متحده اورانیوم تولید کرد 96 درصد در پنج سال گذشته وزارت اطلاعات انرژی ایالات متحده گزارش شده پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده با درخواست جدید ملی اورانیوم ذخیره در خود 2021 درخواست بودجه این هفته — آخرین تصویر که در تلاش برای نجات آمریکا و هسته ای و زغال سنگ و صنایع اولویت سیاسی برای حزب جمهوری خواه رئیس جمهور که اغلب فراخوانی امنیت ملی به عنوان توجیه.

“آن را به عهده مالیات دهندگان به قید وثیقه یک صنعت چه که اورانیوم خورشیدی زغال سنگ چه شما” گفت: کتی اقبال تب ارشد سیاست انرژی تحلیلگر محافظه کار در واشنگتن بنیاد میراث.

وزارت انرژی گفت: طرح افزایش کار برای حداقل یک زن و شوهر از غرب آمریکا را تقریبا خفته اورانیوم عملیات اگر چه ساکنان در نزدیکی یکی از معادن می گویند که آنها از ترس افزایش رادیواکتیو تهدید.

“هر چه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند, ما ایستاده زمین ما به مردم اجازه می دانم که ما در حال رفتن به رها گفت: Yolanda Badback ساکن سفید مسا در ایالت یوتا یک شهر از 200 نفر در اوت کوه رزرو هند است که در نزدیکی اورانیوم آسیاب در جنوب یوتا.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح نیاز به تصویب از شدت حزبی کنگره است. تشکر. رائول Grijalva یک آریزونا از حزب دموکرات و رئیس خانه, طبیعی, منابع, کمیته اتحاد مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش داخلی استخراج اورانیوم از معدن استراتژیک موضوع دستیاران خود را گفت: آنها نیاز به دیدن جزئیات بیشتری از دولت در ذخایر پیشنهاد.

تقاضا برای هسته ای و زغال سنگ منابع قدرت کاهش یافته است در مقابل بازار رقابت از همیشه ارزان تر گاز طبیعی و تجدید پذیر بادی و خورشیدی. مغلوب ساختن پیشی جستن شده است قادر به متوقف کردن یک رشته از زغال سنگ و نیروگاه هسته ای بسته شدن.

ایالات متحده در صنعت هسته ای به دنبال کمک از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله درخواست برای مالیات دهندگان یارانه برای ترویج استفاده آمریکا از اورانیوم. آمریکا نیروگاه های هسته ای در سال 2018 کردم 90 درصد از اورانیوم خود را از کشور کانادا قزاقستان و دیگر تامین کنندگان خارجی و تنها 10 درصد از معادن ایالات متحده.

مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2019 را رد کرد و درخواست از ایالات متحده استخراج اورانیوم از معدن اپراتورها که او حداقل یک سهمیه برای داخلی اورانیوم. اما او موافقت کرد برای راه اندازی یک وظیفه نیروی امنیتی نظامی و دیگر مقامات فدرال به دنبال راه های دیگر برای احیای تولید داخلی از کل سوخت هسته ای زنجیره تامین است.

که وظیفه نیروی یافته است انتظار می رود در عرض دو هفته. مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی خواهد بود بخشی از تلاش “برای قرار دادن ایالات متحده در بازی هسته ای در سراسر جهان” وزیر انرژی دن Brouillette به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

در حالی که مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام propping تا ایالات متحده استخراج اورانیوم از معدن ضروری برای امنیت ملی وزارت انرژی اذعان کرد در بودجه خود را ارائه است که “هیچ فوری امنیت ملی باید شناسایی شده است” برای اورانیوم ذخیره. همان سند معتقد است که بودجه به این معنا نیست “اخلال در مکانیسم بازار است.”

“این دقیقا همان چیزی است آن را به انجام طراحی شده است” گفت: Luke J. دنیلسون رئیس کلرادو مبتنی بر توسعه پایدار استراتژی های گروه توصیه می کند که دولت های خارجی در مورد مواد معدنی سیاست.

“تاریخ دولت در تلاش برای یارانه بخش انرژی و انتخاب برندگان و بازندگان است گردابی” دنیلسون اضافه شده است.

بسیاری از قانونگذاران دموکرات را به چالش کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن بحث امنیت داخلی اورانیوم. موجود اورانیوم ذخایر و تولید و تجارت با متحدان استرالیا و کانادا شد و در حال حاضر کافی برای تامین امنیت ایالات متحده اورانیوم عرضه پارچه مبلی. آلن Lowenthal حزب دموکرات کالیفرنیا گفت: سال گذشته است.

وزارت انرژی نمی گویند که ایالات متحده اورانیوم, معادن, بهره مند از این پیشنهاد اما انرژی هسته ای صنعت گروه تجارت با اشاره به معادن موجود در وایومینگ به عنوان نامزد به احتمال زیاد.

“این یک گام خوب به نشان می دهد که دولت به رسمیت می شناسد ارزش استراتژیک” ایالات متحده آمریکا صنعت هسته ای گفت: نیما Ashkeboussi گروه مدیر سوخت چرخه برنامه. “ما انتظار داریم که بیشتر سیگنال خوب برای بیرون آمدن” با آینده گزارش از مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای سوخت نیروی کار.

انرژی سوخت, Inc., کانادا متعلق به شرکت با یک دفتر در کلرادو به نام تهمت پیشنهاد “خوب تاسیسات برای این صنعت است.” سخنگوی Curtis مور اذعان کرد که این شرکت به احتمال زیاد به نفع از آن عامل معادن در شرق و مرکزی وایومینگ و جنوب یوتا.

ویژه داستان
چه چیزی در یک نام است ؟ چرا که رسمی نام جدید کروناویروس بیماری مهم
سازمان جهانی بهداشت و کارشناسان بهداشت عمومی موافق COVID-19 بهترین نام برای این بیماری

مور گفت: این برنامه باید منجر به تولید 2.5 میلیون پوند اورانیوم در هر سال است. ایالات متحده معادن اورانیوم تولید شده کمتر از 174,000 پوند در سال 2019 با توجه به پنجشنبه ادارۀ اطلاعات انرژی گزارش. که از 4.9 میلیون پوند در سال 2014.

انرژی سوخت به تازگی گذاشته نزدیک به یک سوم از شرکت 79 کارکنان در مسا آسیاب در وایومینگ و La Sal مجتمع معادن در ایالت یوتا است.

در یکی دیگر از معدن نیکولز در مرتع پرورش احشام تسهیلات در شرق و مرکزی میشیگان در نزدیکی ساکنان شرکت در سالانه اعتراض پیاده روی به منظور جلب توجه به اثرات منفی معدن در غیر این صورت باز و از راه دور کشش زمین.

سابق معدن صاحب Uranerz انرژی پارسیان در سال 2014 موافقت به پرداخت $5,000 دولت خوب برای دو نشت آن سال از بیش از 30 ، 000 گالن (114,000 لیتر) از اورانیوم تحمل راه حل است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>