مغلوب ساختن پیشی جستن نوکر است COVID-19; جمهور دوباره تست منفی

یک عضو نظامی در خدمت به عنوان یک رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن valets دارای آزمایش مثبت برای COVID-19, کاخ سفید روز پنجشنبه گفت. آن گفت: تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس را پس از آزمایش منفی و “باقی می ماند و در سلامت خوب است.”

آن مشخص شده آخرین coronavirus ترساندن برای رئیس جمهور و برای اولین بار شناخته شده به عنوان مثال که در آن یک فرد است که در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور دارای آزمایش مثبت پس از چندین نفر در حال حاضر در خود را خصوصی فلوریدا باشگاه تشخیص داده شد با COVID-19 در اوایل ماه مارس. نوکر آزمایش مثبت روز چهارشنبه در کاخ سفید گفت.

“ما به تازگی مطلع در کاخ سفید واحد پزشکی که عضو ارتش ایالات متحده که با این نسخهها کار در کاخ سفید پردیس دارای آزمایش مثبت برای coronavirus” کاخ سفید سخنگوی هوگان Gidley در بیانیه ای گفت.

یک فرد آشنا با این موضوع گفت: از اعضای نظامی که تست مثبت بود و یکی از رئيس جمهور valets. این فرد صحبت کرد و خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به بحث در مورد این موضوع publicly.

کاخ سفید برقرار پروتکل های ایمنی نزدیک به دو ماه پیش از جمله مکرر دما را بررسی میکند. در ماه گذشته از آن شروع به اجرای سریع COVID-19 آزمون برای تمام کسانی که در مجاورت نزدیک به رئیس جمهور با کارکنان در حال آزمایش در مورد یک بار در هفته.

چند valets تهیه به رئیس جمهور و مهمانان خود در کاخ سفید هر دو در غرب گرا در کاخ سفید اقامت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>